Jump to content

[ANKETA]Názor


Guest JAKE47

Recommended Posts

Čaute ako už možno niektorý viete (tajný špión) :d že som nechvalne známy Jakubes , Styl3r , DytiK a čo ja viem aké som to mal ešte mená. Tak by som poprosil moderátorov, chytraka, cniriho aby tento topick nezamykali chcem vedieť váš názor. Za poslednú dobu čo som tu nebol (2mesiace) som si schladil hlavu a uvedomil som si že spam , urážky nieje riešenie k pobytu na tomto fóre. A preto sa vás chcem spýtať . Boli by ste ochotný mi dať poslednú šancu aby som mohol byť na tomto fóre? Chcem sa zmeniť a chcem vám to dokázať tým že by som nespamoval, neurážal by som ľudí a neplietol by som sa do cudzích hádok. Prosím nezamykať ani nemazať vyjadrite svoj názor v ankete a v príspevkoch .

 

Stav :

 

za : 15

proti : 16

Link to comment
Share on other sites

st3lera vsichni zname a ze se zmeni uz tu vypravoval no ale ono prd.

 

Ne [Duvod]

berem tvoj názor no mohol si dať šancu....každopádne je to tvoj názor

Link to comment
Share on other sites

Daj tam zmenu hlasu

prečo ?? Akú možnosť si dal?

Ja som dal to prvé ÁNO ale ostatní nech si môžu prekliki opraviť. Btw. ak by si dostal šancu jedno porušenie pravidla a leťíš aj také ktoré sa riešia varningom

Link to comment
Share on other sites

nějaká blbá anketa ti nepomuze....rozeslal si to vsem svim kamosum na facebooku ze jo? :d uz vidim jak by nekdo hlasoval pro dalsi sanci kdyz si jich mel uz minimalne 5 "lol"

 

NE!

Link to comment
Share on other sites

nějaká blbá anketa ti nepomuze....rozeslal si to vsem svim kamosum na facebooku ze jo? :d uz vidim jak by nekdo hlasoval pro dalsi sanci kdyz si jich mel uz minimalne 5 "lol"

 

NE!

prečo si to myslíš že som to rozoslal... nechápem povedal som že som sa zmenil...

Link to comment
Share on other sites

No tvl, jak jsem klikal Odeslat anketu tak jsem počítal s tím že to bude už rozhodnutý a ono [píííp]

 

Jak můžete být tak (nevím co), že mu chcete dát další (kolikátá už to je) šanci?

 

SHRNUTÍ Jakubesova "života":

 

pawno.cz » ban » založení nejmenovaného fóra » urážky na toto fórum » krádež jeho fóra druhým adminem (strycko) » přesun na další nejmenované fórum (killerovo) a tam škemrání o modíka » chvíle aktivita na fóru » ban » tento topic

Link to comment
Share on other sites

Taky je jasný že chytrákovi docvakne že většina hlasů není tu z fóra, ale od jeho znamich apod.

keby bolo od znamich tak je stav 26 za a 15 proti ... PeTr ja ta neprosim aby si mi dal sancu ja to len skusam ci mi ju date lebo som sa zmenil

Link to comment
Share on other sites

V posledni dobe se tu reglo nejak hodne uzivatelu s 0 prispevky ne?

 

memberlist.php?mode=&start=4625

 

ze by jakubes mel Multiacc aby vyhral anketu?

niesom dement... povedal som zmenil som sa ..

 

Empis pre teba .. povolil som

 

No prave ze mi vsichni vime ze si dement...

A lidi jako ty se nemeni... jak uz sem psal

Link to comment
Share on other sites

NE! Ja ked som mal 11 som bol asi taky ako ty.. Same nadavky a spam (nie na tomto fore ) stale som bol agresivny nadaval som a vobec som sa nezmenil.. Teras v tomto veku uz som pochopil ze uz niesom decko a mal by som sa spravat "normalnejsie".. Ale ty mas IQ hupacieho konika ako vidim takze u teba to stale zostane asi tak ako to bolo,je aj bude.. To je len moj nazor tak sa hned nerozplac..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...