Jump to content

V.I.P System by Kavi 0.06


Kavi

Recommended Posts

To čo je ? dal som si to stiahol som si na 0.3c dal som zapnem a hneď server spadol.

To si mám stiahnuť na 0.3a aby šlo na 0.3c ? xD Tak nie moc dobre 0/10 .

:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

To čo je ? dal som si to stiahol som si na 0.3c dal som zapnem a hneď server spadol.

To si mám stiahnuť na 0.3a aby šlo na 0.3c ? xD Tak nie moc dobre 0/10 .

:thumbdown:

 

pozorne si precitaj navod ;)

Link to comment
Share on other sites

V.I.P Systém de bez problému.-.. je to jen tvoje demence že ho neumíš správně nainstalovat...

 

-- pon 25. dub 2011 10:14:19 --

 

Dalo bi sa to tak spraviť ,že bi som dal /vips, a budu tam VIP hráči ?? PLS

 

 

v 0.06 to bude

 

-- pon 25. dub 2011 20:54:33 --

 

New mini update ;)

Link to comment
Share on other sites

uz je to /vips? super!! idem stiahnut new verziu ;):d

 

-- stř 27. dub 2011 9:16:59 --

 

este by nebolo zle, keby tam bolo ze /vc (vip car) a by vyskocil dialog, na vyber aut pr.:

/vc >> Infernus

SuperGT a pod..

uplne by stacili 3auta len tak

a ptm by bolo napr. /vcd (vip car destroy) ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobré ja bych dal 1|5 protoze

 

1. bych to sam nesvedl protoze jsem teprve zacatecnik

 

2. neni to v PWN nebo aspon tam neni nastaveni kdyz uz nechces aby lidi menily autora

ale stejne tim ze to zmeni jim na slave neprida ani tobe kdyz tam budes mit napsano

Tento server pouziva VIP system by Kavi tak to akorat prida sebevedomi tobe ale ostatni jako by jsi to tam ani nenapsal (alespon ja to vydim takhle) ...

 

3. Good snaha urcite pouziju ale s tim PWN by to fakt chtelo - lidi by to vic ocenily protoze by si mohli upravit prikazy nebo tam neco pridat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vole kavi mas tam 3bugy

 

1.-ked das /vneon neda ti neon len ruzovu palicku :lol::lol: (a mam to na 0.3c)

2.-ked das /vbarvy a das napr. ''Viditelné na mapě'' stlacis a nic sa nedeje

3.-ked das tiez /vbarvy a das napr. ''Neiditelné na mapě'' stlacis a nic sa tak isto nedeje

 

kavi oprav to!! :d :D

videl som video ze nekomu to ide tak preco mne to nejde? na jednom serveri tiez to iste robi co mne...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

8/10 Výborné, až na jednu chybu...

 

-2 Do složky Vip ve scriptfiles se ukládají všichni hráči, co se na server připojí, takže v tom je bordel... "lol"

 

Mohl jsi tam dát, i timer... jako /setvip ID 0-3 dny pak by to bylo luxusní :v:

Link to comment
Share on other sites

8/10 Výborné, až na jednu chybu...

 

-2 Do složky Vip ve scriptfiles se ukládají všichni hráči, co se na server připojí, takže v tom je bordel... "lol"

 

Mohl jsi tam dát, i timer... jako /setvip ID 0-3 dny pak by to bylo luxusní :v:

 

 

na nekteré teto veci se mužeš tešit v 0.07 ale ted nemam cas (hlavne tam bude registrace (sjrs ty lidi v té složce)

 

-- ned 12. čer 2011 22:30:36 --

 

8/10 Výborné, až na jednu chybu...

 

-2 Do složky Vip ve scriptfiles se ukládají všichni hráči, co se na server připojí, takže v tom je bordel... "lol"

 

Mohl jsi tam dát, i timer... jako /setvip ID 0-3 dny pak by to bylo luxusní :v:

 

 

na nekteré teto veci se mužeš tešit v 0.07 ale ted nemam cas (hlavne tam bude registrace (sjrs ty lidi v té složce)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mam tam od dnes ten vip na serveri ale jedna chyba na zaciatku mi islo /vneon v pohode aj bratovi co hral na inom pc a mal vip lebo som mu dal no po case nas to vyhodilo zo serevru ked sme prisli a odvetdy ked dame /vneon tak nam ziadny neda skusm zo znova vypise ze mam pouzit /sneon alebo tak neak pouzijem to a dam zasa /vneon a nic :( "help"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mě se to líbí. používam to a nemůžu si stěžovat ! jen mi vadí ty 3 tarifi. neni tam .pwn takže si to nemůžu předělat na 1 tarif.

 

Ten kdo to udělal: Udělal by jsi mi to na 1 tarif? Gold? kdyžtak skype mikel244mikel

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...