Jump to content

Vaše životné sny / ciele


_Martin_

Recommended Posts

Dobrý večer :). Zakladám túto tému tak zo zvedavosti ale možno to zaujme aj iných. Chcem len aby ste sem napísali vaše ciele a sny, žiadne urážky a vysmievanie.

 

Tak mojim snom a zároveň cielom je byť programátor..nehovorím, že chcem tromfnúť microsoft.. :d. A druhím mojim snom je (už od 7 rokov) sa presťahovať do Británie na nejaký pokojný vidiek :) mať tam malý domček a budem king ;)

Link to comment
Share on other sites

Muj sen je mit vlastni graficke studio a bydlet v USA stale se rozhoduju kde :/ ale je tam pekne vsude :) a jeste kdyby nebylo graf studio tak makat pro APPLE :)

KDYZTAK HODNOTTE SNY :)

TO Martin: 9%10 moc pekny sen :d jen uskutecnit no a stou anglii taky neni nijak obtizne a je tam hezky (akorad bacha na prechodech :d prejizdeji lidi naopak :DDD)

Link to comment
Share on other sites

Založiť si vlastnú firmu ktorá bude programovať webstránky alebo proste nejakú internetovú firmu ktorá mi bude vynášať.. potom sa presťahovať niekde do texasu na dedinu alebo niekde kde je proste krásne a klud..

 

Ráno vstanem.. čerstvý vzduch, krásne slnko, výhľad na more a nejaký fajný shake :d

Niekde na luxusnú dedinku kde už nebudem musieť makať celý deň ale riadiť firmu cez PC- to už len tak ako bokom.. na dôchodok :d a užívať si život na bambusovaj lavičke..

Link to comment
Share on other sites

Vytvoriť vlastnú s.r.o čku a zarábať neskutočné peniaze.Zaoberať sa tvorbou webdizajnov.Presťahovať sa do ameriky konkrétne niekde kde je pokoj.Sadnúť do starého pickupu (džíp s predĺženou zadnou stranou) a voziť sa..jááj to by bol život.. :)

Link to comment
Share on other sites

Moje aktuální cíle / sny:

1) Dokončit poslední ročník školy.

2) Dostat dobré zaměstnání - stát se zaměstnancem Neutrion s.r.o. na plný úvazek. Nebo aspoň tam, kde budu rád.

3) Najít tu pravou (což se mi už z části splnilo).

 

Moje sny nebo cíle do budoucna:

1) Našetřit si dostatek peněz na auto (aspoň 100 000 Kč).

2) Založit rodinu.

3) Atd...

 

Jo a vůbec, můj největší sen je se jednou podívat do USA a ještě ten největší sen je rovnou tam i žít. Miluji styl USA, miluji jejich zvyky, miluji jejich krásné domky, miluji jejich ulice, miluji celkově život v USA.

Jedna moje kamarádka se tam odstěhovala za prací, kterou si sjednala přes nějakou agenturu zde v ČR. Když poslouchám jak se tam má dobře a vidím kde bydlí a prostě všechno ostatní, tak jen tiše závidím.

 

To je asi všechno co mě momentálně napadlo.

Link to comment
Share on other sites

Sny se mi pomalu plní. Začít podnikat - hotovo, založit firmu - hotovo, zaměstnávat lidi - hotovo (2 na plný úvazek + 2 brigádníci, jejichž služby aktivně využívám + pár externích). Pár cílů ještě mám a většina souvisí s rozjetím firmy do určitých míst, určité projekty. Pokud se bude dařit, tak o projektech, apod. budu/budeme psát na blog.neutrion.cz, kde toho zatím moc není, protože se hlavní projekt roku 2011 připravuje a to zásluhou především mojí, mých dvou zaměstnanců a především brigádníků (mezi které patří i Honza Skořepa, za to mu patří velký dík). Potěšilo mě, že jeho sen je pracovat u nás na plný úvazek, to člověka fakt povzbudí :)

Pawno už je vlastně součástí firmy a každý svůj projekt zde budu hrdě v kritice prezentovat, tak uvidíte, co se nám podařilo (a co ne). A asi vždy na začátku roku sepíši plány na určitý rok a potom na konci to zveřejním i s komentářem, co se povedlo a co ne :))

A kromě toho samozřejmě skromný domeček o rozlože 500m2, malou rodinku o deseti členech, osobního sluhu, pět služebných a malou smečku psů.

(poslední věta je samozřejmě myšlena s nadsázkou, sluhu ani služebné nechci, na psy jsem alergický, ten domeček je pro mě moc malý a rodinka velká)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Kdysi jsem se chtěl stát programátorem "na úrovni", teď už ne..

 

Být dobrý programátor, musíte zvládat perfektně matiku, mít dobrou paměť a logiku.

Matiku nemám rád, proto nezvládám kódy s manipulací v prostoru, neznám vzorečky a způsoby.

 

Moji vizí do budoucna, je nějakej vlastní (tím myslím koupený) byt, auto a dobrá práce..

Nejsem náročný, život je jedna velká sračka a svině čekají všude :)

Nedělám si nároky, protože si nejsem jistý, že by se někdy splnili.

 

Za to tady vidím spoustů "američanů".. Nevím co je na americe tak úžasnýho, na každém rohu nabízejí půjčky, v reklamách jedou jen reklamy na půjčky, jezdí se tam jen SUV a palivo je tam žráno po tunách denně. Platí tam pravidlo "Máš SUV, máš holku", nehledě na to, že většina američanů jsou tlustí prasata. A jejich život je televize, práce a televize. Fuj!

Link to comment
Share on other sites

Udělat maturitu,vejšku založit firmu např. bude vyvíjet nějaké programy od antiviráků po grafické editory.Též bych chtěl bydlet někde v USA je tam fakt krásně potkat nějakou babu s kterou to bude klapat založit rodinu a žít ;)

Link to comment
Share on other sites

Můj cíl je prostý chci mít dobrou práci, pěknou ženu, 2 děti a tým se kterým mohu vytvářet(testovat) amatérské hry (zadarmo). Krom ženy a dětí už mám vše zajištěno.

 

 

Jo zapomněl jsem dodělat střední (z poloviny splněno).

 

Toť vše

Link to comment
Share on other sites

Dokončiť v pohode strednú školu, potom pôjdem (asi) na vysokú, keď ju skončím chcel by som predávať auta, napr. že by som ich doviezol z Nemecka a na Slovensko ich priviesť a predávať ich drahšie...Keby sa mi zadarilo tak by som si urobil aj vlastnú firmu a mal by som nato všetko ludi a ja by som si už iba užíval peniaze a platil mojich podriadených, keď sa mi bude dobre dariť tak si určite založím aj rodinu a kúpim si niaky pekný House...A keď sa mi tu nebude páčiť tak sa odsťahujem niekde do USA a tam by som možno aj zostal. To je asi všetko :)

Link to comment
Share on other sites

Primární - Dokončit základku, střední, najít si práci která by mě bavila a aby mě zajistila :) Najít babu...

Sekundární - Koupit si auto, byt a žít šťastně : )

 

edit: Jinak děcka, pokud tohle fórum vydrží, za pár let si řeknem jak to dopadlo ! :d

Link to comment
Share on other sites

Muj sen ?..Chtěl bych hlavně udělat si pořádné vzdělání,potom bych si chtěl založit firmu která by mi financovala mojí bujnou fantazii..Až by firma slušně vydělávala ... pomalu bych se přesunul na floridu,kde si koupil baráček s výhledem na moře a západem slunce kde bych už jen potichu chtěl se svojí druhou polovičkou a dětma dožít :) nic víc..nic mín :)

Link to comment
Share on other sites

Môj sen je mať krásnu holku (Tento sen už sa mi splnil a som šťastný),zarobiť nejaké tie peniaze,kúpiť si nejaké to bývanie a založiť nejakú rodinku a po čase sa možno aj odsťahovať niekam na dedinu kde by moje deti vyrastali v peknom a čistom prostredí lesa :)

Link to comment
Share on other sites

dostudovat Střední

Mít rodinu,

Hrát v Realu nebo Manchesteru United..zkrátka být fotbalista..(už se mi to pomalu plní, hraju teď za Rapid Vídeň)

 

 

vrátit zpět Mišku..(Moje bývalá , kterou před 2 lety srazil vlak)

Link to comment
Share on other sites

mam pocit že tu všetci hovoríte o PC a tak..

 

Ja mam hlavným Cielom v živote byť sám sebou.. a potom doštudovať mať peknú ženu deti dom,.. a tie PC a tak sú asi posledne :)

Link to comment
Share on other sites

Môj sen je mať krásnu holku (Tento sen už sa mi splnil a som šťastný),zarobiť nejaké tie peniaze,kúpiť si nejaké to bývanie a založiť nejakú rodinku a po čase sa možno aj odsťahovať niekam na dedinu kde by moje deti vyrastali v peknom a čistom prostredí lesa :)

Konečně něco pěknýho :) Žádná posraná amerika :thumbup: hodně štěstí !

Link to comment
Share on other sites

Být zdravý, najít si někoho bez žádných zlozvyků (myslím tím cigarety, alkohol nebo drogy). Sám ručně si postavit dům, mít děti, vystudovat nějakou dobrou školu a najít si dobrou práci v ohledu IT nebo fyzika (ale spíš IT :d ) + vyhrát sportku :d :D

Jinak ty méně důležité, koupit si nějakou parádní motorku a auto.

 

Tož můj předpokládaný život, do USA nechci a souhlasím s ffredykem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...