Jump to content

[LOGO] Clan logo


Lukino

Recommended Posts

Logo čo som robil pre kamarátov clan v hre Counter strike 1.6 . Tak tu ho máte a kritizujte :) ak si myslíte že je čo hodnotit tak hodnotte x/10 ale aj ak sa vám nepáči aspon 0/10 a napište prečo :) ešte upozornujem že podla mna je v Jednoduchosti je krása a preto robím večšinu mojich prác jednoduché ako aj túto :)

 

quepassalo.png

 

 

za vlekost sa ospravedlnujem "lol"

Link to comment
Share on other sites

hmm, je to logo na csko, a ne na pivota... podle mě by se tam líp cejtil obrázek postavy z cska ;)

 

to ano ale chcel som to logo spravit tak aby tam nebolo nič kopírované od niekade inakade , aby bolo originalne a predsa ked si zobereš aký clan má v svojom logu obrázok z hry ? :d

Link to comment
Share on other sites

"QUEPASSA" - výborné řešení. Text pod tím je špatný. Zkusil bych změnit font. Postava se tam hodí, ale AK-47 je tam špatně přidané (buď špatně ořezané, nebo to kazí ta bílá barva). Jinak pěkné 9/10

Link to comment
Share on other sites

coja viem mne sa to paci no ja mam rad skor viac farebne loga :d

mam aj jeden napad na cs 1.6 clanove logo ale neviem ho spravit :shifty:

ak to chces vediet tak ti to kludne poviem ;)

mne je ten napad aj tak na nic btw nehram cs 1.6 :hrac:

no dost kecov 10/10

Link to comment
Share on other sites

Tenhle výtvor, který nebudu ani pojmenovávat slovem logo, je naprosto zcestný. Kdyby to aspoň bylo zvlášť, bez postavičky. Jak můžeme vidět, zbraň je okousaná, osekaná. Tady píšeš, že v jednoduchosti je krása. V tom s tebou naprosto souhlasím, ale v tvém případě ta tvá jednoduchost, je graficky naprosto nedostačující a nepěkná.

Celé je to nepěkné, a pro hru jako je CS, nevím. Není to vůbec výstižné, no prostě na nic. Teď jsem to tu trošku napráskal, ale říkám ti pravdu, možná, že ti to pomůže a do dalších jako "grafických prací", i když tomu sám moc nevěřím, každopádně hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Tenhle výtvor, který nebudu ani pojmenovávat slovem logo, je naprosto zcestný. Kdyby to aspoň bylo zvlášť, bez postavičky. Jak můžeme vidět, zbraň je okousaná, osekaná. Tady píšeš, že v jednoduchosti je krása. V tom s tebou naprosto souhlasím, ale v tvém případě ta tvá jednoduchost, je graficky naprosto nedostačující a nepěkná.

Celé je to nepěkné, a pro hru jako je CS, nevím. Není to vůbec výstižné, no prostě na nic. Teď jsem to tu trošku napráskal, ale říkám ti pravdu, možná, že ti to pomůže a do dalších jako "grafických prací", i když tomu sám moc nevěřím, každopádně hodně štěstí.

 

dobre si mi naložil :d ale diky moc vždy je čo sa učit a v mojom prípade to teraz platí 10 násobne ako pozerám tvoje práce sú už o dosť iná trieda a ja ešte len začínam takže kritika na začiatku určite pomože :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...