Jump to content

[HLEDAM]Windows XP Legalizator


ManSlayer

Recommended Posts

Cus all... Mam takovej problem ze mam nelegalnej windows.. A docela mi vadí uz ten Genuine kdyz treba hram vsechno se mi lagne kuli j*blej tabulce ktera vyskoci.. Tohle mam furt ,akorat si musim menit plochu protoze mi to da vzdy cernou.. A chtel by sem si to aktualizovat na windows 7

beznzvuzf.jpg

A 2 legalizatory ( co prepise Key ty nefungovaly tak prosil bych neco co me tohohle zbavi.. Thx

Link to comment
Share on other sites

Hele nechci stahovan new windows ku*va.. Chci jen tenhle nakym programkem zlegalizovat..

Zlegalizuješ si to jedině koupí

-> je snad milion lidi co maji takhle windows. (Nelegal ale nak si to zlegalizovali)

Link to comment
Share on other sites

Tak sis hold nemel instalovat genuie key ;-), a nerikej ze uz to tam bylo ja vim ze to musis TY osobne nainstalovat ;-)

Ja pouzivam Linux, je 100x rychlejsi nez windows

Link to comment
Share on other sites

Je na upřešnění Ten tvůj windows 7 se lehce ve t vém počítači najde pokud nejsi master...

 

K windows xp - odstranění problému (černá obrazovka) atd.. Použije nástroj Obnovení systému (je v nápovědě)

 

Aby jsme tomu předešli vypneme automatické aktualizce

 

PS: Pokud je stáhneš máš to tam zase

Link to comment
Share on other sites

Poprosim no spam.. Jelikož nevim ci bych win 7 rozjel :d tak ho radsi ani nechci.. Ale potrebuju zlegalizovat ten win uz me to sere.. Dnes sem kuli tomu prohral stavku o 5 € :( (duel v cs 1.6 a ukazalo mi tu blbou tabulku vsechno se laglo a ja prohral.. )

Link to comment
Share on other sites

pokus se ten genuine dostat z PC mam 2x Pc na 1 mam nelegální aktualizuju vše a v poho se podívej na tuty (i AJ) (a pokud neumíš anglicky tk zkus Google překládač)

 

Edit

a Antivir od Aviry je hrůza zkus http://www.virustotal.com/ a tam zadej ten soubor a uvidíš jestli to neni Avirou ;-)

Link to comment
Share on other sites

... ten Legalizator nebusí bejt Vir ... může to bejt jen za... Avirou

 

-- stř 23. úno 2011 20:40:23 --

 

... ten Legalizator nebusí bejt Vir ... může to bejt jen za... Avirou

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...