Jump to content

[HLEDÁM] aspon 3 lidi kteří by mi pomohli ze SA:MP hostingem


SplitErEx

Recommended Posts

Ahojte..

 

Jak jste se v nadpise dočetli tak chcem vytvořit Free hosting SA:MP ...

 

hledám třeba 4 lidi kteří by mi pomohli :)

 

Pokud pomůže někdo z vás tak napište odpověd sem nebo na skype:

 

elaaadam1 nebo spliterex

 

a nebo na E-mail:

 

[email protected]

 

a nebo do SZ :d

 

ok toe vše :)

 

hlavně nepište ty vaše připomínky například:

 

nikdo ti tu zadarmo nepomuze atd.. !!! :spam: :spam: :spam:

Link to comment
Share on other sites

Nikto ty neda zadarmo každy by chcel aby ti web niekto spravil a aj administraciu a všetci ty hned povedia kolko alebo čo za to ? :-) .... Alebo sa nauč kodovat a všetko si urob sam ako ked boli moje začiatky !! A su vždy najhoršie !!

Link to comment
Share on other sites

Nikto ty neda zadarmo každy by chcel aby ti web niekto spravil a aj administraciu a všetci ty hned povedia kolko alebo čo za to ? :-) .... Alebo sa nauč kodovat a všetko si urob sam ako ked boli moje začiatky !! A su vždy najhoršie !!

 

tak ja chtel ostatní lidi jakoby proslavit ze budou spolumajitelé Hostingu :d

 

-- ned 24. dub 2011 21:03:22 --

 

Co za to?

 

P.S. o tomto dotazu si nic neřekl :d

 

To že by si byl spolumajitel hostingu :d

Link to comment
Share on other sites

Za 25€/hodina ti naskriptujem administráciu podľa tvojich predstáv, alebo za jednotnú cenu (už ju mám hotovú) ti predám za 280€ komplet s najviac funkciami v SK/CZ hostingoch... (P.S. pravdepodobne nemáš ani na to aby si ma zaplatil na 1 hodinu, čiže zabudni)

Link to comment
Share on other sites

Nikto ty neda zadarmo každy by chcel aby ti web niekto spravil a aj administraciu a všetci ty hned povedia kolko alebo čo za to ? :-) .... Alebo sa nauč kodovat a všetko si urob sam ako ked boli moje začiatky !! A su vždy najhoršie !!

 

tak ja chtel ostatní lidi jakoby proslavit ze budou spolumajitelé Hostingu :d

 

-- ned 24. dub 2011 21:03:22 --

 

Co za to?

 

P.S. o tomto dotazu si nic neřekl :d

 

To že by si byl spolumajitel hostingu :d

Já si můžu udělat svůj hosting a budu slavný ještě více, když budu majitel :d Znalosti na to mam a stroj mam doma svůj :d

Link to comment
Share on other sites

milasss, si vystihol :thumbup: , aj ja mám hosting s veľa možnosťami atď, a preto som mu napísal, že nech zaplatí, 25€/hodina alebo 280€/1 licencia pre aPanel nieje veľa ak to myslí vážne a nebude fungovať na pípni free (ja ho mám na skype takže viem čo je to zač, o chvíľu tu bude písať HELP ako nainštalovať php a spustiť administráciu, a že za to dá 1 "kvalitný" sa:mp server, aj keď ani nevie načo slúži aptitude). Ak chce fungovať na pípni free, tak to rovno každý si môže svoj vlastný založiť, ako keby drel tak isto ako keď by bol len "spolumajiteľ" (ak sa s ním poháda, tak ho vyhodí a on si môže len zanadávať)... On si myslí, že sme tu všetky blbci a on je ten inteligent. On si niečo takéto určite myslí: "Presvedčím debila ktorý mi spraví hosting, všetko mi spraví, vykopnem ho, a budem BIG BOSSSSS najlepší z 6. triedy, MÁM HOSTING SOM BIG BOSS RESPECT! RESPECT! RESPECT!" A pritom keď sa niečo pokazí tak to sami nevedia opraviť, aj keď to je často len zle zadané údaje od mysql servera...

Link to comment
Share on other sites

Ok,já bych ti pomohl ale s podmínku odměna 5 lvl.

a ještě napiš ip. :hehe::hehe:

 

-- pon 25. dub 2011 7:08:05 --

 

Ok,já bych ti pomohl ale s podmínku odměna 5 lvl.

a ještě napiš ip. :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Za 25€/hodina ti naskriptujem administráciu podľa tvojich predstáv, alebo za jednotnú cenu (už ju mám hotovú) ti predám za 280€ komplet s najviac funkciami v SK/CZ hostingoch... (P.S. pravdepodobne nemáš ani na to aby si ma zaplatil na 1 hodinu, čiže zabudni)

 

hmm, za 280€ komplet s najviac funkciami v SK/CZ hostingoch co máš a crazyhost nemá ? ( každopádně já mám zákazníky )

Link to comment
Share on other sites

Za 25€/hodina ti naskriptujem administráciu podľa tvojich predstáv, alebo za jednotnú cenu (už ju mám hotovú) ti predám za 280€ komplet s najviac funkciami v SK/CZ hostingoch... (P.S. pravdepodobne nemáš ani na to aby si ma zaplatil na 1 hodinu, čiže zabudni)

 

hmm, za 280€ komplet s najviac funkciami v SK/CZ hostingoch co máš a crazyhost nemá ? ( každopádně já mám zákazníky )

Neboj se, podle mě přehání a více jich nemá a i kdybych takovou měl nebo udělal, tak tam bude mít o to více děr, takže mu to nevydrží ;)

Link to comment
Share on other sites

To já mam v plánu tento červenec a srpen rozjet hosting na svém druhém pc, jelikož ho k ničemu nepoužívám :d A web atd. si udělám sám :d Sice to bude trvat déle, ale aspoň to bude propracované ;)

Link to comment
Share on other sites

To já mam v plánu tento červenec a srpen rozjet hosting na svém druhém pc, jelikož ho k ničemu nepoužívám :d A web atd. si udělám sám :d Sice to bude trvat déle, ale aspoň to bude propracované ;)

 

Promiň, ale to jsou takový ty plány: "udělám si hosting, administraci (ZABEZPEČENOU!) a další si udělám, to je v pohodě." Potom přijde na věc a radši se na to vysereš ;).

Link to comment
Share on other sites

To já mam v plánu tento červenec a srpen rozjet hosting na svém druhém pc, jelikož ho k ničemu nepoužívám :d A web atd. si udělám sám :d Sice to bude trvat déle, ale aspoň to bude propracované ;)

 

Promiň, ale to jsou takový ty plány: "udělám si hosting, administraci (ZABEZPEČENOU!) a další si udělám, to je v pohodě." Potom přijde na věc a radši se na to vysereš ;).

Hochu, zatím co jsem já řekl, že udělám, tak jsem udělal ;) Já na to prostředky mam a nebojim je do toho nacpat ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...