Jump to content

[DESIGN] game host


tyran

Recommended Posts

přidávám další takovou light šablonu pro nějaký amatérský hosting :d chtěl jsem si s tím dát více práce ale nějak mě to nebaví,čekám odpovědi že je to pořád stejně stereotypní,ale co už je,můžete to využit pro nějaký free hosting ;)

http://img191.imageshack.us/img191/9808/webgame.jpg

 

PS : kontakt je tam schválně protože s tím bylo nejmiň práce :d nechce se mi prcat s úvodní stránkou,tam si představte popř. nějakou anketu,gBOOk ,partnery apod :d

Link to comment
Share on other sites

nic tam není ,protože lenost je svině a nechtělo se mi tam nic už přidávat a bylo mi líto ji nechat jen tak rozdělanou tak jsem to splácal aspoň takhle,stejně se mi počase přestala líbit :lol:

Link to comment
Share on other sites

3/10 - Nepáči sa mi to - Header je veľmi pekný aj na menu sa dá pozerať za to máš 3.No ostatné tam kde je Kontaktné údaje a to je to moc suché niečo by sa tam hodilo.

Link to comment
Share on other sites

dám ti 9/10 pretože ešte to chce pár úprav ;) kukni to

 

-- čtv 31. bře 2011 19:09:09 --

 

dám ti 9/10 pretože ešte to chce pár úprav ;) kukni to

Link to comment
Share on other sites

Promiň ale ten desing mi příjde takový nemotorný,odfláknutý,nedodělaný..zkrátka takový nudný...pokud bych měl hodnotit v číslech tak asi 3/10...ale jo je neni to špatné...(muj nazor si neber ubec vážně já grafiku nedělám...je to jen názor člověka co se už nějakou chvili kouká jak lidi co hodnotí a ma svuj nazor ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ber to tak, že je to přehledné a docela pohledné. Možná bych header udělal aby postavy nebyli přímo v headeru, ale aby přesahovali. Není to nic extra, ale taky nepěkné. Docela to jde, ale na hosting bych si to určitě nedal ! :d

Link to comment
Share on other sites

hele na login tam je místa až až toho bych se nebál :d a to online,to je jen formalita "sunny" mimochodem login je v uživatelským panelu "rr"

Tommy já vím že je to odfláknutý :lol:

Link to comment
Share on other sites

0/10 Sorry ale toto sa absolutne na hosting nehodi. Malo informacii, skoro nic tam neni iba par obrazkov. A neviem co mate vseci s tym ze web musi byt cierny... Ak chcete uputat ludi robte svetle weby a nie nejake tmave cierne weby kde vidis velke ho*no...

Link to comment
Share on other sites

0/10 Sorry ale toto sa absolutne na hosting nehodi. Malo informacii, skoro nic tam neni iba par obrazkov. A neviem co mate vseci s tym ze web musi byt cierny... Ak chcete uputat ludi robte svetle weby a nie nejake tmave cierne weby kde vidis velke ho*no...

mam rovnaky nazor mas pravdu web by mal byt farebny hlavne hostingy a gameportaly

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...