Jump to content

[MAP]ffredyk


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

pokud nejsi uplne dementni tak hned kuosek pod tim v sekci MAPY je vic techto vytvoru takze si odpust komentare a jdi spat radsi!!

ps.a kdyz uz tak se pise zakládat a ne založovat to se uci asi v prvni tride je videt ze ani tam si nedosel

Link to comment
Share on other sites

pokud nejsi uplne dementni tak hned kuosek pod tim v sekci MAPY je vic techto vytvoru takze si odpust komentare a jdi spat radsi!!

ps.a kdyz uz tak se pise zakládat a ne založovat to se uci asi v prvni tride je videt ze ani tam si nedosel

 

Ale no tak.... No víš blbe*ku já píšu na klávesnici tak se občas stane že se přehmatnu a příspěvěk si už pak znova nepřečtu. A jestli tě to uspokojí stejně tak ty tvoje "mapičky" posílej rovnou ffredykovy ať se tím nemusíme znechucovat.

 

BTW: Tohle je ten nejtepleší a nejubožejší způsob jak to kdy někdo na ffredyka skusil takže GL do budoucna

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Hold si lama a ze to tu postupne bude na cely team sis neprecetl jen si urazej jak se ti zlibi jde to kolem me me se staci podivat co jsem v zivote dokazal a uz sem vysoko nad tebou takze jen do toho takovi lidi jako ty by meli vybanovat neustale akorat vyvolavajici hadky

Link to comment
Share on other sites

Založovat :-D

a takovy lidi se te tady snazej poučovat

 

U tohodle bys měl zůstat to ti jde zatím nejlépe, poukazovat na přehmaty..

 

Hold si lama a ze to tu postupne bude na cely team sis neprecetl jen si urazej jak se ti zlibi jde to kolem me me se staci podivat co jsem v zivote dokazal a uz sem vysoko nad tebou takze jen do toho takovi lidi jako ty by meli vybanovat neustale akorat vyvolavajici hadky

 

Chahaha... já se jen směju nic o mě nevíš a ted se teď koukám na tvůj věk tak to je a bude to jidiný co tě bude držet nade mnou. No nic celkem tě lituju ale to neřeš už stím končím. Když už narážíš na to cos v životě udělal co to bylo například? rozcestníček s pár řádkouvým html kodem + menší JS.. to bude asi vše no páč virtualita je to jediný kde "můžeš" být "úspěšný".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...