Jump to content

[HLEDAM]Windows XP Legalizator


ManSlayer

Recommended Posts

ja to zkusil ale nejde to otevrit.. pise neco o opravneni.. i kdyz mam v pc jen 1 administratorskej ucet na kterem sem..

 

-- stř 23. úno 2011 20:46:50 --

 

jen problikl cmd radek..

Link to comment
Share on other sites

Cus all... Mam takovej problem ze mam nelegalnej windows.. A docela mi vadí uz ten Genuine kdyz treba hram vsechno se mi lagne kuli j*blej tabulce ktera vyskoci.. Tohle mam furt ,akorat si musim menit plochu protoze mi to da vzdy cernou.. A chtel by sem si to aktualizovat na windows 7

beznzvuzf.jpg

A 2 legalizatory ( co prepise Key ty nefungovaly tak prosil bych neco co me tohohle zbavi.. Thx

Lolo ja mam tiez XP nelegalny SP3 a nerobi mi to.... kamos ma tiez taky isty a pise mu to... mas zapnute aktualizacie? skus preinstalovat win a vypnut aktualizacie

Link to comment
Share on other sites

ja mel kdysi win XP a legalizoval jsem si ho upe v pohode.

 

zkus do googlu napsat :

 

Windows XP crack

 

nebo

 

Windows XP legalizator

 

 

Ja mel kdysi crack a slo to good mozna ho jeste nekde mam kouknu se

 

edit:// no nemam :(

Link to comment
Share on other sites

Tak asi takhle:

 

Aktualizace Windows jsou potřeba, ale od doby Windows zjistil že se začaly dělat ilegální kopie se rozhodl tomuto kroku bránit tím, že každý systém, který nebude legální Windows prostě a jednoduše "označí". U každé aktualizace si Windows vytvoří složku v systémové adresáři se soubory, které slouží k odinstalování aktualizace. V našem případě se vytvořila složka C:\WINDOWS\$NtUninstallWgaNotify$. Tento adresář je skrytý a pro jeho zviditelnění je zapotřebí v Nástroje › Možnosti složky na kartě Zobrazení zaškrtnout možnost Zobrazovat skryté soubory a složky. Otevřete tuto složku. Uvnitř se nachází hledaný spustitelný soubor spuninst.exe.

 

Díky tomu nástroj Windows Genuine Advantage Notification snadno odinstalujete a odstraníte ze systému.

 

Krok za krokem kdyby se to nepovedlo odstranit pomocí návodu výš, udělám ještě návod podrobný krok po kroku Nejprve si otevřete z Plochy: Tento počítač ->C: ->Windows. Teďka zvolte nahoře v liště Nástroje › Možnosti složky › a přesuňte se na kartu Zobrazení a zde zaškrtněte Zobrazovat skryté soubory a složky.

Nyní máte ve složce Windows i složky, který jste před tím neviděli (skryté nebo také systémové) a nyní otevřete složku $NtUninstallWgaNotify$

V této složce spusťte spuninst.exe.

No a nyní klikněte na Dokončit. Systém se restartuje a hle hláška nikde není. Jak zněmožnit, aby se aktualizace stáhla znova? Právě jste aktualizaci odstranili a nechcete, aby se při dalším stahování stáhla znova? Tak v tom případě čtěte dál... Klikněte na Start › Ovládací panely a zde klikněte na ikonu Automatické aktualizace a zde vyberte volbu Oznamovat, ale aktualizace nestahovat ani neinstalovat.

Odteďka musíte každou aktualizaci, který se má nainstalovat do Windows potvrzovat . Tu aktualizaci kterou nebudete chtít stáhnou se jmenuje Windows Genuine Advantage Notification.!!!!!!

V tomto okně si můžete vybrat, které aktualizace "pustíte" do Windows, tak odthněte Windows Advantage Notification. A v následujícím okně zatrhněte Na tyto aktualizace již neupozorňovat a potvrďte OK :d jednoduchý jak facka

 

//edit: toto pomohlo už 13 lidem :):klidek:

Link to comment
Share on other sites

tak som isiel podla toho postupu ze som v nastrojoch dal to aby sa mi ukazovali skryte priecinky,ukazuju sa ale ked si v liste prepnem na C:\WINDOWS\$NtUninstallWgaNotify$ napise ze ten pricinok neexistuje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...