Jump to content

Problém s flashkou


Dig

Recommended Posts

Zdravím,mám problém s flashkou ... Hodím ji do usb ,ale nerozjede se ... Jsou na ni takový malinký škrábance ,myslíte ,že to je tím ? Nechápu ,jak se tam mohli udělat ... Prosím vás ,poraďte někdo .

Link to comment
Share on other sites

Hele hoši, nechápu ty vaše komentáře k tomu.. Kdyby to zkusil ohejbat, mohlo by se to zkazit ještě víc.. Pravda je, že ty rejpance něco způsobovat můžou, ale pochybuji že kvůli tomu nejde úplně.. Ale stejně tu nevidim nějakou pořádnou odpověď, která by se hodila. Mě neříkejte, že nevíte co s tím, by stačilo i třeba "Je v háji, prostě ji vyhoď" ale tady nic..

Link to comment
Share on other sites

Prosím...Pokud máte potřebu si povídat a rozebírat tady stupidní příběhy, jděte do chatu, nebo si založte skupinovou konverzaci na skypu, ale tady ne díky...BTW: Promazáno

Link to comment
Share on other sites

Přišlo nám, že škrábance na jedné straně (viz. obrázek - vyznačeno červeně) jsou o něco hlubší, nějaký ten nm, než na druhé straně..

 

Ryha.png

 

PS: Flashka o kterou jde není ta, kterou vidíte na obrázku :d

Link to comment
Share on other sites

Bohužial mám podobnú skúsenosť.

 

Kúpil som si USBčko, išlo ale o pár dní prestal fungovať, ako keby som ho vôbec nedal do USB portu (poprípade ho zobralo a napísalo mi že je potrebné USB naformátovať)

 

A tak som ho skúsil zapojiť do PC cez taký ten predlžovací kabel na USB port (teraz si presne nespomeniem ako sa to volá :d) a USB v pohode išlo.

 

Neviem či taký kábel máš, ale mohol by si to skúsiť, mne to pomohlo. ;)

Link to comment
Share on other sites

má ho známej,tak to zítra zkusím... Díky za radu ;)

 

-- úte 24. kvě 2011 20:08:47 --

 

jenže u ntb mít ten kabel .. Není nějaký jiný způsob ?

Link to comment
Share on other sites

Tak to nwm, ja nanom mám odteraz len založné dáta, a ked niečo potrebujem tak si ten kábel zapojím

 

A na bežné používanie, som si kúpil nový. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Tan s tím kabelem to nepomohlo .. Nějaké nápady ??

 

Vybila se baterie..

 

Co takhle proklepat, vyčistit kontakty a dyžtak i vlhkym hadříkem to projet :). Jestli na ní máš důležité data a nechceš o ně přijít (čistka nepomohla) tak jedině do servisu

 

Link to comment
Share on other sites

cože ???

 

Máš ju (flashku) skúsiť poriadne vyčistiť.

Ak to nepomôže tak si kúp novú.

Ale ak na nej máš nejaké dôležité dáta, tak ju daj do servisu.

 

Niekedy sa neoplatí dať Flashku do servisu, lebo cena za opravu môže prerarásť cenu samotnej Flashky.To záleží hlavne na kapacite, a hodnoťe (nie len finančnej).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...