Jump to content

[Novinky] Facebook konči !


BooS_0007_xD

Recommended Posts

Nevím to a nezajímá mě to, jediný co mě s tím spojuje je to, že se pořádně zasměju závislákům, kteří bez facebooku neumí žít, pokud je to tedy pravda. :)

 

Mimochodem, přesunuto.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Novinka jak Brno, ale ať FB zkončí, pouze kopíruje služby z Twitteru a G+

POkud vim G+ bylo až po facebooku tak jak muze nekdo kopirovat neco co jeste neni ani vytvoreny ?

Link to comment
Share on other sites

Novinka jak Brno, ale ať FB zkončí, pouze kopíruje služby z Twitteru a G+

POkud vim G+ bylo až po facebooku tak jak muze nekdo kopirovat neco co jeste neni ani vytvoreny ?

 

A facebook se snad v době od založení G+ nevyvjíel? :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
myslím že FB je tak zabezpečen, že ho nehacknou... taky si myslím že ho nezruší

 

Právěže je plnej děr :d

 

Ukradli hesla od statisíc účtů, fotky, tajné účty všechno tohle se zveřejňovalo..

Link to comment
Share on other sites

Guest [W]_h1sp3_[R]

Jo taky už sem otom slyšel dokonce někdo nato udělal i video je to na yt. Jinak co se týče toho jestli jsem proti tak vubec nejsem proti byl bych jedině rád kdyby ho zrušili. Jsem jeden z mála co je proti fejsu bohužel sem byl asi před měsicem donucen si ho udělat taky kůli mladé. :(

 

// Jinak já sem slyšel otom že to bude až 5 a ne prvního :d ale kdo ví :d

Link to comment
Share on other sites

_h1sp3_[R]":195r0aj1]Jo taky už sem otom slyšel dokonce někdo nato udělal i video je to na yt. Jinak co se týče toho jestli jsem proti tak vubec nejsem proti byl bych jedině rád kdyby ho zrušili. Jsem jeden z mála co je proti fejsu bohužel sem byl asi před měsicem donucen si ho udělat taky kůli mladé. :(

 

// Jinak já sem slyšel otom že to bude až 5 a ne prvního :d ale kdo ví :d

 

 

přesně tak facebook je akorát pro zlost a pro vygumované imbecili sice fb mám ale to jen proto abych nebyl za opicema :d

Link to comment
Share on other sites

Jeto majitel"on".

 

Facebook muže skončit ale jsou zalohy a počase byse obnovily.

Jak vím tak zálohy se provádí každou chvily(Nahrazovani udaju)+zaloha(jako zaloha) kazde 3dny.

Link to comment
Share on other sites

Kolik, že má Facebook datacenter? A kolik tam počítačů? Vše, co uděláte na Facebooku, se určitě ihned zazálohuje na několik strojů. Ve Facebooku na zálohování dat myslí víc než na bezpečnost těch dat..

Link to comment
Share on other sites

Novinka jak Brno, ale ať FB zkončí, pouze kopíruje služby z Twitteru a G+

O G+ bych moc nemluvil.. to je spatlanej facebook a twitter, i když facebook zase vzal "Odběry".. si nevybereš :d

Link to comment
Share on other sites

Víte, co se mi líbí? Když je novinka, že FB skončí, všichni se radují. Ale hned potom, co napíšou komentář proti Facebooku, tak si zapnou prohlížeč a co myslíte, že zadají jako první? :d

Link to comment
Share on other sites

někde jsem četl, že pokud se pokusí hacknout facebook Anonymous, tak si Mark najde ty nejlepší hackery z celého světa - v různých státech a oplatí to stejnou mincí.

Link to comment
Share on other sites

Víte, co se mi líbí? Když je novinka, že FB skončí, všichni se radují. Ale hned potom, co napíšou komentář proti Facebooku, tak si zapnou prohlížeč a co myslíte, že zadají jako první? :d

U mňa nehrozí ;) Ja tam som max 3x za mesiac, a aj to kvôli tomu, že si tam spolužiaci posielame domáce "albino" :rap:

Link to comment
Share on other sites

Celkom by ma to nasralo keby sa to zrušilo chodím tam každý deň a mám tam veľa kamarátov (Niesom ten typ facebookara čo je tam 24 hod) ale aj tak..Ked to hacknu tak ešte existuje G+ (myslím že je to ešte len beta) :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...