Jump to content

[MP]MineCraft - Hledá se hráč na hrani


HardLock

Recommended Posts

Hledám hráče na MineCraft kdo by semnou hrál je to hra o stavení atd..... kdo tuhle hru nezná tak at se ani nehlásí :d

 

kdyžtak at se jukne na videjko

 

Hlásí se někdo kdo by hrál semnou po netu ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

QWERE, server běží na starší verzi, tj. 1.2_2, nová verze (1.3) neskutečně lagovala a na serveru jsimohl mít odezvu i 3 minuty.

 

A ip: http://mcn.i-fair.eu

presne.. ta new verze laguje jak prase, na mxcovem serveru sem napsal cull, a napsalo se to o 2:31 min. (stopky :d) jinak du tam..

EDIT : sakra musim cekat na white list..

Link to comment
Share on other sites

QWERE, server běží na starší verzi, tj. 1.2_2, nová verze (1.3) neskutečně lagovala a na serveru jsimohl mít odezvu i 3 minuty.

 

A ip: http://mcn.i-fair.eu

presne.. ta new verze laguje jak prase, na mxcovem serveru sem napsal cull, a napsalo se to o 2:31 min. (stopky :d) jinak du tam..

 

Nám to překompilovalo staré město a stavíme od znovu :d Ale uvažuji o tom, že bych zkusil nový build 1.3 protože to mohl být nedostatek craftbukkitu, no nevim :)

Link to comment
Share on other sites

QWERE, server běží na starší verzi, tj. 1.2_2, nová verze (1.3) neskutečně lagovala a na serveru jsimohl mít odezvu i 3 minuty.

 

A ip: http://mcn.i-fair.eu

a ako sa dá vrátiť verzia ? :( som odinštaloval minecraft a nainštaloval tak tam bolá stará a tiež žiadny nešiel, a tak som dal update a hneď najnovšia :(:d

Link to comment
Share on other sites

Prečťi si edit.., Tak dnes hrát asi nebudu

EDIT : :d takove kretenske pravidlo.. Zdi domu nesmí být postaveny z hlíny, písku, štěrku (gravel), kaktusu, nezpracovaného kamene (cobblestone).

Tak sčeho stavet? Já z dreva stavet nebudu! :d

Link to comment
Share on other sites

qwere, wni + R -> %appdata% -> .minecraft (smazat) a nainstalovat

 

manslayere, jelikož chceme stavět město, tak je takové pravidlo. Upřesním to pravidlo že to platí jen v blízkosti města :-) na venkově si stavte pro mě za mě z písku.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

89.187.147.32 občas já nebo kámoš pustim server.. jede to na kretéskym xelu kde nestíhá procák.. tak občas 1.3 zalaguje... hrabal sem se v knihovnách bukkitu a trochu upravil refresh pozic na vetsi ms a docela to funguje...

Link to comment
Share on other sites

jo a ještě co si mam stáhnout na hraní po netu ???????, protože ja tam mam jen Connect to IP do nějake ip a pak Singleplayer ..... inak mam verzi 1.2.3 a 1.2.1

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si to stahl to co pises a porad mi to pise Outdated client :((

 

EDIT: Tak už je to OK, ale automaticky mi to stahuje tu novou verzi, neví někdo co s tim?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...