Jump to content

návrh [NAVRH] X - těch samych odpovědí


Recommended Posts

Poslední dobou si všímam jak asi 3 lidi za sebou napíšou prostě v helpu tu samou odpověď snad kdyz někdo napíše před vama tak se vam to ukaze nebo ne ? Taky kdyz pisu do helpu a nekdo me predbehne tak tam nepisu UPLNE TU SAMOU VEC a proste ten přispěvek ne postu přijde mi to jako kdyby si kazdy chtel nahrabat přispěvky sice to tu už 3x je ale ještě jednou neuškodi ... No tuž kde to sme ? :d Navrhoval bych za takovou věc VAR ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Poslední dobou si všímam jak asi 3 lidi za sebou napíšou prostě v helpu tu samou odpověď snad kdyz někdo napíše před vama tak se vam to ukaze nebo ne ? Taky kdyz pisu do helpu a nekdo me predbehne tak tam nepisu UPLNE TU SAMOU VEC a proste ten přispěvek ne postu přijde mi to jako kdyby si kazdy chtel nahrabat přispěvky sice to tu už 3x je ale ještě jednou neuškodi ... No tuž kde to sme ? :d Navrhoval bych za takovou věc VAR ! ;)

 

 

omg ty ses ale kus de-hodnýho kluka asi když někdo se dělá s příspěvkem např:5 min a někdo to postne v tu samouchvíli tak přeci to nebudu mazat jak koko-s kdo mi potom vrátí tech 5 min ? :d

 

 

já navrhuju to že když někdo něco navrhuje a je to koko-sina tak mu příspěvek zrušíme a odečteme 2 panáky z hosnosti D:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Při poslání nějakého příspěvku vždycky upozorní systém, že někdo už přispěl před vámi. Takže se tu pěkně nevymlouvejte, že o tom nevíte :)

Link to comment
Share on other sites

omg ty ses ale kus de-hodnýho kluka asi když někdo se dělá s příspěvkem např:5 min a někdo to postne v tu samouchvíli tak přeci to nebudu mazat jak koko-s kdo mi potom vrátí tech 5 min ? :d

Noaco taky se mi to parkrat stalo a nebudu to jak deb*l tam postovat ;) aby tam bylo fakt 5 tech samych odpovědi ;)

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, každý má práva vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

 

Ano to muže ale kdyz je tech 5 nazoru od kazdeho jineho uzivatele neni to moc ? nemyslíš ? Jako kdyby nekdo chtel aby mu tu napsali A

tak napisou

[uZIVATEL - A] : A

 

[uZIVATEL - B] : na A

 

[uZIVATEL - C] : tu mas A

 

[uZIVATEL - D] : A nz ;)

 

Kdyby to bylo v chatu budíš ale v topicu...

Link to comment
Share on other sites

Při poslání nějakého příspěvku vždycky upozorní systém, že někdo už přispěl před vámi. Takže se tu pěkně nevymlouvejte, že o tom nevíte :)

 

 

omg umíš číst nebo ze sebe děláš tro-la proč bych to mazal když mě to upozorní omg jenom proto abych nespamoval se tady nebudu dělat třeba 15min někomu z helpem abych pak jen napsal jo byl jsi rychlejší a to že napíše 10 lidí různý text ze stejným významem neznamená ž je to spam třeba ten kdo to potřebuje nerozumí některým z vás co se neumí vyjadřovat a proto používají svoje "slova" tak proto je lepší mít 10 příspěvku pod sebou než aby pak spamoval zakladatel stí že mu nerozumí OMG

 

"lol"

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, každý má práva vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

 

Ano to muže ale kdyz je tech 5 nazoru od kazdeho jineho uzivatele neni to moc ? nemyslíš ? Jako kdyby nekdo chtel aby mu tu napsali A

tak napisou

[uZIVATEL - A] : A

 

[uZIVATEL - B] : na A

 

[uZIVATEL - C] : tu mas A

 

[uZIVATEL - D] : A nz ;)

 

Kdyby to bylo v chatu budíš ale v topicu...

Já teda ještě nikde neviděl, že by nějaký příspěvek byl na 100% stejný do puntíku.

Link to comment
Share on other sites

já bych to lock protože tohle už je asi demence nebo já nevim :d dokud to nikomu nevadilo prostě pawno není co bylo takže TO ZAMKNETE A DELETE :d

Link to comment
Share on other sites

Většinou ten první co napíše na rychlo napsal žvásty které jsou pi****ny a není tomu rozumět. Ti co píšou déle tak napíšou srozumitelnější post. A nesouhlasím.

 

Tento návrh je jako kdyby jsem ti řekl, "vrať mi 5 minut života".

Link to comment
Share on other sites

Většinou ten první co napíše na rychlo napsal žvásty které jsou pi****ny a není tomu rozumět. Ti co píšou déle tak napíšou srozumitelnější post. A nesouhlasím.

 

Tento návrh je jako kdyby jsem ti řekl, "vrať mi 5 minut života".

myslim že vašich 5 - 15 minut života je zanedbatelnych ;)

plus bych asi dodal no kdyz ti vadi tech 5 minut zivota co nad helpem stravíš tak nechápu že někomu chceš pomoct ;)

Link to comment
Share on other sites

Většinou ten první co napíše na rychlo napsal žvásty které jsou pi****ny a není tomu rozumět. Ti co píšou déle tak napíšou srozumitelnější post. A nesouhlasím.

 

Tento návrh je jako kdyby jsem ti řekl, "vrať mi 5 minut života".

myslim že vašich 5 - 15 minut života je zanedbatelnych ;)

 

Tohle beru jako urážku na moji osobu ..

 

Je mi jedno co si kdo myslí, prostě postnu post bez ohledu na to že už někdo něco postl ...

Link to comment
Share on other sites

Většinou ten první co napíše na rychlo napsal žvásty které jsou pi****ny a není tomu rozumět. Ti co píšou déle tak napíšou srozumitelnější post. A nesouhlasím.

 

Tento návrh je jako kdyby jsem ti řekl, "vrať mi 5 minut života".

myslim že vašich 5 - 15 minut života je zanedbatelnych ;)

 

 

no my jsi myslíme že to spíš ty tvoje protože jak deb*l budu psát 15 min nějakej debilní návod pro nějakého debilního *********************************-uživatele

a pak se dozvím že zbytečně ? tk tohle je tak na facku tomu kdo založil tenhle dementní topic proč bych se teda dělal 15min zbytečně když sem se nato mohl vykakat a dělat si jiné věci třeba v pawnu nebo tak

Link to comment
Share on other sites

Většinou ten první co napíše na rychlo napsal žvásty které jsou pi****ny a není tomu rozumět. Ti co píšou déle tak napíšou srozumitelnější post. A nesouhlasím.

 

Tento návrh je jako kdyby jsem ti řekl, "vrať mi 5 minut života".

myslim že vašich 5 - 15 minut života je zanedbatelnych ;)

 

Tohle beru jako urážku na moji osobu ..

 

Je mi jedno co si kdo myslí, prostě postnu post bez ohledu na to že už někdo něco postl ...

co chceš v životě za 5 minut stihnout ? se na konec života pořadne vykakat ? :d Nechcu tu vytvářet konflikty ;) ... Kolik věcí v životě zbytečně děláš ? nevím co ale určitě se něco najde že ;) A aby tu byl trošku pořadek tak hned se ohaniš svymy 5 minutami života ;) Ja tu taky u tohoto topicu sem asi 10 minut no a chcu po někom mojich 10 minut života ? Ano řekneš že je to muj napad po kom bych to chtěl že ale přišlo by mi to pěkné kdyby tu nebyl bordel zbytečny spam ;)

 

no my jsi myslíme že to spíš ty tvoje protože jak deb*l budu psát 15 min nějakej debilní návod pro nějakého debilního *********************************-uživatele

a pak se dozvím že zbytečně ? tk tohle je tak na facku tomu kdo založil tenhle dementní topic proč bych se teda dělal 15min zbytečně když sem se nato mohl vykakat a dělat si jiné věci třeba v pawnu nebo tak

 

promin ale psals už to tu aspon 3x ;) Co se ohanite furt tim časem ?

Link to comment
Share on other sites

omg coto zase meleš prostě nebudu tady za kokosa psát 15 min jak deb*l abych zjístil že nějakej dement z rychlejším připojením nebo administratívní schopností psát mě předběhl tak to je napizzu to si radši za 15min skočim na cigáro a nemusim jak dement mazat práci

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Upřímně, každý má právo vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

Vadi mu tam asi to ze to hranici se spamem kdyz fakt 5 lidi napise skoro od slova stejnou vec

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Upřímně, každý má právo vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

Vadi mu tam asi to ze to hranici se spamem kdyz fakt 5 lidi napise skoro od slova stejnou vec

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, každý má právo vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

Vadi mu tam asi to ze to hranici se spamem kdyz fakt 5 lidi napise skoro od slova stejnou vec

 

 

lol spamuješ tu jedině ty double postem D:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Upřímně, každý má právo vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

Vadi mu tam asi to ze to hranici se spamem kdyz fakt 5 lidi napise skoro od slova stejnou vec

 

 

lol spamuješ tu jedině ty double postem D:

SHit pardon

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Upřímně, každý má právo vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

Vadi mu tam asi to ze to hranici se spamem kdyz fakt 5 lidi napise skoro od slova stejnou vec

 

 

lol spamuješ tu jedině ty double postem D:

SHit pardon

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, každý má právo vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

Vadi mu tam asi to ze to hranici se spamem kdyz fakt 5 lidi napise skoro od slova stejnou vec

 

 

lol spamuješ tu jedině ty double postem D:

 

To si nesmies vsimat, decku nerozkážeš

Link to comment
Share on other sites

omg coto zase meleš prostě nebudu tady za kokosa psát 15 min jak deb*l abych zjístil že nějakej dement z rychlejším připojením nebo administratívní schopností psát mě předběhl tak to je napizzu to si radši za 15min skočim na cigáro a nemusim jak dement mazat práci

a po vyrobcích cigaret nechceš čas z 5 ? Víš kolik ti takove cigarety zadělaji na zdraví ?... Dobře beru to jako tvůj názor ;)

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, každý má právo vyjádřit svůj názor na věc, takže nevidím důvod co ti na tom vadí?

Vadi mu tam asi to ze to hranici se spamem kdyz fakt 5 lidi napise skoro od slova stejnou vec

 

 

lol spamuješ tu jedině ty double postem D:

SHit pardon

 

 

hej omg můžeš přestat spamovat ?:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...