Jump to content

návrh Noví smajlíci


Recommended Posts

Nechápu to, dáte sem tyhle hnusné smajlíky, které už jsou používané a volně ke stažení a co bude pak? Další forum si je dá také a zase to bude stejné.. Pokud se nepletu, tak je tu sekce grafika, tak místo soutěží v pawn, udělejte soutěž kdo udělá lepší smajlíky...

Link to comment
Share on other sites

Nechápu to, dáte sem tyhle hnusné smajlíky, které už jsou používané a volně ke stažení a co bude pak? Další forum si je dá také a zase to bude stejné.. Pokud se nepletu, tak je tu sekce grafika, tak místo soutěží v pawn, udělejte soutěž kdo udělá lepší smajlíky...

Zajímavé

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím ale nechal bych všechny a tyhle bych jen přidal :-D

 

-- stř 31. srp 2011 9:22:20 --

 

Souhlasím ale nechal bych všechny a tyhle bych jen přidal :-D

Link to comment
Share on other sites

Já nevím, já bych co se týče smajíku prostě udělal takovej "mix" část odebral i nechal a přidal jiné, prostě některý smajlíci maj dlouhou spojitost a minulost s fórem, tak už se to dá nazývat pomalu symbolem fóra :d

Link to comment
Share on other sites

Nechápu to, dáte sem tyhle hnusné smajlíky, které už jsou používané a volně ke stažení a co bude pak? Další forum si je dá také a zase to bude stejné.. Pokud se nepletu, tak je tu sekce grafika, tak místo soutěží v pawn, udělejte soutěž kdo udělá lepší smajlíky...

 

Já kdysi dělal svojí sadu smajlíků, ale byli použiti pro systém VisionCMS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestli se ještě můžu vyjádřit.. všechny smajlíky bych smazal a nechal ty základní.. popř. nechat pár využitelných z těch přidaných ( "cheers" , "scratch" apd.)

 

A nebo smazal všechny a nahradil je (jak bylo zmíněno v prvním příspěvku) těmi z QIPu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...