Jump to content

[ Tutorial + PHP ] Zobrazenie pripojenia hráča na webe


_Martin_

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nie v PHP nie je možné otvoriť zdroj. Zobrazí sa ti len html kód ale stránky. Predstav si VG5 web...tiež to je cez PHP a bzuco nie je deb*l aby takto predhazoval hackerom VG

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

public OnPlayerConnect(playerid)
{
   connect=fopen("connect.php", io_append ); //vytvorí súbor connect.php v scriptfiles
   new hodina,minuta; //vytvorí premenné potrebné pre získanie času
   new string[256];
  gettime(hodina,minuta); //Získame čas pripojenia

  if(fexist("connect.php")) //podmienka (ak existuje náš súbor)
   {
      format(string, 256, "%d:%d %s sa pripojil na server\n", hodina, minuta, PlayerName(playerid)); //naformátujeme správu ktorú zapíšeme do súboru
      fwrite(connect, string); //toto znamená, že zapisujeme do súbora connect(new File:connect ak ste zabudli) a že zapisujeme formátovanú premennú string
      fclose(connect); //zavrieme súbor connect
   }
   return 1;
}

 

Funguje mi to v pohodě, a mám otázku dalo by se do toho hodit eště že se hráč odpojil a že hráč X zabil hráče Y atd?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja tam mam takovou prkotinu :d a nwm jak ji spravit. :(

 

 

 

C:\Users\worldofreall\Desktop\mpserver\gamemodes\worldofreall.pwn(283) : error 017: undefined symbol "PlayerName"

 

 

       format(string, 256, "%d:%d %s sa pripojil na server\n", hodina, minuta, PlayerName(playerid));

Link to comment
Share on other sites

ja tam mam takovou prkotinu :d a nwm jak ji spravit. :(

 

 

 

C:\Users\worldofreall\Desktop\mpserver\gamemodes\worldofreall.pwn(283) : error 017: undefined symbol "PlayerName"

 

 

       format(string, 256, "%d:%d %s sa pripojil na server\n", hodina, minuta, PlayerName(playerid));

 

nemáš definovaný playername ;) definice tu je tak hledej :)

Link to comment
Share on other sites

Rozebíráte staré téma a já jako hlupák se přidávám. :( Ale chci jen podotknout, s tímhle se dá udělat cokoliv a na cokoliv, mimochodem ta chyba je banální, chybu kdybych hledal už dávno opravím...

Link to comment
Share on other sites

Rozebíráte staré téma a já jako hlupák se přidávám. :( Ale chci jen podotknout, s tímhle se dá udělat cokoliv a na cokoliv, mimochodem ta chyba je banální, chybu kdybych hledal už dávno opravím...

 

Na minecraft bohužel ne :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...