Jump to content

návrh [SEKCIA] Urobte mi script


Guest QWER

Recommended Posts

Neuděláme, jedině za odměnu :-)

Ty si totálny deb*l ?!!

Alebo ťa neučili čítať ?!

 

Som pre nie .

Podľa mňa zbytočná sekcia ..

Aj tak to zaraduju napríklad do FS a pod.

Link to comment
Share on other sites

QWER ty by si len zarábal.. tvoj podpis hovorí za všetko.. 100% chceš tú sekciu preto, aby tam lamky písali že chcú taký a taký scrpit a ty si za to dáš zaplatiť :d buissnes man :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

niak ste tomu nepochopili, spamujú s toutu témou v helpe... a už tam ani help není iba "help" ale sú tam hlavne "urobte mi toto a toto a toto ","ale ja som lama urobte mi to parkovanie"

 

ide len o to oddeliť help od kktov čo chcú aby im niekto niečo robil...

to je jediný údel

Link to comment
Share on other sites

Jsem spíš pro ne, ale nějáký ty + body to má:

 

Pro:

+ Nespamovalo by se v helpu

+ Uživatelé by se mohli předvést, co umí

+ Muselo by se zajistit, aby autor byl ponechán

 

Proti:

- K tomuto by mohla sloužit spíš PM

- Pár lidí by si to mohlo přivlastnit

- Nikdo by se nic nenaučil

Link to comment
Share on other sites

podla mna to neni zas tak zly napad,

jednoznacne by bolo menej spamov v helpe (aj ked uz niekto vytvori temu a napise do nej ze ,,spravte mi toto lebo to sam neviem'') tak mu este polka fora odpise ze je lama ze mu to nikto robit nebude a pod. :d )

no lepsie by bolo napriklad to ze:

niektore funkcie som sa aj ja sam naucil z toho ze ked som videl hotovy script a kamos mi k nemu povedal nejake to vysvetlenie (ze co sluzi na co) tak som sa to lepsie naucil ;)

aj ked to som po nom nechcel ze aby to robilo hento,toto ale napr. ako spravit pickup

vysvetlil mi to, napisal script (samostatne nevyuzitelny) a naucil som sa to :)

Link to comment
Share on other sites

A co rovnou udělat sekci : Pošlete mi peníze ???

 

Snad jsem se vyjádřil jasně ..

 

pozri sa do sekcie HELP... tam to vidiš, iba jeden z 5 chce pomôcť ostatný chcú aby im niekto urobil to, čo chcú. Týmto iba tie dva typy oddelíme... a nie pridáme, tak či tak tam je toho dosť... (na tento system, typu, ja prídem a vy mi spravte tut (script))

Link to comment
Share on other sites

pozri sa do sekcie HELP... tam to vidiš, iba jeden z 5 chce pomôcť ostatný chcú aby im niekto urobil to, čo chcú. Týmto iba tie dva typy oddelíme... a nie pridáme, tak či tak tam je toho dosť... (na tento system, typu, ja prídem a vy mi spravte tut (script))

 

A jak by to probíhalo? To by sem jako přišel někdo s tím, aby někdo udělal script. Někdo by to udělal a on by jen zkopíroval? Pak tu bude půlka prezentovaných takto složených módů. A taky si myslím, že by se hodně tato sekce spamovala. Podáš prst na pomoc a oni ti sežerou celou ruku (nebo jak se to říká :d ). Nevím no, kdyby se to dobře vymyslelo, tak by se to i dalo.

Link to comment
Share on other sites

nie, niekto tam dá "urobte mi house system" a každý sa na neho vyjebe lebo niesme sluhovia (možno niaky k***t by mu to spravil) ale ide o to, že to nebude v sekcii HELP...

 

aha presne takto... toto sú vhodné topicy do sekcie "urobte mi script"

 

viewtopic.php?f=4&t=18968

viewtopic.php?f=4&t=18776

viewtopic.php?f=4&t=18873

viewtopic.php?f=4&t=18863

viewtopic.php?f=4&t=12402

viewtopic.php?f=4&t=18866

 

a to so prešiel len 2 stránky...

toto vôbec nieje "HELP" lebo ani jeden nenapísal ani 1 riadok toho, ako sa to pokúšal riešiť, všetci chcú aby im tam niekto hodil script...

 

UŽ VIEŠ AKO ?

 

-- čtv 05. kvě 2011 16:54:02 --

 

A jak by to probíhalo? To by sem jako přišel někdo s tím, aby někdo udělal script. Někdo by to udělal a on by jen zkopíroval? Pak tu bude půlka prezentovaných takto složených módů. A taky si myslím, že by se hodně tato sekce spamovala. Podáš prst na pomoc a oni ti sežerou celou ruku (nebo jak se to říká :d ). Nevím no, kdyby se to dobře vymyslelo, tak by se to i dalo.

 

Stále to tak bude... pozri WTSF a 98% módov v sekcii módy... (dokončené)

Link to comment
Share on other sites

nie, niekto tam dá "urobte mi house system" a každý sa na neho vyjebe lebo niesme sluhovia (možno niaky k***t by mu to spravil) ale ide o to, že to nebude v sekcii HELP...

 

aha presne takto... toto sú vhodné topicy do sekcie "urobte mi script"

 

viewtopic.php?f=4&t=18968

viewtopic.php?f=4&t=18776

viewtopic.php?f=4&t=18873

viewtopic.php?f=4&t=18863

viewtopic.php?f=4&t=12402

viewtopic.php?f=4&t=18866

 

a to so prešiel len 2 stránky...

toto vôbec nieje "HELP" lebo ani jeden nenapísal ani 1 riadok toho, ako sa to pokúšal riešiť, všetci chcú aby im tam niekto hodil script...

 

UŽ VIEŠ AKO ?

 

-- čtv 05. kvě 2011 16:54:02 --

 

A jak by to probíhalo? To by sem jako přišel někdo s tím, aby někdo udělal script. Někdo by to udělal a on by jen zkopíroval? Pak tu bude půlka prezentovaných takto složených módů. A taky si myslím, že by se hodně tato sekce spamovala. Podáš prst na pomoc a oni ti sežerou celou ruku (nebo jak se to říká :d ). Nevím no, kdyby se to dobře vymyslelo, tak by se to i dalo.

 

Stále to tak bude... pozri WTSF a 98% módov v sekcii módy... (dokončené)

To ale nebudou psat HELP a bude rovnou kdyz napr. neumi udelat port tak se nebude namahat prosit o pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

nie, niekto tam dá "urobte mi house system" a každý sa na neho vyjebe lebo niesme sluhovia (možno niaky k***t by mu to spravil) ale ide o to, že to nebude v sekcii HELP...

 

aha presne takto... toto sú vhodné topicy do sekcie "urobte mi script"

 

viewtopic.php?f=4&t=18968

viewtopic.php?f=4&t=18776

viewtopic.php?f=4&t=18873

viewtopic.php?f=4&t=18863

viewtopic.php?f=4&t=12402

viewtopic.php?f=4&t=18866

 

a to so prešiel len 2 stránky...

toto vôbec nieje "HELP" lebo ani jeden nenapísal ani 1 riadok toho, ako sa to pokúšal riešiť, všetci chcú aby im tam niekto hodil script...

 

UŽ VIEŠ AKO ?

 

Pokud to dobře chápu, takže smysl této sekce je, aby se nespamovala help sekce a ty spamy se přesunuly sem? To je myslím zbytečné. To spíš bych hodil do pravidel zákaz o psání těchto topiců a všechny přestupky poctivě trestal. Nadruhou stranu, najdou se tu lidi, co jen pro zvýšení respektu sem postnou svůj kód aby každej viděl že pawn umějí. No nevím, ať to rozhodnou moderátoři. Možná by to chtělo zkusit vytvořit a pak ji kdyžtak smazat, kdyby se to nechytlo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...