Jump to content

[MAP]StarGate


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdarvim je mi jasny ze maperi a spol se mi vysmejou je to moje prvni dilo z mta sem rad ze tam vim jak obekt otocit no ale k veco vyrobil sem si dvě hvezdné brány

První brána

 

sa-mp-000.png

 

 

sa-mp-001.png

 

Červí díra

 

sa-mp-002.png

 

Druhá brána

 

sa-mp-003.png

 

je to hrozny ale je to moje prvni mapa

Link to comment
Share on other sites

Hrozný?

1. Mapa?

 

Jestli je to tedy 1. mapa tak 8/10 ...ale chyby to má :d. Ale když porovnám svou 1. a tvou 1. tak je ta tvá mnohem lepší :d

 

btw. Pochybuji o využití, ale někdo určitě použije, zkus to trochu ještě upravit ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Fikus a spol moc diky j chtel bych udelat k tomu jeste panel a takovy blbosti jen skoda ze neni mensi objekty ty vody ubylo by mi hafo objektu toho plechu kolem vypadalo by tolip

------------

vyuziti to nema fakt prakticky zadny jen takova blbost na server aby nestla zabava muzete litat branama sem tam xDDD

----------

Mimochode ty objekty z 0.3c sou v MTA 1.0.5?

jestli jo tak pto c je tam nemam kdyz mam presne tohle mta?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

jo ta brana je funkcni vejdes treba do ty co je venku u area51 portne te to do ty cervi diry tu probehnes na druhej konec nez te to portlo a potrne te to pred druhou branu a opacne

Link to comment
Share on other sites

jo ta brana je funkcni vejdes treba do ty co je venku u area51 portne te to do ty cervi diry tu probehnes na druhej konec nez te to portlo a potrne te to pred druhou branu a opacne

 

Nice nápad, ale mohl si to dát třeba pod vodu, kde by si chodil (bug v SA:MP) a uzavřít oba konce :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

no booble nic proti mas to celymoc hezky ale tu precuhujici vodu si mohl zakryt ale za to nemuzes to sou objekty ja na ni porad delam mam hotovej uz ovladaci panel a iris tak to sem pak hodim taky

bran pridelam vic budou se zadavat adresy mam to vse uz pripravene v pawne pres dialogy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...