Jump to content

[FS- DRAŽBA] Divadlo v4.0


mircoo-69

Recommended Posts

Už o pár dní bude dokončené divadlo v4.0!!!

 

KOĽKO BY STE BOLI OCHOTNÝ ZAPLATIŤ ZA TENTO FS?

 

Čo je v divadle nové? Úplne všetko. Divadlo je zmené v podstate od základov. Je prepracovanejšie technicky ale aj esteticky.

 

V divadle sa nachádza: hľadisko, javysko, bočné chodby, šatňa pre hostí + recepcia -predaj vstupeniek, zákulisie: 3- poschodové

--- 1. poschodie: kancelária

--- 2. poschodie: odpočívarne pre hercov + kostímerňa/maskérňa

--- 3. poschodie: chodba na javysko/javysková rampa

 

 

CCA 390 objektov

 

 

ďalej sklad kulís, služobný vchod/vrátnica, miestnosť pre osvetlovača/zvukára nad hľadiskom- vstup z bočnej chodby.

 

Celé hľadisko je rozdelené na dve časti: B, C

 

[Tento článok budem aktualizovať každý deň až do vidania divadla]

Dnes v noci pridám fotky z tvorby divadla až po súčastnú podobu.

--------------------------------------------------------------------------------

!!!DIVADLO DOSTÁVA KONEČNÚ PODOBU!!!! PRIDAL SOM:

Zamknutie áut ( VIP hostia, herci)

Skrytie/zobrazenie nickov

Anti-DeAMX

Warp k divadlu

MAPA: 100%

PRÍKAZY + FUNKCIE: 80%

 

Ak máte nejaké nápady čo dať do divadla, čo vylepšiť zmeniť, prosím píšte do komentárov. Ďalej by som chcel nájsť niekoho kto má server a spolu somnou by to divadlo na jeho serveri otestoval v priebehu následujúceho týždňa. Píšte komentáre, hodnoťte, kritizujte.

FOTTO:

 

[attachment=0]nm.jpg[/attachment]

 

Link to comment
Share on other sites

prečo ? čo sa vlastne stalo ? dokonca ste aj trička predávali lol :d a zrazu nič potom bolo real-server.tk (predtým real-server.org) a zrazu ticho. a zrazu si sem prídeš s divadlo v4 :d

Link to comment
Share on other sites

V divadle sa nachádza: ľadisko, javysko, bočné chodby, šatňa pre hostí + recepcia -predaj vstupeniek, zákulisie: 3- poschodové
čo je ľadisko? :d

Aj ja by som to rád vedel, ale ty si autor...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...