Jump to content

[NAPAD] Pridať sekciu CLEO Programing "Záver"


GAMELASTERツ

Recommended Posts

Podla mna je to dobry napad len nwm ci sa najde niekto kto ten jazyk aj ovlada :d

pravda, ale názov by som nedal GTA SA Programming ale GTA SA Cleo Script

:)))

 

-- dnes, 18:45 --

 

Podla mna je to dobry napad len nwm ci sa najde niekto kto ten jazyk aj ovlada :d

pravda, ale názov by som nedal GTA SA Programming ale GTA SA Cleo Script

:)))

Link to comment
Share on other sites

Ja som dal nie, toto je fórum o inom, takýmto postupom tu budú categórie na všetky programovacie jazyky a bude to MultiPrograming Fórum a nie Pawn fórmu takže jedine cez moju mŕtvolu...

Link to comment
Share on other sites

Ty si ma nepochopil, CLEO nieje až tak populárne ako PHP, C#, C++, tieto kategórie boli založené kvoli vačšej návšetevnosti a CLEO ku tomu nempomože...

Link to comment
Share on other sites

To vám nestačí anketa? Nepochopim to, když sem někdo napíše příspěvek o jednom slově ne/ano. Neřeknu, když chce někdo přidat názor proč, ale tohle je fakt jak u blbečků.

 

Já jsem za ne, jak už tu bylo zmíněno, je to ne příliš známej program. jazyk a pochybuju, že by tam přispívalo hodně lidí.

Link to comment
Share on other sites

To vám nestačí anketa? Nepochopim to, když sem někdo napíše příspěvek o jednom slově ne/ano. Neřeknu, když chce někdo přidat názor proč, ale tohle je fakt jak u blbečků.

 

Já jsem za ne, jak už tu bylo zmíněno, je to ne příliš známej program. jazyk a pochybuju, že by tam přispívalo hodně lidí.

 

Nebrec. Proc nehlasovat verejne?

Link to comment
Share on other sites

GMAN zeptal jsi se vůbec chytráka jestli tuhle sekci tady chce? Já jen že si tady děláš obzory že když všichni dají ANO že přesto ta sekce musí být.

No, zatial bude len hlasovanie, ked tu bude chytrak tak sa ho opitam. Ale zatial takto , na sucho.

 

-- dnes, 12:21 --

 

OMG Tak ako to chcete. Tak ci tak, web som uz urobil, aj s reklamou na pawno.cz!!!!

http://cleo.4fan.cz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...