Jump to content

Farby 0.1


Lujkano

Recommended Posts

Ahoj :p

 

Chcem vám ukázať moj Filterscript (Prvý) pomocou ktorým určitými príkazmi zmeníte farbu vášho nicku.

 

Príkazy

/red, /blue, /yellow, /white.

 

Čo očakávať od verzie 0.2?

Farby v dialógu.

Príkaz /farby pomocou ktorým otvoríte dialóg.

Bonus :)

 

Viem možno to je na nič, aj tak je to moj prvý filterscript. Dúfam že sa vám moj jednoduchý FS páči...

 

Pribalil som .pwn aby ste mohli pridávať nové farby. Komentujte, Kritizujte...

 

 

Download

Klikni sem > http://solidfiles.com/d/6c424 < Sem Klikni

Link to comment
Share on other sites

no a? :d ale takovou blbost zvládne každý šmoulo :klidek: kdyby to bylo přes dialog tak dám 1... kdyby toho bylo víc tak 2... ale když to porovnáš s jiným FS, tak tohle je prostě o ničem...

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestli jste si toho všimli ale uživatel se tu registroval Hodinu před tím než sem dal tenhle topic.....to jste si ještě věčina z vás cucali palec a četli navody....mě se to líbi... :) snaž se :)

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestli jste si toho všimli ale uživatel se tu registroval Hodinu před tím než sem dal tenhle topic.....to jste si ještě věčina z vás cucali palec a četli navody....mě se to líbi... :) snaž se :)

wikina ti nic neříká? :v: tam je většina funkcí a máš tam jistotu, že je to správné...

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestli jste si toho všimli ale uživatel se tu registroval Hodinu před tím než sem dal tenhle topic.....to jste si ještě věčina z vás cucali palec a četli navody....mě se to líbi... :) snaž se :)

ano taky když sem se tu přihlásil sem aspon tyden se neuměl orientovat v pawnu ;)

jinak no že je to tvuj první FS ... tak 8/10 ;)

Link to comment
Share on other sites

Na to že je to tvůj první FS tak je to dobrý :v: ale mohl jsi to udělat rovnou přes dialog nebo udělat alespoň víc barev na výběr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

je to tvuj prvni fs dam ti 9/10 -1 za to ze to je vicemene nevyuzitelny ale aspon to nejsou zbrane nebo auta jen tak dal

Link to comment
Share on other sites

na to ze pawn delas ani ne jeden den tak je to velmi dobre, ja jsem na funkci SetPlayerColor narazil a naucil se ji az za tyden, co jsem delal v pawnu, z tebe neco bude .... jen tak dal 10/10 na prvni praci je to super... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Aha, takže když je to jeho první tak dáte míň, když druhý, tak dáte víc, když třeba dvacátej tak 10/10 nebo snad co ? Hodnotíte podle toho, kolikátý to je nebo co ?

 

Tady on se snažil je to jeho a pro něho úžasný výkon. To znamená že je to znamenité.

 

Nejde o to kolik to toho umí a kolikátej to je FS. Jste padlí na hlavu. Teď to navíc vypadá jako by jste hodnotili podle svých schopností, "když umím já, tak i nováček, když umím víc, tak je to pro něho prd". Nechápu vaši logiku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...