Jump to content

Počasí


VoDnIk168

Recommended Posts

Dobrá práce :) .. taky jsem něco podobného zkoušel, akorat, že se to mění po delší době, ale ještě na tom pracuju je to můj 1. FS takže je to nadýl, i když to možná pro zkušené pawnery to nic není, ale za to já tě budu hodnostit 10/10 protože mám rád lidi, které baví pawno :) a robí v něm

Link to comment
Share on other sites

Je to celkom blbosť, začiatočníkom sa to možno zíde, no čo ma zarazilo boli zbytočné premenné:

	new var0 = 0;
var0 = random(10);
switch(var0) {

 

išlo použiť ako

switch(random(10))

 

Ďalej si neviem prečo formátoval aktuálne počasie, takisto si zbytočne vytvoril novú premennú

new glob8[256];
format(glob8, 256, "~r~PREDPOVED POCASI~g~ Jasno Slunecno, viditelnost 92, BIO:1, 29|C.");
TextDrawSetString(glob4, glob8);

 

Stačilo to spraviť takto:

TextDrawSetString(glob4,"~r~PREDPOVED POCASI~g~ Jasno Slunecno, viditelnost 92, BIO:1, 29|C.");

Link to comment
Share on other sites

Dobrá práce :) .. taky jsem něco podobného zkoušel, akorat, že se to mění po delší době, ale ještě na tom pracuju je to můj 1. FS takže je to nadýl, i když to možná pro zkušené pawnery to nic není, ale za to já tě budu hodnostit 10/10 protože mám rád lidi, které baví pawno :) a robí v něm

diky

 

Je to celkom blbosť, začiatočníkom sa to možno zíde, no čo ma zarazilo boli zbytočné premenné:

	new var0 = 0;
var0 = random(10);
switch(var0) {

 

išlo použiť ako

switch(random(10))

 

 

Ďalej si neviem prečo formátoval aktuálne počasie, takisto si zbytočne vytvoril novú premennú

new glob8[256];
format(glob8, 256, "~r~PREDPOVED POCASI~g~ Jasno Slunecno, viditelnost 92, BIO:1, 29|C.");
TextDrawSetString(glob4, glob8);

 

Stačilo to spraviť takto:

TextDrawSetString(glob4,"~r~PREDPOVED POCASI~g~ Jasno Slunecno, viditelnost 92, BIO:1, 29|C.");

každý má jiný styl pawnění ale máš pravdu je to tam zbytečné předělám ale diky za hodnocení
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
":2dhlnpms]
":2dhlnpms]Nic moc ale někde se to hodí 7 / 1o
hlavně že si to po mě chtěl :d

 

PS ALL DOWNLOAD OPRAVEN

 

Tak to určitě ne :d Mě by to bylo k ničemu "lol"

sry splet sem si tě

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pekny :) mohl si dat ale i pwn ale dobry :)

 

 

LooooL ved si to daj do pwn sam alebo ked chces dam ti moj skype a dam ti to do pwn len si ma pridaj

 

 

moj skype : maroshuzvar

stačí hledat nahoře .pwn už tu je ;)

Link to comment
Share on other sites

mne to nestiahne ako ani neotvori tu stranku ???? preco !!

si už čistý .... ? pekne som napísal že link je mŕtvy (nefunkčný) a autor pekne napísal, že keď príde dnes domov, tak to opraví...

Link to comment
Share on other sites

mne to nestiahne ako ani neotvori tu stranku ???? preco !!

si už čistý .... ? pekne som napísal že link je mŕtvy (nefunkčný) a autor pekne napísal, že keď príde dnes domov, tak to opraví...

 

 

Jaaaaj som asi prehliadol vetu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...