Jump to content

návrh [ZMENA] Forum


Recommended Posts

Custe, uz tu bolo zopar topicov o tom ,co tu pisem ale tak ci tak, chci tu napsat i neco nove. No takze jako prve by tu mohlo byt tlacitko Dakujem. Je to celkom popularna vec na forach, pouzivaju to na najlepsom CZ/SK warez fore. Shop/Pointy: Takze toto je tez oblubena vecicka, ked uzivatel da odpoved a zalozi topic. Taktiez si mozu uzivatelia medzi sebou posielat pointy, ked im daky uzivatel pomoze, nebo im neco da atd... A ptm za tie pointy dalo nieco kupit v Shope. To je tiez celkom oblubena vec. Zakupit sa bude dat zmenenie nicku, zmenenie farby nicku, zmenenie ranku, teda ta blbost co ja mam teraz= The Truth, bude sa dat este kupit daky vlastny obrazok pod tym rankom, dalej velkosti uzivatelskych obrazkov, linky v sigoch(:/). Ptm by sa dalo Pointy ziskat tak, ze podporite forum smskou a dostanete teda pointy :d. Dalej, tu to uz samozrejme bolo, KARMA: Uz hadam dufam vsetci poznate, karma by mala tlacitka + a -, a podla toho by sa menili i hviezdicky v statuse. Medaile(ocenenie): Tiez celkom uzitocna vec , ak moderator alebo admin chcel niekomu dat za nieco ocenenie, tak mu to da, a ak uzivatelia, tak by zalozily topic a tam sa bude hlasovat. Mod/FS Obchod: By bolo jedno miesto, kde by pawneri predavali svoje vytvory! :) No, komentuje, kritizujte. Nwm ci sa vam tento navrh paci alebo nie, podla mna by sa to na toto velmi nastevovane forum hodilo :).

 

P.S. Nechce sa mi pisat do ankety vsetko toto, tak do odpovede napiste ze s cim suhlasite a s cim nie.

Link to comment
Share on other sites

O tý karmě se hlasovalo nejmíň 3x.. všichní ji chtěli ale jelikož to nejde nainstalovat na tuhle theme tak se to zavrhlo.

Ehm, musi to jet udelat, ja som to na jednom fore videl, a mali tu presne tuto temu!(bo2soft)

Link to comment
Share on other sites

Důvod: Naše thema ji nepodporuje. museli by jsme mít defaultní

lol, kde je includ uzivatelskych udajov, tam to supneme a hotovo. Pekna blbost napisana!

Link to comment
Share on other sites

Jedine čo ma zaujalo je tlačidlo "Ďakujem"

Kupovat si zmenenie obrázka, a jeho velkost ? :crazy:

Ten rank by som teda nedal na premienanie, lebo to k tomuto fóru tak povediac patrí :d

Karma by sa zneužívala.

Menenie farby nicku by som tiež nezaviedol, bola by tu z toho riadna dúha. Takto poznáš kto je módik a kto uživatel (popr. admin)

Predávanie výtvorov ? Boly by s tím velké problémy, ako napr. podvody za ktoré by si niektoí userovia žiadali odškodnenie priamo od fóra, atď.

Ocenenia niesu dobrá vec pretože, tu skoro nikto nerobí až také zásluhy aby si zaslúžil medaily. A keby sa to dáva aj za menšie služby, tak by sa to zneužívalo, a každí by ich mal na 3 prdele.

 

Myslím že tími návrhmi by sa celé forum premenilo a už by to nebolo to pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...