Jump to content

Vynechává klávesnice


mxco

Recommended Posts


Tek mate, mistři ....

 

přicházím s problemem vynechávání klávesnice jen na stejnem místě. Vynechává písmeno p, a vše okolo něho (lomítko,dlouhe e, u s kroužkem ...). No, někdy jdou. Většinou to začne tak, že se počítač více zahřeje (80 a více °C)(hraní her ...). Těsně při spuštění to jde perfektně.

 

No, jedná se o notebook. Mám Visty. A procesor když je v klidu tak běží 55 až 60°C. Teplota normální pro notebooky. No operačním systemem to nebude určitě.

 

Reinstall winu, mě napadnul, at už nemusíte zminovat a s teplotou nic neudělám, vysávat a vyklepat jsem udělal....

 

Nevím si rady ... :oops:. Díky za veškere rady.

Link to comment
Share on other sites

vy ste fakt antitalenti :d jest u klavesnici.. pak se nedivte že vam nepujde napsat ani ten pozdrav "Cau" místo toho to udělá "Cvauk " :d znám to mě to občas ještě do tet blbne tak dělám velké hrubky na klavesnici .... za to muže ta debilita s klavesnici

Link to comment
Share on other sites

Rozdelat notebook do posledniho sroubecku teploty ti klesnou kdyz vycistis vetrani atd

 

No, nikdy jsem ho nerozdělával, ale jednou se začít musí, podívám se tomu na zoubek, s tím chlastem to vypadá podezřele ...

Link to comment
Share on other sites

Klávesnice u NTB by měla jit vycvaknout, drží tam na takových zobáčcích!

Pokud ti leze hodně teplota nahoru, máš mnoho řešení

- Vyměnit pastu u procesoru ( pokud ji tam máš málo )

- Vysát prach

- Koupit si takovou podložku pod NTB s větráčkama

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No, teplota mi starosti nedělá, ale i tak provedl jsem udržbu větráku, a trochu to pomohlo s teplotou. Také jsem vycvaknul klávesy, které dělají problém a normální, ale vůbec se neliší (že by nějaká částečka chyběla nebo něco lepilo). Klávesy nefungují i v Linuxu, takže, že by byl problem v operačním systemu, to ne. Samozřejmě mi můžete radit dále ... Koneckoncu, mám to ještě v záruce, tak to taky mužu reklamovat, ale až potom, až si budu jistý, že to je opravitelne jen servisem.

Link to comment
Share on other sites

A to si snad myslíš, že když to napíšeš sem na pawno.cz, že ti vynechává klávesnice, tak že hned sedneme na vlak, do auta apod. a přijedeme ti ji spravit? Si kup novou a máš to..

 

Píšu tu někde, že to po vás chci ? Někdo si potřebuje rýpnout takovou větou ... já žádal jen o psanou radu, a ne že ke mě přijedete.

Link to comment
Share on other sites

souhlasím s ffredykem... můžeš tam mít nějaký bordel, taky se mi to stalo...

 

Ale kdyz to otevre tak to je poznat, jestli ho mas este v zaruce dej si ho spravit jestli ne, tak je to stejne jedno a vycisti to ;)

Link to comment
Share on other sites

mxco[":2lqc1pvz]
A to si snad myslíš, že když to napíšeš sem na pawno.cz, že ti vynechává klávesnice, tak že hned sedneme na vlak, do auta apod. a přijedeme ti ji spravit? Si kup novou a máš to..

 

Píšu tu někde, že to po vás chci ? Někdo si potřebuje rýpnout takovou větou ... já žádal jen o psanou radu, a ne že ke mě přijedete.

Docela si proti řečíš. Píšeš, že to po nás nechceš a hned v té větě, že chceš po nás radu, ale todle forum není o notebookách a počítačích jako HW, tak si to piš do servisu toho tvého modelu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...