Jump to content

Zabepečení modu na IP


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Díky ffredykovi který mi vlastně řekl jak na to jsem udelal fukční ochranu modu na IP

 

Nejprve si naincludujeme funkce http

#include

 

Pote si na svuj web vytvoříme php soubor napriklad ip.php s nasledujícím obsahem

echo $_SERVER["REMOTE_ADDR"];
?>

 

Do GameMOdeInit vložíme nasledující :

HTTP(0, HTTP_GET, "play.ewolutions.cz/ip.php", "", "IP");

Misto play.ewolutions.cz/ip.php si dejte umisteni php scriptu

a nakonec nekam mimo publiky vlozime

 

forward IP(index, response_code, data[]);
public IP(index, response_code, data[])
{
if(response_code == 200)
   {
       if(!strcmp(data,sem vlozteip sveho serveru))
       {
       print("ok");
       }else{
       new string[5];
       format(string,sizeof(string),"%c%c%c%c",'e','x','i','t');//upgrade by Paulie2907
        SendRconCommand(string);
       }
   }
   else
   {
       new str[10];
       format(str,10,"Chyba : %d",response_code);
	print(str);
   }
}

A to je vse pokud bude ip souhlasit tak vam log poskytne iformaci OK a pokud ne tak se server vypne.

Hlavní zasluhu na tomto ma ffredyk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Stačí otevřít .amx v notepadu a přepsat exit na kick... a je po ochraně :)

Si zabil AMX v notepadu ja te zeru a zadnej ban nikde nevidim to mi posi ten tvuj notepad teda ten se mi hodi

Link to comment
Share on other sites

Stačí otevřít .amx v notepadu a přepsat exit na kick... a je po ochraně :)

Si zabil AMX v notepadu ja te zeru a zadnej ban nikde nevidim to mi posi ten tvuj notepad teda ten se mi hodi

 

Zkompiluj to, pošli mi .amx a já ti ho odešlu zpátky, uvidíme :)

 

Kdyžtak je to klasickej Notepad++

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Proste vzjistuje to ip serveru na kerym ten mod je a kdyz ta ip souhlasi s tou co je tam nastavena tak se nic nestane a kdyz nesouhlasi tak se server vypne

Link to comment
Share on other sites

Proste vzjistuje to ip serveru na kerym ten mod je a kdyz ta ip souhlasi s tou co je tam nastavena tak se nic nestane a kdyz nesouhlasi tak se server vypne

 

Ale já to chápu :d ale na TuT to je prostě málo rezepsane :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
a co takhle aby to nešlo přepsat trotle

 

new string[5];
format(string,sizeof(string),"%c%c%c%c",'e','x','i','t');
SendRconCommand(string);

 

 

A nepřepíšeš to

1.Se uklidni nejsem zadnej tvuj kamarad aby si si na me otviral hubu!!!

2.Slo ale to me nenapadlo

Link to comment
Share on other sites

a co takhle aby to nešlo přepsat trotle

 

new string[5];
format(string,sizeof(string),"%c%c%c%c",'e','x','i','t');
SendRconCommand(string);

 

 

A nepřepíšeš to

1.Se uklidni nejsem zadnej tvuj kamarad aby si si na me otviral hubu!!!

2.Slo ale to me nenapadlo

 

Nikdo si na tebe hubu neotvírá - já myslel že kámoš jsi. A pokud tě to zajímá nemám náladu a dlouho mít ještě nebudu tak se omlouvám všem za své chování ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Celkem slaba ochrana staci smazat to HTTP a mod uz pobezi...

'e','x','i','t' Jinak tohle je dobry sifrovani necekal jsem ze nato nekdo prijde :) Ale kdyz uz si to zverejnil tak bezpecnost toho uz klesla

Link to comment
Share on other sites

ATomas... aj to sa dá v AMX nájsť... stačí hľadať čísla

 

,10*,12*,10*,11*

(nebudem poslednú číslicu zverejňovať)

no jasny ale uz se to hleda hur nez text "exit" :d

Link to comment
Share on other sites

no jasne že sa to hľadá horšie... lepšie by to bolo hashovať... niečo si vymyslím...

 

Najlepšie zabezpečenie je si spraviť vlastný plugin, lebo asi iba 3-2 hostingy v sk/cz podporujú pluginy... :p

Link to comment
Share on other sites

vsetky tieto radoby ochrany vam prelomim za 3 minuty. Ale budem tak dobry a poradim vam ejdnu ochranu, miesto toho aby ste vypinali server staci vytvorit nejaku komplexnejsiu ochranu. podla mna je blbost vypisovat ip... Co tak keby si PHP script zistil IP a porovnal si ju sam a nasledne vratil bud NULL alebo nieco ine napr STRING "exit" a ten sa vlozi do toho prikazu a vykona. V .amx kode to prakticky nenajdete, tiez si mozete dat ochranu ak server nevrati NULL alebo nejaky ten vas znak tak sa server bude v priebehu 10 min sam nicit, napr. spamovat blbosti do chatu, nahodne kickovat a banovat ludi, zmeni spawn miesto, bude vypisovat textdrawy, nebude funkcny adminscript ani povolania a podobne blbosti. Bude hracom crashovat klient atd.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vsetky tieto radoby ochrany vam prelomim za 3 minuty. Ale budem tak dobry a poradim vam ejdnu ochranu, miesto toho aby ste vypinali server staci vytvorit nejaku komplexnejsiu ochranu. podla mna je blbost vypisovat ip... Co tak keby si PHP script zistil IP a porovnal si ju sam a nasledne vratil bud NULL alebo nieco ine napr STRING "exit" a ten sa vlozi do toho prikazu a vykona. V .amx kode to prakticky nenajdete, tiez si mozete dat ochranu ak server nevrati NULL alebo nejaky ten vas znak tak sa server bude v priebehu 10 min sam nicit, napr. spamovat blbosti do chatu, nahodne kickovat a banovat ludi, zmeni spawn miesto, bude vypisovat textdrawy, nebude funkcny adminscript ani povolania a podobne blbosti. Bude hracom crashovat klient atd.

Pošlu ty jeden můj GM.Kterej jsem zabezpečil.Jestly ho prorazíš.Natočím video jak jsem si klekl a ŕekl"klaním se ty"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...