Jump to content

[HOSTING] Playhosting.cz


MajkX

Recommended Posts

banner.png

 

Chcem vam predstavit novy CS 1.6 / SA:MP hosting >> Playhosting.cz .

Je to plateny CZ/SK hosting , kde si mozete objednat CS 1.6 servery , a coskoro aj

SA:MP servery. Platit sa da zatial iba prevodom na ucet z SK republiky , aj z CZ republiky z poplatkom (na CZ ucte sa pracuje)

 

Nasou vyhodou je , ze mame vlastny dedikovany server , cize mame plnu kontrolu nad serverom.

Administraciu serverov vam zabezbeci SWIFT panel , ktory je prelozeny do CZ.

Podla prieskumu mame najnizsie ceny v CZ/SK :

 

Counter-Strike 1.6 [500 FPS] - 12 Slotov za 4.32 Eur / 1 mesiac

(Ďalší 1 slot za 0.36 Eur)

 

Counter-Strike 1.6 [1000 FPS] - 12 Slotov za 7.80 Eur / 1 mesiac

(Ďalší 1 slot za 0.65 Eur)

 

!!! POZOR !!!

Ak si unas zakupite 32 slotovy CS 1.6 server 500 FPS / 1000 FPS , dostanete k nemu 200 slotovy SA:MP server zdarma !

 

Web hostingu : http://www.playhosting.cz

 

Do buducnosti pripravujeme aj hosting dalsich hier ako je Day of defeat , Left4dead , Counter-Strike:Source , Soldat

 

Dakujem za pozornost

Link to comment
Share on other sites

To je sice pěkné. Máte přehledný web a krásně jste se uvedli, ale v této době už více letí a je finančně lepší si koupit VPS. Udělá se na něm více serverů za 1 cenu.

Link to comment
Share on other sites

Ano ale nie kazdy zase si vie spravit ten server.

Tak to tě asi bohužel zklamu, protože všude máš návody jak si udělat server na:

SA:MP

CS 1.6

COD 4

apod.

 

Přes linux debian. A populární hosting pipni.cz to umožnil uživatelům otestovat a udělat si na nějakou dobu vlastní servery zdarma. Já osobně co mam na skype něco kolem 560 kontaktů, tak tam nemám někoho kdo by toto neuměl. A věř mi, že v mých kontaktech jsou spíše děti ve věku 11-12 let.

Link to comment
Share on other sites

No ano v tom mas pravdu :)

 

ale ide zase oto ci ma VPS zdielani alebo nezdielany hardware.

Preto je mat dobre aj dedikac , lebo ked ma vps Nezdielany HW tak ta to vyjde aj podstatne drahsie..

Link to comment
Share on other sites

No ano v tom mas pravdu :)

Netvrdím, že nejsou lidé co by si neulehčili práci a nekoupili si server normálně od hostingu s administrací apod. Já tu jen říkám, že je to finančně výhodnější.

Link to comment
Share on other sites

No ano v tom mas pravdu :)

Netvrdím, že nejsou lidé co by si neulehčili práci a nekoupili si server normálně od hostingu s administrací apod. Já tu jen říkám, že je to finančně výhodnější.

 

No v podstate aj ano :)

Ale kto ti ponukne VPS na urovni za priajtelnu cenu ?

jedine tak xel a aj ten ma nevyhodu ze sa da platit iba z CZ...

Aj ked mas vecsi portal , myslis ze tam mas cas spustat si servery cez prikazy v SSH ?

ja myslim ze aj to je tou vyhodou hostingov

Link to comment
Share on other sites

No ano v tom mas pravdu :)

 

ale ide zase oto ci ma VPS zdielani alebo nezdielany hardware.

Preto je mat dobre aj dedikac , lebo ked ma vps Nezdielany HW tak ta to vyjde aj podstatne drahsie..

V tomto s tebou nemůžu souhlasit. Když je sdílený hw, tak je to sice levnější, ale stále je to výhodnější než server od hostingu s administrací.

 

Stačí zapátrat na našem oblíbeném vyhledávači google.cz a našel by si jiné hostingy. Sice ne, tak levné jak xel.cz, ale furt je to výhodnější než tyto hostingy s administrací, protože VPS má více výhod oproti normálnímu hostingu. Takže stačí si dát více práce se servery a ušetříš a někdy i vyděláš.

 

-- stř 18. kvě 2011 13:23:09 --

 

No ano v tom mas pravdu :)

Netvrdím, že nejsou lidé co by si neulehčili práci a nekoupili si server normálně od hostingu s administrací apod. Já tu jen říkám, že je to finančně výhodnější.

 

No v podstate aj ano :)

Ale kto ti ponukne VPS na urovni za priajtelnu cenu ?

jedine tak xel a aj ten ma nevyhodu ze sa da platit iba z CZ...

Aj ked mas vecsi portal , myslis ze tam mas cas spustat si servery cez prikazy v SSH ?

ja myslim ze aj to je tou vyhodou hostingov

 

Mám svůj portál a proč spouštět servery v SSH? Zapnu si VPS v administraci a servery se mi automaticky sami nahodí. To je právě to co jsem tu říkal. Musíš si na tom dát záležet.

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to slibně, jinak by to chtělo i SMS platby, dnešní dobou už to frčí že se vše platí SMS nebo většina, záleži na vás.

 

Design vzhledově, dost luxusní.

 

Jinak vám přeji do budoucna mnoho zdaru.

Link to comment
Share on other sites

SMS platby sa uz pripravuju , a ceny su podla prieskumu najnizsie ..

Prosim pochopte ze musime z toho aj nieco vytazit aby sme mohli zaplatit server..

Ked budeme mat viacej zakaznikov ceny o5 poklesnu...

Link to comment
Share on other sites

Co třeba uvést, že ty si na tom playhostingu nic neudělal? :) Je to mafikesovo hosting, který ho asi tobě prodal, protože už dřív mi psal, že ho asi bude prodávat.

 

P.S. Jinak je to sice pěkný, to jo, ale podle mě z výdělku dedikovaný server nezaplatíš ;). Možná až to bude rozběhlý, ale teď.. nevim nevim

Link to comment
Share on other sites

uz mame pokryte 3/4 nakladov , kedze sme dedikac z polovice od mafikesa odkupili (ako aj web )

takze naklady su podstatne nizsie

 

e nieje to moj hosting :d je kamaratov a ja som tam TP

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"lol" :-D :-D Já se jen směju :-D Tento hosting jsem založil s mafikesem ten ti dal webovou prezentaci skoro za nic! :-D Já ten Dedik v podstatě taky za nic a ty si nebyl schopný ten hosting udržet déle jak měsíc a pul !! směšné ! :-D

Link to comment
Share on other sites

Nečetl jsem to celé, ale člověk který tvrdí že VPS je kvalitnější a lepší než vlastní server v serverovně tak je to naprostej deb*l, který tomu absolutně nerozumí a dělá že ano. Je to naprostý nesmysl.

 

PS: Co znamená že je hosting zrušený?

Link to comment
Share on other sites

Nečetl jsem to celé, ale člověk který tvrdí že VPS je kvalitnější a lepší než vlastní server v serverovně tak je to naprostej deb*l, který tomu absolutně nerozumí a dělá že ano. Je to naprostý nesmysl.

 

PS: Co znamená že je hosting zrušený?

Je pravda, že si to celé nečetl, protože já říkal, že vlastní VPS je lepší než hromadný hosting jako byl tento a jsou i ostatní.

Link to comment
Share on other sites

urcite je lepsie mat vlastne VPS ako pouzivat nejaku podobnu amatersku a nelegalnu sluzbu. teraz sa daju objednat VPSka od 10 eciek co nieje vela. samozrejme necakajte, ze na vpsku za 10€ spustite 20 serverov. my mame VPSko za 63€ ale tomu odpoveda aj konfiguracia. samostatny server s podobnym vykonom by nas vysiel minimalne na 100€, ale to je uplne zbytocne kedze sa-mp je jednovlaknova aplikacia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...