Jump to content

[Nabidka] Grafícké práce - Loga,bannery,ikonky


Daves

Recommended Posts

Zdravím, rozhodl jsem se vytvářet originalní grafické práce konkrétně bannery,loga,ikonky všech velikostí na přání přikládám pár výrobků:

 

IKONKA

?di=13131688232713

 

LOGO

?di=013168821207

 

Banner

?di=12131688232612

 

...Nejsem sice žádný profesionál ale někdo by zájem mít mohl,na odměně bych se domluvil s každým zvlášť individualně, v případě zájmu mě kontaktuje pomocí SZ díky :-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj...trochu mimo tému.. promin ale nejsi na takové grafické urovni aby jsi za toto mohl chtít nějakou odměnu ;) Jen můj poznatek :)

 

Vím taky za to nechci hodně měl jsem namysli reklamu na webu či serveru popřípadě zaslaní SMS

Link to comment
Share on other sites

Sorry ale musim rict,ze jsi nedobry grafik :/ (rekl jsem nedobry protoze spatny zni moc krute :'( )

 

ingnition_deviantid_by_ingnition-d39ytpp.jpg << tohle je treba celkem pekne :) .. asi na grafiku nemas vlohy chlapce :(

Link to comment
Share on other sites

Sorry ale musim rict,ze jsi nedobry grafik :/ (rekl jsem nedobry protoze spatny zni moc krute :'( )

 

ingnition_deviantid_by_ingnition-d39ytpp.jpg << tohle je treba celkem pekne :) .. asi na grafiku nemas vlohy chlapce :(

 

Ja to vím, asi se budu opakovat ale kdybych byl nejaký profesionalní grafik chtěl bych víc než jen reklamu... každý nějak začíná

Link to comment
Share on other sites

Jestli to měl být vtip, tak dobrý, zasmál jsem se. Ale jestli to vtip není, tak asi z tvé strany není něco v pořádku.

 

A s tvé strany je vše v pořádku?... Nedal sem ty obrázky sem k hodnocení, ale k ukázce.Pokud nemáš zájem tak nekritizuj a nech být...Neprodávám to za tísíce ani stovky pouze za reklamu!

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

dobre chcem header velkost hoci jaka ale nech neni velmi velky :p nech to je o filmoch urcite poznas csfd. taky header mi sprav :-) uvidime co to bude zac :-!

ps. pouzi svoju fantaziu nedaj tam obrazky s google!

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, rozhodl jsem se vytvářet originalní grafické práce konkrétně bannery,loga,ikonky všech velikostí na přání přikládám pár výrobků:

 

IKONKA

?di=13131688232713

 

LOGO

?di=013168821207

 

Banner

?di=12131688232612

 

...Nejsem sice žádný profesionál ale někdo by zájem mít mohl,na odměně bych se domluvil s každým zvlášť individualně, v případě zájmu mě kontaktuje pomocí SZ díky :-)

1) Nic moc. 2) Já v tom žádnou originalitu nevidím.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...