Jump to content

[DESIGN] Portfolio


cabrda

Recommended Posts

všetko je rozťahané, hnusné veľke pismo, to menu je nezarovnané hnus .. 0/10

Tak muj první výtvor ne tak co by jsi chtěl že budu hned dobrý bo co ? Jo ale zase i ti děkuju aspon vim kde se zlepšit

 

-- sob 02. dub 2011 14:44:23 --

 

Dobre na prvni portfolio 5/10 :)

 

Doome díky to mě zatím nejvíce potěšilo když je to muj prvni design

Link to comment
Share on other sites

"O mě" špatně napsáno. 6. pád, "O mně", to je detail ale :d

 

Písmo, jak už bylo zmíněno, moc velké. Ten toplist to tam kazí. Pozadí pěkné, V nápisu "Cabrda portfilo" si špatně zvolil písmo. Ten červenej rámec na aktivním políčku v menu se ti taky zrovna moc nepovedl. A spodní část menu bych nezaobloval, spíš bych ji nechal do obdelníku, aby tam nebyla mezera. Footer je moc velkej. U "Design by ..." bych text zarovnal vpravo.

Link to comment
Share on other sites

":1ios98w6]"O mě" špatně napsáno. 6. pád, "O mně", to je detail ale :d

 

Písmo, jak už bylo zmíněno, moc velké. Ten toplist to tam kazí. Pozadí pěkné, V nápisu "Cabrda portfilo" si špatně zvolil písmo. Ten červenej rámec na aktivním políčku v menu se ti taky zrovna moc nepovedl. A spodní část menu bych nezaobloval, spíš bych ji nechal do obdelníku, aby tam nebyla mezera. Footer je moc velkej. U "Design by ..." bych text zarovnal vpravo.

 

a jinak co poviedas na design ?

Link to comment
Share on other sites

Hnus 0/10

 

Díky no ale tak aspon napis přesně kde ten tvuj hnus je, nebo když uplně myslíš vše tak mi aspon napiš kde dělám hlavně chyby A HLAVNĚ JE TO MŮJ PRVNÍ DESIGN!!!

Link to comment
Share on other sites

Hnus 0/10

 

Díky no ale tak aspon napis přesně kde ten tvuj hnus je, nebo když uplně myslíš vše tak mi aspon napiš kde dělám hlavně chyby A HLAVNĚ JE TO MŮJ PRVNÍ DESIGN!!!

- Veľké písmo

- To pozadie inač výber písma príšeny v headeri

- Toplist roztiahnutý

- Neni to zarované

- A vyber farieb tak isto

- :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Hnus 0/10

 

Díky no ale tak aspon napis přesně kde ten tvuj hnus je, nebo když uplně myslíš vše tak mi aspon napiš kde dělám hlavně chyby A HLAVNĚ JE TO MŮJ PRVNÍ DESIGN!!!

- Veľké písmo

- To pozadie inač výber písma príšeny v headeri

- Toplist roztiahnutý

- Neni to zarované

- A vyber farieb tak isto

- :hehe:

 

 

No ok aspon že si to teda dopsal jinak bych nevedol proč hnus xD :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Je to naprostý, roztahaný humus. Pořád vás některé nechápu, dáváte tu svoje první grafické práce i když stojí za ho*no, kritiku neumíte unést a ještě to obrácet proti někomu jinému. Když jsem začínal a věnoval jsem se počítačové nebo už designové grafice, tak jsem určitě nikde nedával své první, druhé, třetí výtvory jak už jsem tady psal v předchozích tématech ohledně grafiky (Jestli se tomuhle dá říkat grafika).

 

Když někdo nemá ponětí o grafice a uděláš si první spatlaninu v photoshopu či jiném grafické programu a potom ji publikuje na fórum, kde jej vloží a čeká na příznivé komenty. No, ale místo příznivých komentů přicházejí hodnocení hnusné atp.

Spíše si někde přečti něco o grafice, než ji začneš dělat. Potom se podívej na nějaké tuty či jiné návody. A až bude ten "design" opravdu hotový tak se podívej na ostatní stránky a uvědom si, jestli je to podobné, nebo spíše jestli to dosáhlo takové kvality, aby si ho mohl někde ukazovat, navíc ještě dávat na fórum.

Link to comment
Share on other sites

:boss: toto si odflaknul ked mas ten bieli stvorec a to menu nad nim jzs tam si preco daval tie rohy? pozadie je good pismi ni az tak nevadi ;) to neni to podstatne a TOPLIST fuj!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...