Jump to content

návrh Noví smajlíci


Recommended Posts

Dávam návrh na zakázanie smajlíka : :spam: .

Predtým než som ostal ban sa dosť používal ale tak že správa obsahovala iba tohoto smajlíka a nič viac . Hlasujte v ankete , pridajte svoj názor .

Link to comment
Share on other sites

Dávam návrh na zakázanie smajlíka : :spam: .

Predtým než som ostal ban sa dosť používal ale tak že správa obsahovala iba tohoto smajlíka a nič viac . Hlasujte v ankete , pridajte svoj názor .

som za :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro NE.

Tenhle smajlík se velmi hodí a je často používán.

Podle mě je blbost ho zakazovat!!!

Áno je použivaný ale sa s ním aj dobre pár ľudom spamuje .

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

vznáším návrh na nové smajlíky. Obměnit by se měly asi všechny, kromě druhé řady (zleva začínající od prasete).

Stávající smajlíky bych rád nahradil těmito: smajlici.png - nebo ještě tyto: smajlici2.png (to se potom rozhodneme)

Jsou animované - a jsou úžasné. Podpořte mě a hlasujte v anketě (ale váš názor také napište do chatu, ať máme představu, kdo to chce a kdo ne). Nejlépe napište i důvod, proč ne.

Smajlíci to jsou opravdu geniální (mám je moc rád - a aktuální se mi bohužel nelíbí).

 

Pokud bychom je měli změnit, podmínka by byla, abyste po změně nezačali se smajlíkama blbnout, přesněji tedy psát zprávy s nadbytečným počtem smajlíků, jinak by se vrátily staré.

Jaký máte názor, podpoříte mě?

Link to comment
Share on other sites

Byl sem požádán od DooMa, abych předal jeho vzkaz do tohohle topiku:

 

"to nikoho nezajma ze se ti libi tyhle.. my jsme zvykli na ty stary.. ty jsou best a ne tyhle s*acky z icq :/"

Link to comment
Share on other sites

Som za nové smajlíky, aspoň budú z jednej skupiny. Nehal by som len predposledný riadok týchto starých smajlíkov.

 

 

PS: Ešte stále my neprišlo na rozum ako sa nedá zvyknuť na nových smajlíkov, keby je to aspoň niejaká reálna vec v živote ale smajlíky, dosť primitívny problém.

Link to comment
Share on other sites

Už tu bolo veľa hlasovaní o zmene smajlíkov . Nič sa zatiaľ nestalo , preto by sa to už malo zmeniť . Nebudeme sa tu hádať kvôli smajlíkom . Ja som hlasoval pre Ano ja proti smajlíkom čo sú na ukážku nič nemám a naopak , páčia sa mi ale názor iných brať nebudem nech sa rozhodnú podľa seba a nie podľa iných ;)

Link to comment
Share on other sites

Byl sem požádán od DooMa, abych předal jeho vzkaz do tohohle topiku:

 

"to nikoho nezajma ze se ti libi tyhle.. my jsme zvykli na ty stary.. ty jsou best a ne tyhle s*acky z icq :/"

Nechci nic říkat, ale tyhle jsou z QIPu :d Jsem pro

Link to comment
Share on other sites

Až na to, že tyhle smajlíky nevytvořili ICQ ani QIP (aspoň mi to tak někdo řekl). Souhlas teda za nové smajlíky

Ty ode mne jsou z QIP (druhé jsou základní a jsou upravené týmem QIP od týmu "KOLOBOK" (jsou to KOLOBOK smajlíci)), ty dprvní mají být KOLOBOK BIG, alternativní ke QIP :-)

Link to comment
Share on other sites

Až na to, že tyhle smajlíky nevytvořili ICQ ani QIP (aspoň mi to tak někdo řekl). Souhlas teda za nové smajlíky

Ty ode mne jsou z QIP (druhé jsou základní a jsou upravené týmem QIP od týmu "KOLOBOK" (jsou to KOLOBOK smajlíci)), ty dprvní mají být KOLOBOK BIG, alternativní ke QIP :-)

 

Promiňte ale nesouhlasím s vkládáním smajlíků které jsou už okoukány z QIP a ICQ...

Spíše nějaké vytvořte..:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...