Jump to content

[Design]Game Portal - Gaming Team


jurajz11

Recommended Posts

Všetko je to veľmi veľké, tie zápasy sú ďaleko od seba, výber farieb je veľmi dobrý ;) ten sa mi páči asi jediný spolu s headerom, nepáči sa mi to že novinky sú úplne napravo ani login v headeri, proste je to veľmi veľké a dole nič neukončuje stránku kedže footer si dal napravo, sorry ale 2/10

Link to comment
Share on other sites

Takže ako prvé ti poviem že keď sem príde igni (ak tu už nieje) ti dá takú kritiku že sa rozplačeš.No ale k designu...Pôsobí to namňa tak že všade je len eG eG eG a eG.Všade to isté a ako by som povedal nepripomína mi to gaming.Header nieje nič moc no dá sa.Tá čiara pod eGama multigaming je strašne hrubá a vôbec sa tam nehodí.Na panely by som dal dve čiary nie tri.Ten design nieje na zahodenie ale nepáči sa mi.Výsledok:1/10

Link to comment
Share on other sites

Jediné co je na designu pěkné je logo. To je tak všechno, co se mi na tomto designu líbí. Jinak je to hrůza a děs ! Toto bych na web rozhodně nedal. Jestli si design dělal pro někoho, kdo si ho chce dát na web, tak mu řekni, že na GOOGLE.COM najde rozhodně lepší vzhledy.

 

Hodnotit to nebudu, jelikož by to nedopadlo dobře. Pohrej si s tím logem a to je to jediné co, bych si dal možná na web.

V případě, že si dělal design jenom tak, tak bych ti radil ho celý předělat, popř. vymazat a udělat lepší, přehlednější a zajímavější.

S tady tím neuspěješ !

Link to comment
Share on other sites

Takže ako prvé ti poviem že keď sem príde igni (ak tu už nieje) ti dá takú kritiku že sa rozplačeš.No ale k designu...Pôsobí to namňa tak že všade je len eG eG eG a eG.Všade to isté a ako by som povedal nepripomína mi to gaming.Header nieje nič moc no dá sa.Tá čiara pod eGama multigaming je strašne hrubá a vôbec sa tam nehodí.Na panely by som dal dve čiary nie tri.Ten design nieje na zahodenie ale nepáči sa mi.Výsledok:1/10

Tvůj gaming mu nešahá ani po gule ;)

 

Jinak nijak extra mě to nezaujalo, výběr barev +1, logo +1, celkový dojem +1 kompozice -1 , připadá mi to nedokončené dávám 3/10, jsou tu i horší

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...