Jump to content

[ Hladám ] PHP-čkara a Pawnera


_Martin_

Recommended Posts

Dobré ráno. Hladám Pawnera ktorý by mi spravil registračný a prihlasovací skript cez MySQL, a PHP scriptera ktorý by mi mal čas spraviť web (Zdarma ;))

 

Prosím píšte mi len do SZ, nie do topiku moderátorov prosím aby každý blbý príspevok zmazali

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

jen bych te chtel upozornit nejdriv si nejakou registraci stahni a skus mysql jestli ti pojede protoze ja jsem ho nedokazal rozbehat

Link to comment
Share on other sites

Veď to je to...ani mne to nefáchalo :(

 

Len preto by som to potreboval, lebo som začal s novým módom, tak kým tam ešte nie je miliarda vecí na ukladanie...

Link to comment
Share on other sites

Hej ale ja to potrebujem spojiť s webom... :d preto aj toho PHP kodera. Vieš ? :) Aby sa prihlasovalo pomocou herného účtu a tak...

Zadarmo nic neseženeš :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Takže vlastně hledáš lidi co ti založí celej projekt a ty si ho poté budeš vést.. A ještě po nich chceš, aby se ti třeba tejden za to srali zadarmo ... Hodně štěstí...

Link to comment
Share on other sites

Ešte ten web ani nemám :d

 

// Nie ja chcem len ten MySQL pretože mne to nešlo...a ten web potrebujem aspoň prepojiť tak aby tam boli herné účty...

Link to comment
Share on other sites

Guest MathersCZ
jen bych te chtel upozornit nejdriv si nejakou registraci stahni a skus mysql jestli ti pojede protoze ja jsem ho nedokazal rozbehat

 

Musít mít databsi který povoluje přístup z venčí. (Database který nepracuje pouze s určitou IP serveru jak to býva na wz)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...