Jump to content

Admin barak s tajnym vchodem!


Fike546

Recommended Posts

Njn opět nuda :) vyraběl sem admin barak a vchod mne nemohl napadnout pak davali film kruh a pote mne to napadlo!

 

tady je download fs .amx

 

 

 

příkazy

 

/brana-otevrit

/brana-zavrit

/studna-odsunout

/studna-zasunout

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=SNJyiq49VSQ

 

Hodnoceni pls :)Díky

Zde video

Link to comment
Share on other sites

Good job !!!

10/10 !!!! Nice nápad s tím vchodem "cheers"

 

Přesně ze začátku jsem si mysle že je to kravina , ten vchid se mi ale líbil , zajímavější by bylo kdyby jsi to musel proplavat az do chodu ;)

Link to comment
Share on other sites

Good job !!!

10/10 !!!! Nice nápad s tím vchodem "cheers"

 

Přesně ze začátku jsem si mysle že je to kravina , ten vchid se mi ale líbil , zajímavější by bylo kdyby jsi to musel proplavat az do chodu ;)

Zkusím něco podobnýho :d

Link to comment
Share on other sites

Velmi zaujímavy napad to s tym tajnym vchodom... i to odsunutie studne sa mi pacilo :v:

Videjko... no... dam ti 10/10 lebo sa mi pacila ta hudba.... :hehe: ale nie.. dobre odprezentovane... sice dlhsie tie prikazy... ale dalo by sa na to zvyknut... este by som dorobil potopenie tej cesty.. aby sa tam nedostal hocikto...take trochu narocnejsie to bolo...

 

a len tak mimochodom... nemyslis ze teras uz ten tajny vchod az tak tajny nieje :v:

 

jo a mala otazocka.. kam sa dostane hrac ked vojde na tu bielu sipku co si tam na chvilku ukazal

Link to comment
Share on other sites

Dostane se kousek od te studny :) jj cestu určitě potopim ! :) a 2 verze bude taky :)

 

-- úte 19. dub 2011 20:25:34 --

 

2.0 začnu dělat zítra dneska se mi dotoho už fakt nechce :d

Link to comment
Share on other sites

Co se týče k youtube jako zpracovaní tak to je celkem fajn.

 

Co se týče lokality kde se to nachází, moc se mi to nelibí.

 

Co se týče Admin Baráku tak to má dost bugu, když otevíráš hangár nebo když zajiždíš s autem a parkuješ teče tam voda, mohlo to být více ve vzduchu v dnešní době by si asi málo kde viděl barák kde teče voda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...