Jump to content

[BAN]DooM


Danny

Recommended Posts

Dobrý den ludia, takže prišiel som sem z návrhom ludí..

 

Predom prosím pána petra upa aby tento topik nezamkínal, lebo doom je jeho kamoš, je to svobodná anketa a každý užívatel má svoje právo na názor :)

 

Vela krát som u tohoto uživatela zastihol nadávky, juknite si archív mchatu, alebo vám sem hodím pár screenov..

 

1. Prípad..

Popis: jednoducho povedané, okomentoval som mu song a začal na mna vyskakovať.. viz

Obrázok: http://img233.imageshack.us/img233/8947/doom3.png

 

2. Prípad

Popis: Ak ste si nevšimli topic niečo pod názvom "[HELP]Aký je to song" od DooMa tak vám pridávam link viewtopic.php?f=15&t=21597 všimnite si DooM-ovu odpoveď na tomyho príspevok.. viz "ja vim debile!!! jenom youtube vybralo nahodny song a ten nwm jak se jmenuje ty trapacku!"

Zasa si bez dôvodu začal vyskakovať nadávkami.. tomy mu nič také nepovedal

Obrázok: Myslím že tu neni potreba dodávať obrázok, vidíte to na vlastné oči

 

Zakladám tento topic aj hlavne preto, lebo vela užívatelov bolo zmetených ked videli že DooM dostal unban

 

Tak ja som sa rozhodol založit topic, či užívatelia tu DooM-a chcú alebo nie.. každý užívatel má nanho svoj slobodný názor, takže ked tento topic moderátor zmaže, ja ho spravím :) to nieje porušenie pravidiel, užívatelia majú svoj svobodný názor dat vlastný hlas..

 

Na hlasovanie majú čas ludia 5 dní.. tak aby vyjadrili svoj svobodný názor... ;)

 

PS: Prosím nehovorte tu na mna že ja som taký aký som, snažím sa to napraviť, tu teraz riešime DooM-a

Link to comment
Share on other sites

Posledný spam dúfam... rozpíšem to.. pre velkého pána petra upa ;)

 

Ignorovat človeka, ktorý niektorým ludom znepríjemnuje náladu na fóru sa proste nedá ;) niekedy si nútený odpísat na príspevok človeka ktorého nemáš rád, proste táto anketa rozhodne ;) Ludia rozhodnú :)

 

PROSÍM KONIEC OT DÍKY

 

Jediny kdo tu zneprijemnuje zivoty clenu jsi ty..

jen se koukni jakej tu byl boj za muj unban...

A dneska jsem proste namichnutej, kdo by na takovyho provokanta jako ty nebyl..

 

Jinak kdyby nikdo nevedel Tensou7 je Danny!! ano presne ten ktery byl nazyvan "retardovane decko" co se pokousel znicit tohle forum..

a na skypu mi vyhrozuje zpravami typu "Padej od pawna kokote" ... jako tohle je moc..

kdyz se ti to tu nelibi tak odsud vypadni ty.. ja nepudu...

A nebo tu zustan a neser se do me.. ja se do tebe taky neseru..

a touhle anketou stejne nic nevyresis..

Link to comment
Share on other sites

Okej píšem to znova a naposledy...

 

DooM porušil dalšie pravidlo čj 11.

 

To čo som ti písal na skype, to tu na pawne nikoho nezaujíma

 

Nikdo ma retardovane decko nenazval, možno ty hej ;)

 

S touto anketou vyriešim to, že ak bude do 10.8.2011 viac ANO tak máš permanent ban ;)

 

Ja som sa toto fórum ani náhodou nepokúšal zničit, ja som sa ho snažil skôr nechať tak aké je

 

Ja nevypadnem, pretože sa nesprávam tak ako ty..

 

Ty sa do mna nesereš, ale mne vadí to jak sa sereš do druhých

 

Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

že ak bude do 10.8.2011 viac ANO tak máš permanent ban

 

Danny Danny, počkej, ty tu jako budeš teď rozhodovat jo?

Link to comment
Share on other sites

Okej píšem to znova a naposledy...

 

DooM porušil dalšie pravidlo čj 11.

 

To čo som ti písal na skype, to tu na pawne nikoho nezaujíma

 

Nikdo ma retardovane decko nenazval, možno ty hej ;)

 

S touto anketou vyriešim to, že ak bude do 10.8.2011 viac ANO tak máš permanent ban ;)

 

Ja som sa toto fórum ani náhodou nepokúšal zničit, ja som sa ho snažil skôr nechať tak aké je

 

Ja nevypadnem, pretože sa nesprávam tak ako ty..

 

Ty sa do mna nesereš, ale mne vadí to jak sa sereš do druhých

 

 

Enjoy!

 

Wooah tak ty si jediny kdo si mysli ze se seru do druhych hmm.. to je opravdu zajimave.. ja se snazim kazdemu vyjit vstric.. ale s tebou to ocividne nejde..

hmm ze te tak nenazyvali ? myslis ze si to nepamatuju...?

A s tema tvyma multiacc kdyz budes hlasovat nic nevyresis stejne spravedlnost vyhraje :p

Petr,njn je mu teprv 10 nebo kolik a uz si hraje na pana prezidenta :?

Link to comment
Share on other sites

Co bylo s Dannym dříve, to bylo. Teď už to není. Myslím že se změnil. Jednu chvíli se mi i zdá, jako by jste takto vybuchovali a byli agresivní jen proto, aby jste zvýšili svůj věk za svým zaprskaným monitorem.

 

Boj za unban byl, ale stálo to za velký prd. Místo toho abys byl rád, že se smilovali nad tebou, tak budeš ještě víc namíchnutej za to žes to ban vůbec dostal. Ani se nedivím. Předtím jsem si myslel že jsi normální, ale takového agresivního tupce si nováčci nezaslouží.

 

Jak říká, danny správně hledí na pravidla ale vám to je úplně jedno, jen proto že je to váš přítel ...

Link to comment
Share on other sites

Ja bych to vyřešil nasledovně DooMovi dat treba ban na mesic (aby meli dusicky pokoj) a Dannymu alias nejak Tentononc nebo co dat Perma a Lock and Move to Locknuto Bye ;)

Link to comment
Share on other sites

DooM se tu proste udrzi ma tu hodne priznivcu (mezi nez ja rozhodne nepatrim!) a ma tu velkou kamaradskou zakladnu a co ty Tenshou tebou tady kazdej jen pohrda a kazdej si o tobe mysli to je to maly spamersky decko co nic jinyho neumi a proto si toto myslim ze vetsina uzivatelu tohoto fora by se tu bez tebe bez problemu obešla tot vše...

Link to comment
Share on other sites

Choďte stým niekam preboha.. je to na modikoch..

 

Ano to je, ale ban mu nedají protože je to jejich kamarádíček ...

Link to comment
Share on other sites

Tak jo, už to můžu zamknout že? Jelikož komunikace mezi moderátory něják moc nefunguje tak se ban udělí/neudělí podle individuální rozhodnutí každého moderátora ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...