Jump to content

návrh [NAVRH] Sekce


Recommended Posts

Čau takže chci navrhnout aby se přidala sekce PeTr_APova] výuka mezi subforum Pawno

 

 

Proč??: Jelikož PeTr_AP] umí krásně vysvětlit veškeré funkce a hlavně se snaží a snaha se cenní.

Link to comment
Share on other sites

Ou, docela jsem čumel, že mě navrhujete vlastní sekci. Jsem rád, že se najde někdo, kdo mojí práci ocení. :)

 

Teď k tématu:

Nemyslím si, že to je dobrý nápad. Přece jen, k čemu to bude? Psát tutoriály můžu psát do návodů. Všechny je mám shromážděny v podpise.

Navíc, jsou tu daleko lepší pawneři než já.

Nicméně snažím se tu být aspoň trochu nápomocný, přece jen lepší, než tu jen tak sedět na chatu nebo pročítat ostatní sekce. Pokud byste potřebovali něco vysvětlit, klidně napište PM, buď odepíšu soukromě, nebo na to udělám tut. (Pozn.: Pokud to teda budu umět.)

 

To je asi vše, co tak k tomu říct, ještě jednou díky ale myslím, že můžeme lock :d

Link to comment
Share on other sites

NE

je tu ffredykova výuka a tam je tiež mŕtvo...btw do tej výuky odborníkov by prispievali aj tupci ktorý si o sebe myslia že sú odborníci

 

 

Např. ty že ? :d

 

Já jsem dal ano, ale když o to petr nestojí tak mu nemůžete takhle přikzovat. LOCKněte to tu, vyjádřil se

":kkdmfjyf]Ou, docela jsem čumel, že mě navrhujete vlastní sekci. Jsem rád, že se najde někdo, kdo mojí práci ocení. :)

 

Teď k tématu:

Nemyslím si, že to je dobrý nápad. Přece jen, k čemu to bude? Psát tutoriály můžu psát do návodů. Všechny je mám shromážděny v podpise.

Navíc, jsou tu daleko lepší pawneři než já.

Nicméně snažím se tu být aspoň trochu nápomocný, přece jen lepší, než tu jen tak sedět na chatu nebo pročítat ostatní sekce. Pokud byste potřebovali něco vysvětlit, klidně napište PM, buď odepíšu soukromě, nebo na to udělám tut. (Pozn.: Pokud to teda budu umět.)

 

To je asi vše, co tak k tomu říct, ještě jednou díky ale myslím, že můžeme lock :d

Link to comment
Share on other sites

Já bych spíš sekci Ffredykova výuka přejmenoval na "Výuka odborníků" :)

Není to špatný, ale změnil bych slovo "Odborníků"...:) Moc bych nepřeháněl zase...:)...

s timhle souhlasim :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Moje výuka je tu proto, že obsahuje všechny základní tutoriály (kvalitní) na jednom místě.. Kdybych měl nápady na další návody, tak je tam napíšu..

 

EDIT:

S tou profesionální sekcí, by se to mohlo udělat jednoduše.. Módíci by vybírali tuty a ty nejlepší přesouvali do tý sekce.. Nikdo by v tý sekci zakládat témata jako taková nemohl..

Link to comment
Share on other sites

S tou profesionální sekcí, by se to mohlo udělat jednoduše.. Módíci by vybírali tuty a ty nejlepší přesouvali do tý sekce.. Nikdo by v tý sekci zakládat témata jako taková nemohl..

Nebo bys tam mohl zakládat témata ty a petr :)

Link to comment
Share on other sites

S tou profesionální sekcí, by se to mohlo udělat jednoduše.. Módíci by vybírali tuty a ty nejlepší přesouvali do tý sekce.. Nikdo by v tý sekci zakládat témata jako taková nemohl..

 

Tohle je dobrej nápad. ffredyk a _SmK_ Good Job :d

Autore » předělat anketu

Link to comment
Share on other sites

NE

je tu ffredykova výuka a tam je tiež mŕtvo...btw do tej výuky odborníkov by prispievali aj tupci ktorý si o sebe myslia že sú odborníci

 

 

Např. ty že ? :d

 

Já jsem dal ano, ale když o to petr nestojí tak mu nemůžete takhle přikzovat. LOCKněte to tu, vyjádřil se

":12ye07ab]Ou, docela jsem čumel, že mě navrhujete vlastní sekci. Jsem rád, že se najde někdo, kdo mojí práci ocení. :)

 

Teď k tématu:

Nemyslím si, že to je dobrý nápad. Přece jen, k čemu to bude? Psát tutoriály můžu psát do návodů. Všechny je mám shromážděny v podpise.

Navíc, jsou tu daleko lepší pawneři než já.

Nicméně snažím se tu být aspoň trochu nápomocný, přece jen lepší, než tu jen tak sedět na chatu nebo pročítat ostatní sekce. Pokud byste potřebovali něco vysvětlit, klidně napište PM, buď odepíšu soukromě, nebo na to udělám tut. (Pozn.: Pokud to teda budu umět.)

 

To je asi vše, co tak k tomu říct, ještě jednou díky ale myslím, že můžeme lock :d

 

Dop... povedal som niekedy že som odborník?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...