Jump to content

[ANKETA]Názor


Guest JAKE47

Recommended Posts

NE! Ja ked som mal 11 som bol asi taky ako ty.. Same nadavky a spam (nie na tomto fore ) stale som bol agresivny nadaval som a vobec som sa nezmenil.. Teras v tomto veku uz som pochopil ze uz niesom decko a mal by som sa spravat "normalnejsie".. Ale ty mas IQ hupacieho konika ako vidim takze u teba to stale zostane asi tak ako to bolo,je aj bude.. To je len moj nazor tak sa hned nerozplac..

tak toto si zabil ... :d Takže aj ty si mal IQ hupacieho konika ? Mal... ja sa nerozplacem to je vidiet tvoja DEMENCIA keď mi toto pises

 

Moj nazor ... "lol"

Link to comment
Share on other sites

V žiadnom prípade, samé urážky na mna neustále prosťe v kuse na všetkých mojích kamošov si nadával iba zato že ta strýčko zradil (dobre urobil) si išiel na killerove fórum, tam zistili že si dement, išiel si na davidove fórum, bol si tam modíkom, dávid je inteligentný :d :D :d :D zistil že si dement prišiel si spet na pawno.cz založil anketu či ta nebudú chciet spet čo príde ked ta zobereme?

Urážky

Copy návody

Grafické práce

Varovania

Viac práce

Budeš sa my vychvalovať že som najmladší na tomto fóre a prevedieš na mna tých ktorý si myslia že som sa polepšil?

Čo si o tebe myslím?

Ja si o tebe myslím, nazačiatku som si myslel že dityk bude vhodný kamoš čo som na tomto fóru už bol asi 3 mesiace :d vtedy si prišiel mesiac pred tým než si ma nabonzoval na blbost ktorú som ja nevlastnil tak som si o tebe pomyslel vela k čomu sa totiž nechcem vracat

Čo si my spôsobil?

Zmazanie môjho prvého acc [other]danny čo som kebyže mi ho nebonzneš by som tu bol regnutý už rok a mal by som 2000 príspevkov! :d ale nevadí, mne už o príspevky nejde mne ide o to aby som sa tu správal dobre, ale dosť ma to dalo ked si my to spravil iba zato že som ti zobral moderátora na kamošovom Thamuzovom fóru

Ludia?

Ludia si o tebe toho vela dobrého určite nemyslia jak si každému nadával a nakoniec sa snažíš vrátit spet čo sa ti nepodarí... ludia si to zapametali (myslím členov tohoto fóra) a určite ty len tak dalšiu šancu nedajú smola :)

Rozhodnutie

Hm... pripadáš mi velmy zle raz som ta tu chcel ked starý Styl3r odišiel ale potom som si spomenul na všetko čo si my spravil takže NE!

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

dobre spravime to takto ostan tu ale dojde mi co len jedna SZ o tom ze spamujes alebo inak porusujes pravidla tak letis aj zato zaco sa dostava VAR tak ty dostanes perma BAN

LOCK

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...