Jump to content

[MC] PlayMC server


MajkX

Recommended Posts

nahodou ja sem rad ze to resetli...jo a melo by se zakazat adminum stavet hovadiny...at stavej inteligentni veci...ne treba barak z helloweenskejch hlav a na strese obrovskej napis EMO...nebo ta reklama...to byla taky pekna blbost...

 

 

ta reklama nam priniesla 15 slotov :d a ten technicky problem je zazehnany , takze zvysujeme na 20 a ideme stavat :d om3n cakam ta na servery :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Domy si môžem potom obsadiť alebo si ich budem stavať sám ? A kedy sa otvorí server?

 

neviem kedy sa otvori , a budu nato vyhradene pozemky..

Link to comment
Share on other sites

Mohl bych vám pomoci sehnat další pluginy na server jenž jsou užitečné. Jako například "TNT a Creeper nedělají škody" pod podmínkou že budu váš jakoby "Plugin Developer" tudíž i práva na serveru. Nemusíte se bát, minecraft hraji po dobu větší jak 1 rok a měl sem jeden server který měl denně 50 lidí z 60 slotů. Ale to už je dávno :-) pokud máte zájem, ozvěte se mi na skype "phoenix.1232" a já vám poradím ty pluginy které budou pro váš server užitečné :)

Link to comment
Share on other sites

Kokos, a kde mám jako hrát? :?

cjwm treba u ffredyka:D

Myslíš Glorii ? Tam už po dnešku nehraju, jeden den si něco postavíš, druhý den ráno to vidíš zničený tak to opravíš a příjdeš 3 den ráno a zase je to zničený..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...