Jump to content
  • 0

pomoc - PhP Fusion


FiZZy

Dotaz

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat zda li zde nenajdu nějakého schopného člověka který mi pomůže se seznámením s PhP Fusion.

Nainstalovat si ho umím, Umím vkládat modifikace i thémy ( :) )..

Potřebujipouze detaily...

Zde na mě máte nějaký ten kontakt:

 

icon_contact_pm.gif

icon_contact_icq.gif

Nejvíce ale používám:

SKYPE

 

 

Snad se někdo hodný zde ukáže..:)

 

S pozdravem QWERTY..:)

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Základ umíš, pro zbytek Ti doporučuji českou podporu (kterou najdeš na Googlu) a tam si pročítat fórum.

Jestli se chceš naučit víc, tak se v tom systému musíš "vrtat" pochopit, který soubor patří k čemu, pochopit ty funkce atp...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Základ umíš, pro zbytek Ti doporučuji českou podporu (kterou najdeš na Googlu) a tam si pročítat fórum.

Jestli se chceš naučit víc, tak se v tom systému musíš "vrtat" pochopit, který soubor patří k čemu, pochopit ty funkce atp...

Já sem se nijak na php fusion "nepřipravoval" když sem něco chtěl tak sem si vždycky cestu našel :) ale jako, co se týče dněšní doby, tak fusion mi příjde tak trochu pase už, ten letěl tak před 2-3 rokama :) ale samozřejmě, pokud plánuje do budoucna pokročit dál od fusionu tak jasná volba je začít nejdřív takto...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak já na Fusionu začínal :) ale teď už bych ho nechtěl. Přeci jen to není ta správná volba. Mohu tedy doporučit VisionCMS (viz. podpis). Ten využívá vše vlastní (cms, databaze a framework)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
PHP -FUsion mi prijde uzivatelsky nejprivetivejsi a nejjednodussi

 

Jde vidět, že neznáš Vision :) ale jasny, já s to taky zezačátku říkal. Teď už ne

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

To fakt neznam ale schvalne si to nahodim na local host

edit : Vsechny stabilni aktualni verze jsou ve vyvoji a strasi nedoporucujou pouzivat nice :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...