Jump to content

Domena namiesto ip serveru


*°°Kußk€1°°*

Recommended Posts

Takže videl som uz mnoho portalou a hernych serverou čo pri zadavani ip serveru sa neda UVEDIEM PRIKLAD 100.54.78.12:25565 ale mojedomena.eu:25565 poradite mi ako to mam spravit ? Vlastnim domenu :) viem že sa to robi niak cez DNS ale ako.

Dik za odpoved

post231472.html

Link to comment
Share on other sites

Das mi tu link a tam nic neni :d

musel by si si kupit domenu a tu domenu presmerovat na tvoj server VPS na port:90 tusim a do vpska nainstalovat apache ci co to je tym padom by si mal na svojom VPS ku aj svoj web

ps. nie kazdy hosting ti to dovoli staci kupit len domenu bez web hostu(priestoru) opitaj sa technickej sluzby u ktorej mas kupenu domenu oni ti poradia

Link to comment
Share on other sites

jednoduse v administraci (toho u koho mas tu domenu) si udelas tretiho radu (play.mojedomena.eu) a presmerujes ji na ip tveho serveru (bez portu) a pak budes pouzivat misto ty ip to play.mojedomena.eu:port

Link to comment
Share on other sites

Čau taky by jsem potřeboval toto udělat mám domenu eu ale webhosting mám na endoře a na endoře vytvaříš subdomenu tím že přidáš do ftp složku např: minecraft a domena vypadá: minecraft.mojedomena.eu takže si nevým rady. díky

Link to comment
Share on other sites

Čau taky by jsem potřeboval toto udělat mám domenu eu ale webhosting mám na endoře a na endoře vytvaříš subdomenu tím že přidáš do ftp složku např: minecraft a domena vypadá: minecraft.mojedomena.eu takže si nevým rady. díky

Musis zmenit DNS zaznamy. Eu ? Ta free ne? :Do

Link to comment
Share on other sites

Nechápu proč to furt řešíte... vsak ti ATomas už řekl jak...

jednoduse v administraci (toho u koho mas tu domenu) si udelas tretiho radu (play.mojedomena.eu) a presmerujes ji na ip tveho serveru (bez portu) a pak budes pouzivat misto ty ip to play.mojedomena.eu:port

A přidat DNS záznam snad zvládneš...

Link to comment
Share on other sites

Nejspíš to nechápete vy, na wedosu, se sub-doména udělá tak, že se vytvoří složka na FTP, přičemž k sub-doméně nejdou nastavit DNS záznamy, teda podle toho co jsem zjistil...

Link to comment
Share on other sites

jednoduse v administraci (toho u koho mas tu domenu) si udelas tretiho radu (play.mojedomena.eu) a presmerujes ji na ip tveho serveru (bez portu) a pak budes pouzivat misto ty ip to play.mojedomena.eu:port

Jak to ale přesměruju? Mám hosting na xel.cz a web od vix.cz

Link to comment
Share on other sites

Nejspíš to nechápete vy, na wedosu, se sub-doména udělá tak, že se vytvoří složka na FTP, přičemž k sub-doméně nejdou nastavit DNS záznamy, teda podle toho co jsem zjistil...

Tak maj smulu no...

jednoduse v administraci (toho u koho mas tu domenu) si udelas tretiho radu (play.mojedomena.eu) a presmerujes ji na ip tveho serveru (bez portu) a pak budes pouzivat misto ty ip to play.mojedomena.eu:port

Jak to ale přesměruju? Mám hosting na xel.cz a web od vix.cz

Pres DNS zaznamy, umis cist? Musis mit pristup k editaci DNS zaznamu tvy domeny.

Link to comment
Share on other sites

Jo, pro ty co jsou u wedosu, DNS záznam pro subku nakonec jde přidat řešil jsem to teď asi půl hodiny z podporou :d... Ted čekám 30 minut než se jim to aktualizuje a uvidím jestli to jede :)

 

Edit: Po 40 minutách čekání, se to konečně rozjelo a funkčně :d

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...