Jump to content

návrh [Diskuze] Změna podpisu # Pouze pro Reg+?


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Zdravím, dneska jsem si chtěl změnit podpis a jaksi jsem nenašel tlačítko. Napsal jsem Lukášovi a ten mi sdělil že tato funkce je jen pro Registrované + uživatele. Myslím si že taková věc je dost zbytečná. Už v phpbb FAQ je někde napsáno že Registrovaný uživatel si může měnit podpis apd. Takže výhody pro + bych spíš udělal nějaké nové (barva nicku, jiné blbůstky), ale nebral bych to, co každý (i bez +) mohl doteď dělat.

 

Návrhy, připomínky pište do tématu.

PS: Anketa je mimo provoz, takže uvítám pouze komentáře do tématu.

Link to comment
Share on other sites

Je pravda že mňa to tiež zarazilo . Veľa ľudí má niaky VAR alebo niečo iné prečo nemôžu byť Uživateľmi + . Veľa ľudí má tiež podpisi a keby si to chceli editnúť musia čakať .

Príde mi to ako docela blbosť a bolo by dobré ak by sa aspoň táto vec dala pre všetkých uživateľov . To je všetko čo k tomuto napíšem :-)

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem řekl, návrh reg+ je ve fázi testování, konečná verze se může změnit, může být úplně jiná, nebo třeba nebude žádná.. V tomto tématu tedy pouze diskutujte o změně podpisu, o případných dalších změnách v reg+ si pište v jiných tématech, které si založte, ať je diskuse přehledná.

Proč jsem zakázal podpis pro klasické uživatele? Protože se většinou zaregistrovali, vložili si do podpisu milion barev a reklam - a začali spamovat. Teď musí být hodní, aby neměli VARování a až poté mohou mít podpis, kde si reklamu dělat mohou. U takových uživatelé je mnohem větší předpoklad, že už spamovat nebudou.

 

Nicméně, Váš názor mě zajímá.

Link to comment
Share on other sites

Mě to připadá že se z toho brzo stane komerční fórum... dřív si tu každej mohl svobodně dávat "reklamu" na svůj web, teďka musí být +, pak se za to bude muset platit a nakonec se to úplně zakáže a budou tu jen placené bannery.

 

Pokud tu nechcete mít prostor aby si každý mohl do svého podpisu cpát reklamu, tak jí zakažte v pravidlech a uživatele trestejte.

 

Toť vše odemně :boss:

Link to comment
Share on other sites

Nejde o reklamu na své weby, jde o reklamu, kvůli kterému vždy spamovali. Komerční fórum z toho opravdu nebude - jasně, bude vydělávat, ale běžný uživatel to nepozná.

PS: Dříve tu byla "svoboda", jak ty říkáš, ale strašně moc spamů, co museli moderátoři smazat. Teď je to oproti tomu "pohoda".

PS2: Ale jak říkám, jsem o tom ochoten diskutovat, Vaše názory mě zajímají a přemýšlím nad nimi.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím, je to blbost aby mohl mít podpis jen Reg+. Nedoprošuju se mít +. Od posledních událostí se fórum možná tak zhoršuje s prominutím. Dodám, mod. a administrátorský tým by měl sám usoudit, který je hodný a který ne.

Link to comment
Share on other sites

Proč jsem zakázal podpis pro klasické uživatele? Protože se většinou zaregistrovali, vložili si do podpisu milion barev a reklam - a začali spamovat. Teď musí být hodní, aby neměli VARování a až poté mohou mít podpis, kde si reklamu dělat mohou. U takových uživatelé je mnohem větší předpoklad, že už spamovat nebudou.

Připadá mi trochu jako praktika z mateřský školky:

 

Dřív si mohl s autíčkem jezdit každý a tak tu byla spousta spokojených, i když zlobivých dětí. Teď ale budou jezdit s autíčky jen "hodné" děti a ostatní budou vědět, že mají být hodní aby taky autíčko dostali...

 

Rozdíl vidím jen v tom, že na rozdíl od dětí se uživatelé "nepoučí" a prostě se na to tady vykašlou. Pawn se dá totiž naučit i jinak/jinde a bez zbytečné (sorry za ten výraz) buzerace.

 

Myslím, že by si vedení fóra mělo uvědomit, že uživatele tu nic nedrží a s podobnými "hovadinami" jako je tohle a další změny co tu probíhají nebude spousta lidí spokojeno a prostě odejdou. A bez lidí, je forum k ničemu...

 

Závěrem jen doufám, že mi nebude odebráno moje členství v + skupině :d

Link to comment
Share on other sites

Díky za názory. Zpatecniku, za názor nikoho "trestat" nebudu, ba naopak. Jsem rád, že se tu najdou i tací, kteří svůj názor napíší i veřejně - ty jsi to rozepsal moc pěkně, díky! Počkáme ještě na pár názorů :-)

Link to comment
Share on other sites

Presne tak je to píp... Už som to písal v chate a napísal som, že žiadať o + nebudem. Ale ten podpis ma štve. A preto som oň napísal. Lenže som ho nedostal. Takže pokiaľ chcete obmedziť podpis, ktorý každé fórum na svete poskytuje. Teda úspešne fóra tak to je fakt chyba.

Link to comment
Share on other sites

Co tak vrátit podpisy, ale bez bbcodů? Pokud to půjde. Jde mi právě o to, aby ubylo těch "barviček".. ale samozřejmě si názoru uživatelů vážím a vím, že uživatelé dělají fórum, jinak bych reg+ zpoplatnil, ale to je nesmysl vzhledem k tomu, že b se uživatelé naštvali ;-)

Link to comment
Share on other sites

Co tak vrátit podpisy, ale bez bbcodů? Pokud to půjde. Jde mi právě o to, aby ubylo těch "barviček".. ale samozřejmě si názoru uživatelů vážím a vím, že uživatelé dělají fórum, jinak bych reg+ zpoplatnil, ale to je nesmysl vzhledem k tomu, že b se uživatelé naštvali ;-)

 

Kdyby jsi to zpoplatnil, tak fórum končí, to je jisté :d

Link to comment
Share on other sites

Co třeba jednorázový poplatek 10Kč pro aktivaci +?

10Kč člověka nezabije a navíc si toho bude (alespoň většina) vážit :)

Chujovina ešte aby bolo pawno spoplatnene tak to by dosť ludi nasralo a by odišili aj ked je to len 10Kč,-

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím, zpoplatnění asi ne.

 

Takže, teď mi odpovězte na otázku (na ostatní věci založte téma)

Podpisy pro registrované (klasické):

ANO - i s bbcody

ANO - bez bbcodů

ANO - se sníženým počtem znaků

NE - nechat jen reg+

 

můžete to kombinovat (1. a 2. ANO se 3. ANO)

 

Vyjádřete se i vy, moderátoři - a necháme to na komunitě.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím, zpoplatnění asi ne.

 

Takže, teď mi odpovězte na otázku (na ostatní věci založte téma)

Podpisy pro registrované (klasické):

ANO - i s bbcody

ANO - bez bbcodů

ANO - se sníženým počtem znaků

NE - nechat jen reg+

 

můžete to kombinovat (1. a 2. ANO se 3. ANO)

 

Vyjádřete se i vy, moderátoři - a necháme to na komunitě.

1. ANO - i s bbcody , 2. ANO - se sníženým početem znaků .

S týmto ja súhlasím .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...