Jump to content

c# Kreslení postav


SAndre

Recommended Posts

TY KOKOTKO VYDRBANY SKURVENY DEMENT POJEBANY.... SKAP AJ S TVOJOU POSTIHNUTOU RODINOU !

 

//ffredyk: Příště řešit přes PM ;).. Nebudu tě varovat, protože tě znám a vím, že takhle výbušný normálně nejsi

Link to comment
Share on other sites

Guest Ratchet_xD
TY KOKOTKO VYDRBANY SKURVENY DEMENT POJEBANY.... SKAP AJ S TVOJOU POSTIHNUTOU RODINOU !

 

TWL to by chcelo var za tolko nadávok !

 

//ffredyk: Taky si myslím, že by jsi ho měl dostat za spam.. :)

Link to comment
Share on other sites

TY KOKOTKO VYDRBANY SKURVENY DEMENT POJEBANY.... SKAP AJ S TVOJOU POSTIHNUTOU RODINOU !

 

TWL to by chcelo var za tolko nadávok !

by to boo dobre ked ti to napise do suborov .pwn .html .txt hacked by cr0wer ^.^

Link to comment
Share on other sites

qwer co ti je?

Když tady chceš spamovat a urážet tak proč ses vracel?Jen aby jsi udělal show: Já du pryč-Qwer se na Vás zlobí

za 2dny se vrátíš a spamuješ!

Lamácstvo!

Link to comment
Share on other sites

Nestaovat vymazalo mi to ikonky :d a spustila se akorat naka pokadena ara takze delete and ban! mam z toho zalagovany PC!

 

-- pon 20. čer 2011 13:53:41 --

 

TY KOKOTKO VYDRBANY SKURVENY DEMENT POJEBANY.... SKAP AJ S TVOJOU POSTIHNUTOU RODINOU !

 

 

Hele taky ti to dosralo PC?

Link to comment
Share on other sites

Je to ten samý člověk jako s RCON CRACKERem ten dement si ani v programu neumí odstranit "vododisk" editoru. Ale jsem rád že to dopadlo jenom takto myslel jsem že mam v PC keylogger protože někdo mi taky útočí na mojí webovou aplikaci. :lol:

 

unledxg.png

 

Už vidim jak Frredyk bude rozdávat dárečky místo toho aby zakročil....

Link to comment
Share on other sites

Je to ten samý člověk jako s RCON CRACKERem ten dement si ani v programu neumí odstranit "vododisk" editoru. Ale jsem rád že to dopadlo jenom takto myslel jsem že mam v PC keylogger protože někdo mi taky útočí na mojí webovou aplikaci. :lol:

 

unledxg.png

 

Už vidim jak Frredyk bude rozdávat dárečky místo toho aby zakročil....

 

 

Costim mam udelat? nefunguje mi winodowsackej prohlizec :(

Link to comment
Share on other sites

Killni ten program přes správce úloh ( ctrl + alt + delete) --> Procesy. Pak si obnov všechny data přes ovládácí panely v windows. Pak se ti všechny textový data + jiné formáty jako pwn amxx ... obnoví budou zase v pořádku bez problému, nebo aspon tak to mam já. "lol". Jinak pěknej pokus "albino"

Link to comment
Share on other sites

A jakej proces je jeho nevis? program jeho mam odstranenej a jake se obnovuje ve win 7 diky

 

-- pon 20. čer 2011 14:05:11 --

 

A sou tam procesi a ty nejdou vypnout prej pristup byl odepren :(

Link to comment
Share on other sites

A jakej proces je jeho nevis? program jeho mam odstranenej a jake se obnovuje ve win 7 diky

 

-- pon 20. čer 2011 14:05:11 --

 

A sou tam procesi a ty nejdou vypnout prej pristup byl odepren :(

 

black_and_white nebo nějak tak se to jmenovalo

 

Neberte to jako spam prosím.

Link to comment
Share on other sites

Nic takeho uz tam neni du obnovit system ja mu nakopu čunu hele PROSIMTE on mi ten kurevnik dal vsechny videa na velikost 22 bajtu a vsechny songy costim?:(

 

ja myslim ze obnova systemu zabere ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...