Jump to content

návrh Ku každému zverejnenému scriptu = PAWN


Guest QWER

Recommended Posts

Hlasujte či ste pre alebo proti... Zhrniem vám sem výhody a nevýhody aby ste videli obe strany mince.

Výhody

- Nebudete sa musieť báť skrytých funkcií, príkazov ktoré by mohli ohroziť chod servera/hry

- Bude sa mať z čoho "učiť" a vidieť kto ako na to išiel a porovnať s tým ako by ste to riešili vy

- Skrachovali by tí "pawnery" čo z official fóra stiahnu niaky script, prepíšu súradnice a preložia a tvária sa ako autory čo to teraz spravili a vydávajú to za svoje v sekcii "Vaše Scripty"

 

Nevýhody

- Možno niaka lamka si to dá na server a bude sa tváriť že je to jeho (Ale to môže aj teraz...(btw ak by niekto zeverejnil iného script, s jeho menom bol by adekvátne potrestaný))

 

A k tej nevýhode, musíte zvážiť že možno sa bude hrať na kinga, možno ohurí inú lamku, ale vy budete vedieť pawn a vy budete vedieť ako ste to robili, on iba vedieť zmeniť autora ;)

Link to comment
Share on other sites

Také pravidlo je aj na official fóre a toto pravidlo dosť pomohlo tomu fóru (na začiatku to pravidlo nebolo, a tak každý script obsahoval tajné príkazy a pod.) a zlepšila sa tým aj komunita.

Link to comment
Share on other sites

Také pravidlo je aj na official fóre a toto pravidlo dosť pomohlo tomu fóru (na začiatku to pravidlo nebolo, a tak každý script obsahoval tajné príkazy a pod.) a zlepšila sa tým aj komunita.

No tak ale tam si to muzou dovolit.. vetsinou jsou tam jiny narody .. ne takove blbe jako cesko a slovensko, kde se krade o sto sest..

 

To máš jedno, prepisujú aj teraz...

Ale ne tolik.. tady by tohle pravidlo udelalo zkazu.. kdo dal tady ano tak to dal jen z duvodu ze to chce aby mohl kopcit..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Spis se priklanim k NE ma sto svoje vyhody i nevyhody myslim si ze hodne zalezi na autorovi ovšem je i pravda co se tyka skrytych funkci poskozujici server ale zase si rikam ze to je uz riziko kazdeho jestli to vyuzije to same muzes zaves t vsekci C# protoze tam se takove funkce davaji casteji nez do pawn .Muj nazor

Link to comment
Share on other sites

Já osobně sem podal návrh na tuto anketu ... páč se mi nechce zvěřejňovat pwn něčeho na čem se snažim dělat,abych si udělal pořádnej script a ne abych to pak sem nahrál a nějakej vocas si změnil tvůrce na svuj nick

 

jsem za NE

 

PS: Toto pravidlo je zbytečnost ( to že je to na forum.sa-mp neznamená že to musí bejt i tady ;) ) každej by měl mít právo rozhodnout se zda dá nebo nedá svůj pwn kod

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Já osobně sem podal návrh na tuto anketu ... páč se mi nechce zvěřejňovat pwn něčeho na čem se snažim dělat,abych si udělal pořádnej script a ne abych to pak sem nahrál a nějakej vocas si změnil tvůrce na svuj nick

 

jsem za NE

 

PS: Toto pravidlo je zbytečnost ( to že je to na forum.sa-mp neznamená že to musí bejt i tady ;) ) každej by měl mít právo rozhodnout se zda dá nebo nedá svůj pwn kod

 

Nikdo tě nenutí dávat sem zdroják, ale pak sem nedávej ani script ;)

Pokud vím, pravidlo se váže jen na tag [sCRIPT], FS a GM se sem mohou dávat jako dřív..

Link to comment
Share on other sites

Já osobně sem podal návrh na tuto anketu ... páč se mi nechce zvěřejňovat pwn něčeho na čem se snažim dělat,abych si udělal pořádnej script a ne abych to pak sem nahrál a nějakej vocas si změnil tvůrce na svuj nick

 

jsem za NE

 

PS: Toto pravidlo je zbytečnost ( to že je to na forum.sa-mp neznamená že to musí bejt i tady ;) ) každej by měl mít právo rozhodnout se zda dá nebo nedá svůj pwn kod

 

Nikdo tě nenutí dávat sem zdroják, ale pak sem nedávej ani script ;)

Pokud vím, pravidlo se váže jen na tag [sCRIPT], FS a GM se sem mohou dávat jako dřív..

QWER jasně napsal - pokud nebude pwn kod bude téma smazána a udělen VAR za porušení pravidel

 

screen.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja som za lebo kazdy by mal vediet co dava na server, je s coho sa ucit a ne kukat na amx subor s ktoreho sa vela naucit neda ak ma AntyDeAMX, takze davam ano

Link to comment
Share on other sites

ja som za lebo kazdy by mal vediet co dava na server, je s coho sa ucit a ne kukat na amx subor s ktoreho sa vela naucit neda ak ma AntyDeAMX, takze davam ano

ale vem to sty druhy stranky :hehe: NA 100% KAZDY NECHA AUTORA ;):hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

 

Nikdo tě nenutí dávat sem zdroják, ale pak sem nedávej ani script ;)

Pokud vím, pravidlo se váže jen na tag [sCRIPT], FS a GM se sem mohou dávat jako dřív..

QWER jasně napsal - pokud nebude pwn kod bude téma smazána a udělen VAR za porušení pravidel

 

screen.png

 

V tom případě bych změnil svůj hlas za "Ne"

Link to comment
Share on other sites

Já sem z toho teda lehce zmatenej :d Když budu chtít, čistě hipoteticky :d, dát nějaký můj GameMod, na kterým sem pracoval třeba 3 měsíce ke stažení v .amx aby si ho lidi dali na server místo RZE musim k tomu zveřejnit i zdrojovej kód, takže si tam hned každej změní autora apod... Nepřipadá ti to trochu na...nic?!

Link to comment
Share on other sites

Já sem z toho teda lehce zmatenej :d Když budu chtít, čistě hipoteticky :d, dát nějaký můj GameMod, na kterým sem pracoval třeba 3 měsíce ke stažení v .amx aby si ho lidi dali na server místo RZE musim k tomu zveřejnit i zdrojovej kód, takže si tam hned každej změní autora apod... Nepřipadá ti to trochu na...nic?!

Přesně tak ;) makáš na modu a nechceš dát PWN ale bohužel nový pravidlo zní "nedáš-li pwn, smažou ti téma + dostaneš VAR za porušení pravidel" ;)

 

dlemího názoru se chce pawno.cz moc podobat forum.sa-mp ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...