Jump to content

3D mobily


lvalenta

Recommended Posts

Ty telefony mají dvojitý displej i foťák. Takže nahrávají ve 3D a ty to ve 3D vidíš.. známý to měl v ruce, já to sice neviděl, ale říkal mi, že viděl Avatara ve 3D a bylo to jak v kině.. byl nadšenej

Link to comment
Share on other sites

Podle mě to 3D tak úžasný neni... když jdete třeba do kina na 3D film, tak po zhruba 30min ani ne, vam to přijde jako normální film a mozek se přesto zatěžuje víc, vzhledem k tomu, že musí překládat 2D na 3D pomocí brýlí

 

Je hezký, že tech. jde dopředu, ale jak už tady někdo řekl, tak větší revoluční krok bude v hologramu, než v nějakým 3D

Link to comment
Share on other sites

Nak by mě to nenadchlo .. A nato se musí mít 3D brýle že asi ? :DD (pokud jo tak tez na ho*no :d) Já bych si to osobně nejak nekupoval (ale tak nevadil by) :d ... Mi stačí volat psat SMS a občas fotit to je vše :d

Link to comment
Share on other sites

Nak by mě to nenadchlo .. A nato se musí mít 3D brýle že asi ? :DD (pokud jo tak tez na ho*no :d) Já bych si to osobně nejak nekupoval (ale tak nevadil by) :d ... Mi stačí volat psat SMS a občas fotit to je vše :d

Brýle na to mít nemusíš. To by byl nesmysl.

Link to comment
Share on other sites

Podle mě to 3D tak úžasný neni... když jdete třeba do kina na 3D film, tak po zhruba 30min ani ne, vam to přijde jako normální film a mozek se přesto zatěžuje víc, vzhledem k tomu, že musí překládat 2D na 3D pomocí brýlí

 

Je hezký, že tech. jde dopředu, ale jak už tady někdo řekl, tak větší revoluční krok bude v hologramu, než v nějakým 3D

jzs to si taku blbost povedal ze viac zatazujez mozok ked kukas cez 3d film boze moj to si od kial nabral? taku hovadinu...

Link to comment
Share on other sites

Jupí, oprášili sme skoro 100 rokov starú techniku a ideme ju predávať...

 

k 3D je blbosť... lebo to není 3d ale uhoľ pohľadu je pre každé oko iný (trošku posunutý) 3D je že sa pozeráš na objekt z hoci ktorej strany a vidíš ho tak, ako na neho pozeráš tj. pozeráš na herca zo zadu, tak mu vidíš chrbát, pozeráš z boku, vidíš mu uši...

Link to comment
Share on other sites

Podle mě to 3D tak úžasný neni... když jdete třeba do kina na 3D film, tak po zhruba 30min ani ne, vam to přijde jako normální film a mozek se přesto zatěžuje víc, vzhledem k tomu, že musí překládat 2D na 3D pomocí brýlí

 

Je hezký, že tech. jde dopředu, ale jak už tady někdo řekl, tak větší revoluční krok bude v hologramu, než v nějakým 3D

jzs to si taku blbost povedal ze viac zatazujez mozok ked kukas cez 3d film boze moj to si od kial nabral? taku hovadinu...

Ty ses hovadina... A jak si myslíš, že to funguje? :d Pokud používáš 3D brýle (to neplatí teď u telefonů, ale třeba pro kino), tak pomocí brýli každý oko vidí jinej úhel a až teprve mozek si to spojí a vznikne 3D... To je třeba i příčina toho, že někoho po další době začnou bolet oči u filmu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...