Jump to content

Vaše životné sny / ciele


_Martin_

Recommended Posts

Taktéž se zůčastním:

 

» Letošní ročník úspěšně odmaturovat

» Příští rok se odstěhovat do USA, zde rok pracovat pro mého klienta, se kterým aktuálně spolupracuji a další rok nastoupit na vysokou

» V USA založit 2 firmy, jedna pro mojí přítelkyni (Fotografické studio) a ta větší pro mně. Tu zde bohužel, ale nezveřejním :)

» Koupit menší dům a pořídit si s přítelkyní druhé štěně

» Dítě plánujeme za delší dobu

» Ještě jsem zapoměl... vzít si přítelkyni :) To bude co nejdříve, kvůli zelené kartě

 

...to budou asi všechny základní plány.

Link to comment
Share on other sites

USA? Proč všichni USA? Moc se díváte na filmy, USA není tak úžasný jak se zdá. :)

 

 

Mé cíle:

 

1) Dokončit AP Freeroam (joke) :d

2) Maturita

3) Ing.

4) průběžně s vysokou se před prázdniny "zabydlet" někde v zahraničí. (VB, Francie nebo Švýcarsko by bylo nejlepší)

5) Po vysoké se pak uvidí, na jednu stranu bych chtěl z ČR vypadnout a najít si práci v zahraničí, do Anglie mě to táhne ani nevím proč ale zase na druhou stranu bych chtěl zůstat doma s rodinou a kámošema.

6) Najít práci která mě bude bavit.

7) Manželka, 2 děti a hlavně... hodná tchýně (nedostatkové zboží) :d

7) Žit šťastně až do smrti.

Link to comment
Share on other sites

koukám, že všichni chcete firmu. Jsem opravdu zvědav, až se tu sejdeme za 5, 10, 20 let, jak se Vám bude dařit :boss:

 

Ano, ale každý zde chce jednu a tu samou, kterých už je mimochodem několik. A založení firmy taky neznamená to, že hned bude vydělávat miliony a dotyčný ji bude mít napořád. Krach může nastat kdykoliv. Ale i na tohle jsem připravený :)

Link to comment
Share on other sites

koukám, že všichni chcete firmu. Jsem opravdu zvědav, až se tu sejdeme za 5, 10, 20 let, jak se Vám bude dařit :boss:

 

Ano, ale každý zde chce jednu a tu samou, kterých už je mimochodem několik. A založení firmy taky neznamená to, že hned bude vydělávat miliony a dotyčný ji bude mít napořád. Krach může nastat kdykoliv. Ale i na tohle jsem připravený :)

Na založení firmy, pokud zcela začínáš, musíš mít velký kapitál, nebo si vše oddřít. Makat 26 hodin denně a možná se výsledek dostaví.

A hlavně - někteří nemají schopnost vést lidi..

Link to comment
Share on other sites

-> Uspešne dokončiť str. školu/zmaturovať

-> Nájsť si prácu, ktorá ma bude baviť

-> Zakotviť v Nemecku/Rakúsku/Švajčiarsku v niejakej IT firme

-> Nájsť si ženu a mať 2 detičky

-> A na koniec mať dom na úrovni

Link to comment
Share on other sites

to PeTr_AP]: Co ty víš o USA ? Ano, ostatní tam chtějí možná jen kvůlu věcem, co vidí ve filmech, ale realita je jiná :) Já tam jdu z úplně jiných důvodů..

 

to Lukáš Valenta: V USA se zakládá s.r.o. úplně jinak než tady :) A jsem si také vědom, že firmu nemůžu založit bez peněz, ale prostě je vše vyřešeno a dál to tu nechci rozebírat. Schopnost vést lidi ? To se vytahuješ ? :)(nemyšleno ve zlém)

Link to comment
Share on other sites

Nechapu, co se serete do nas co chceme do USA. Nejenom, ze vam to muze byt u vasi vzacny zadnice, ale ja tam chci s urcitymi fakty. Nehlede na to, ze bych se tam REALNE mel nekolikanasobne lepe, nez v tyhle posrany CR, coz je zeme neomezenych moznosti.

 

Jeste jeden chytrak se tu bude navazet do ostatnich co chteji do USA, tak garantuji ze budu hnusnej. Takovy zmetky co se musi sr*t do nekoho jen proto, ze on ma na tu vec jiny nazor. Fakt, tohle nesnasim!

Link to comment
Share on other sites

Ísť dopiče z tejto banánovej republiky

+1 :lol: :lol: ... jinak...já neřekl že zrovna nějakou programátorskou firmu...chtěl bych klidně založit i serii malých obchudku s elektronikou...TO budu ještě vážit podle situace...zatím mi to přijde docela brzo řešit :)

Link to comment
Share on other sites

Nechapu, co se serete do nas co chceme do USA. Nejenom, ze vam to muze byt u vasi vzacny zadnice, ale ja tam chci s urcitymi fakty. Nehlede na to, ze bych se tam REALNE mel nekolikanasobne lepe, nez v tyhle posrany CR, coz je zeme neomezenych moznosti.

 

Jeste jeden chytrak se tu bude navazet do ostatnich co chteji do USA, tak garantuji ze budu hnusnej. Takovy zmetky co se musi sr*t do nekoho jen proto, ze on ma na tu vec jiny nazor. Fakt, tohle nesnasim!

Naprostej souhlas! Amerika je snem a nemusite ho kazit. A tadyk v tyhle popi*eny CR me fakt jebne!

Link to comment
Share on other sites

to Lukáš Valenta: V USA se zakládá s.r.o. úplně jinak než tady :) A jsem si také vědom, že firmu nemůžu založit bez peněz, ale prostě je vše vyřešeno a dál to tu nechci rozebírat. Schopnost vést lidi ? To se vytahuješ ? :)(nemyšleno ve zlém)
Petře, nenarážel jsem vůbec na tebe. Přibližně vím, jak je to v USA v oblasti firem, ale do detailů jsem si o tom nenačetl, protože v USA alespoň prozatím podnikat nechci.

Mojí zprávu jsi ani nepochopil. Říkal jsem, že pokud někdo chce od nuly vybudovat kvalitní firmu, tak buď musí mít dost peněz, aby zaplatil kvalitní lidi, co to rozjedou, nebo tomu věnovat 26 hodin denně (tolik je ze začátku, pokud to člověk myslí opravdu vážně, potřeba).

A schopnost vést lidi.. někteří prostě nemají chuť řešit problémy, starat se o zaměstnance, když nebudou peníze, vymýšlet jim práci, starat se o to, aby si vydělali dost, kolik je potřeba. Být zaměstnanec je právě o toto snazší. V té zprávě jsem neřekl nic, co by mělo být vytahování.

Link to comment
Share on other sites

Do USA se zatím snažím dostat alespoň paty a zajistit potřebné věci.

 

Zbytek tvé zprávy dál řešit nechci, protože by to bylo tak na schůzku, nebudeme to tu zbytečně stránkovat :)

Link to comment
Share on other sites

Nechapu, co se serete do nas co chceme do USA. Nejenom, ze vam to muze byt u vasi vzacny zadnice, ale ja tam chci s urcitymi fakty. Nehlede na to, ze bych se tam REALNE mel nekolikanasobne lepe, nez v tyhle posrany CR, coz je zeme neomezenych moznosti.

 

Jeste jeden chytrak se tu bude navazet do ostatnich co chteji do USA, tak garantuji ze budu hnusnej. Takovy zmetky co se musi sr*t do nekoho jen proto, ze on ma na tu vec jiny nazor. Fakt, tohle nesnasim!

 

Poprvé co jsi tady na tomto fóru napsal dětský argument, to fakt jako čumím, neber to ale nějak zle :)

 

Je to diskuze a každý může napsat svůj názor nebo snad ne? Já mám prostě na USA svůj názor, ty také. No a když ho tu můžeš prezentovat ty, tak proč ne já a všichni ostatní?

 

Pokud mě budeš chtít odpovědět, tak do PM, ať to tu nerozvíjíme do hádek (tím jsem nechtěl napsat, že se s tebou chci hádat o USA, jen mám prostě jiný názor než ty).

Link to comment
Share on other sites

":1thpyd6h]
Nechapu, co se serete do nas co chceme do USA. Nejenom, ze vam to muze byt u vasi vzacny zadnice, ale ja tam chci s urcitymi fakty. Nehlede na to, ze bych se tam REALNE mel nekolikanasobne lepe, nez v tyhle posrany CR, coz je zeme neomezenych moznosti.

 

Jeste jeden chytrak se tu bude navazet do ostatnich co chteji do USA, tak garantuji ze budu hnusnej. Takovy zmetky co se musi sr*t do nekoho jen proto, ze on ma na tu vec jiny nazor. Fakt, tohle nesnasim!

 

Poprvé co jsi tady na tomto fóru napsal dětský argument, to fakt jako čumím, neber to ale nějak zle :)

 

Je to diskuze a každý může napsat svůj názor nebo snad ne? Já mám prostě na USA svůj názor, ty také. No a když ho tu můžeš prezentovat ty, tak proč ne já a všichni ostatní?

 

Pokud mě budeš chtít odpovědět, tak do PM, ať to tu nerozvíjíme do hádek (tím jsem nechtěl napsat, že se s tebou chci hádat o USA, jen mám prostě jiný názor než ty).

Názor si můžeš mít jaký chceš. Ale srát svůj názor ostatním že ten náš je špatný je vrchol demence. To se jako na mě nezlob, ale jediný kdo tu napsal dětský příspěvek jsi byl ty. To že ty nechápeš jak někdo může chtít jet do USA a že jsme to viděli v nějaké blbé televizi jako mám brát jak? Jako že se nám vysmíváš? Že jsme dementi nebo jako co si jako mám po tom, co jsi vyplodil za hnus myslet? Jako vážně jsi mě s tímhle nasral. Srší mi z toho neuvěřitelná arogance. A vůbec, už to řešit nebudu. Ale jako cpát nám tvůj názor, který je dle tebe ten správný je vážně hnus. Sám píšeš, že každý máme svůj názor. Napsal jsem já snad něco proti tobě, že zpochybňuješ můj sen jet do USA? Každý máme svůj sen, a jestli máš s našimi sny problém, pak si jdi tahat moudra někam jinam. Protože na to neni tady nikdo zvědavý. Nikde není krásně. Všude je kriminalita. A co jako? Se z toho mám po***t? Prostě kašlu na to. Tohle vážně nemá smysl. A jak jsem psal, lidi kteří se vysmívají nebo mají nějaký problém s tím, co má druhý člověk rád je pro mě člověk, se kterým se nehodlám absolutně bavit normálně. A pokud takový člověk napíše něco nevhodného do topicu, kde to opravdu vhodný není, tak mě to vytočí. Smiř se s tím.

 

Čau, nebudu tu spamovat a zbytek přes SZ které stejně s tebou řešit nebudu, protože je mi to u zadku. Můj názor nezměníš, ty nezměníš svůj. Věc, která se vyřešit nedá. Tudíž mlčme a jeďme si každý tam, kam chceme, bez nějakých keců okolo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...