Jump to content

[INC] mProperty System


Mattsy

Recommended Posts

Možete si to upraviť ale neprivlastňovať!!!

 

pajero4x4 ideš mi balíček cigariet !

 

Zdravím vytvoril som si majetky(nemovitosti) do módu a chcel by som sa o ne s vami podeliť :). Všetko funguje na základe INC súboru.

 

gallery206.jpg

 

Maximálny zárobok je nastavený na 10 000$. Majetok odkúpite stlačením L.ALT, ak ste majiteľ tak ľavým ALTom vyberiete peniaze ale musí ich byť viac ako 1000$ v kase a medzerníkom možte majetok vylúpiť ak má v kase viac ako 500$.

 

Má to rob systém a to takýto že buď majetok vylúpite, +1WL, alebo ho vylúpite a uvidí vás kamera +2WL, ale bo vás predavač zabije.

 

Peniaze do kasy sa pridávajú každú sekundu po 2$.

 

Majetky budeme vkládať do OnGameModeInit:

 

AddProperty(Float:X, Float:Y, Float:Z, cena, const property_name[], majitel[]);

 

napríklad

 

AddProperty(0.0, 0.0, 0.0, PROP_ZAROBOK, "Well Stacked Pizza", PROP_VLASTNIK);

 

Takže začneme.

 

Stiahneme si samotný includ.

 

http://bugsy.707.cz/mProperty.rar

 

Hore do módu:

 

#include 

 

Do vášho sekundového timeru si dajte:

 

p_Timer();

 

Do OnPlayerKeyStateChange si dajte:

 

OnPlayerPropertyKeyStateChange(newkeys);

 

To je všetko, na ukladanie si vytvorte v scriptfiles zložku Majetky do ktorej sa bude každý majetok ukladať zvlášť.

 

===================================================================================

 

A teraz pristúpim k časti vytvárania majetkov.

 

Ak si chcete vytvárať majetky pomocou jedného príkazu tak pokračujte takto.

 

Do OnPlayerCommandText:

 

dcmd(sp, 2, cmdtext);

 

Niekde mimo publicov:

 

dcmd_sp(playerid, params[])
{
if(!strlen(params)) return SCM(playerid, F_Biela, "[ ! ] Pouzi /sp [MENO-MAJETKU]");
else
{
    new Float:pX, Float:pY, Float:pZ, string[128];
    new File:p = fopen("Properties.txt", io_append);
    GetPlayerPos(playerid, pX, pY, pZ);
    format(string, sizeof(string), "AddProperty(%f, %f, %f, PROP_ZAROBOK, \"%s\", PROP_VLASTNIK);", pX, pY, pZ, params);
    fwrite(p, string);
    fclose(p);
}
return 1;
}

 

Teraz len zapneme hru a napíšeme /sp [MENO MAJETKU] tam kde ho chceme vytvoriť, uloží sa nám to do Properties.txt v Scriptfiles, potom lne obsah nakopírujeme do OnGameModeInit a máme hotovo.

 

Možete si to upraviť ale neprivlastňovať!!!

Link to comment
Share on other sites

Je možné že sú tam chyby, prvýraz som robil INC :), kopíroval som to z módu do INC a prerábal, idem sa naňho pozrieť ;)

 

//===========================

 

INC bolo upravené ;)

Link to comment
Share on other sites

Hm vyzerá to ako upravenie CZproperty :d

 

btw

new PropertyCount = 0;

nemusíš premennej nastavovať hodnotu 0 (jedna akcia navyše)

lebo ak dáš

new a;

printf("%d",a);

tak to printfne "0"

lebo po vytvorení má premena automaticky hodnotu 0

 

btw pekne aj keď nemáte predstavivosť... ja robím do ...... property (chcel som ho zverejniť ale už som v projekte) a spravím originálny :d

Link to comment
Share on other sites

CZproperty includ vyzerá inakšie a uisťujem ťa že odtiaľ nemám nič okrem toho hore tých pičovin(#define _mProperty_included) lebo toto netuším ani načo je a nei jak sa to používa xD......viem že ma automaticky 0 ale ja si všade dávam = 0; kde má byť 0, len preistotu ;), toto je verzia 1.0, ešte to možno prejde zmenou ;),

Link to comment
Share on other sites

Pls help , hádže mi to errory .

 

C:\Users\----\include\mProperty.inc(163) : error 017: undefined symbol "playerid"
C:\Users\----\include\mProperty.inc(165) : error 017: undefined symbol "newkeys"

 

A furt sa to strieda , dokopy 24x error . Pls help

Link to comment
Share on other sites

Pěknej script, konečně nějákej normální scripter, pamatuju na ty kentáli před půl rokem co předělali CzProperty že napsali svoje jméno a pak to zveřejnili :-D ..

Link to comment
Share on other sites

Pěknej script, konečně nějákej normální scripter, pamatuju na ty kentáli před půl rokem co předělali CzProperty že napsali svoje jméno a pak to zveřejnili :-D ..

 

Presne kvoli tomu som to robil lebo na každý jeden server kde prídem tak samé CZProperty, to sa nedá pozerať nato :d

Link to comment
Share on other sites

a na mojom servery teraz uvidíš mProperty ;) si wery good scripter , ale počuj . Ked prideš na pickup tak ti to vypiše že ak chceš vykradnuť tak stlač CTRL , prepíš to na medzernik

Link to comment
Share on other sites

a na mojom servery teraz uvidíš mProperty ;) si wery good scripter , ale počuj . Ked prideš na pickup tak ti to vypiše že ak chceš vykradnuť tak stlač CTRL , prepíš to na medzernik

 

 

No jo, ja to mám v móde inak a texty som písal na rýchlo :d.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...