Jump to content

[NAPAD] Z mesta do mesta


LINE UP

Recommended Posts

Caute takze vzhladom k tomu ze robim mod ma napadlo plno napadov no s jednym by som sa s vami chcel podelit.Ide o to ze hrac po zaregistrovani by sa objavil v los santos a tam by boli (ako v kazdom dalsom meste) zamestnania ale v los santos by zarabal najmenej a az za urcity cas a ked bude mat viac skusenosti (skor nie) by mohol ist do San Fierra.Tam by uz zarabal viac ale este nie najviac.samozrejme by tam bolo vecsie vybavenie a pod.Anakoniec ked bude mat vela skusenosti a dost odohraneho casu by mohol ist do Las Venturas.Neviem ci sa da nejako hracovi zabranit aby sa nemohol skorej dostat do dalsieho mesta.V kazdom pripade prislo mi to ako dobry napad a chcel som sa s nim s vami poradit. ;)

Link to comment
Share on other sites

ATomas tu dával někde funkce IsPlayerInLS, LV, SF takže by to šlo udělat na systému zábran nebo klasickýho portování na začátek města. Pak když dostane proměnu aby mohl do SF tak se zábrana smaže.

Link to comment
Share on other sites

Vazne by to išlo spraviť?ak áno tak to idem skúsiť.pozret

Si to od atomasa alebo sa ho skúsim spýtať :d a ďakujem david že si mi poradil.ja som to chcel spraviť no nevedel som ako :lol:

Link to comment
Share on other sites

všetko sa da spraviť zatial som nepočul o niečom čo by nešlo ... samozrejme okrem nejakych kokotin čo su nerealne ale aj tie sa daju spraviť tym padom sa da fšetko spraviť tak s nepytaj ako huj či to ide spravi ked to ide spraviť ...

Link to comment
Share on other sites

ok ok ale v pawne nerobim dlho tak som myslel ze je to dost zlozite ale ako to david vysvetloval tak to ani tak zlozito nevyzera "rr"

 

čo ty vysvetloval .. že nejaky BTomas tu niečo daval ... a čo teraz stym chcel povedať ... :d

Link to comment
Share on other sites

no ze vravel ze cez aku funkciu to atomas robil a ze to atomas robi :d

nevedel som ze atomas nieco taketo robil :d

:rap:

jezisi taketo dačo ako atmas robi či ma som mal ked sa sa atomas ešte autobusa bal a ako ho poznam tak to ma cez 3 areny ls sf lv čo je kokotina ... tak ma tu nezatažuj s ***nami.. .:d

Link to comment
Share on other sites

stock IsPlayerInLS(playerid)
{
   new Float:xls,Float:yls,Float:zls;
  GetPlayerPos(playerid,xls,yls,zls);
  if(xls > 0 && yls < 0) return 1;
  return 0;
}

stock IsPlayerInSF(playerid)
{
   new Float:xls,Float:yls,Float:zls;
  GetPlayerPos(playerid,xls,yls,zls);
  if(xls < 0) return 1;
  return 0;
}

stock IsPlayerInLV(playerid)
{
   new Float:xls,Float:yls,Float:zls;
  GetPlayerPos(playerid,xls,yls,zls);
  if(xls > 0 && yls > 0) return 1;
  return 0;
}

 

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=8&t=11560&p=127629&hilit=IsPlayerInLS%2C+LV%2C+SF#p127629

 

O tomto som nevedel... Ďakujem z tvojho helpu som niečo nové nešiel. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ok ok ale v pawne nerobim dlho tak som myslel ze je to dost zlozite ale ako to david vysvetloval tak to ani tak zlozito nevyzera "rr"

 

čo ty vysvetloval .. že nejaky BTomas tu niečo daval ... a čo teraz stym chcel povedať ... :d

nejak se moc vytahujes na to, ze kdyz sem te vyzval na pawno souboj tak si odmitl..

Link to comment
Share on other sites

ok ok ale v pawne nerobim dlho tak som myslel ze je to dost zlozite ale ako to david vysvetloval tak to ani tak zlozito nevyzera "rr"

 

čo ty vysvetloval .. že nejaky BTomas tu niečo daval ... a čo teraz stym chcel povedať ... :d

nejak se moc vytahujes na to, ze kdyz sem te vyzval na pawno souboj tak si odmitl..

v poriadku možme isť aj na suboj na nože mne to je jedno nikam si ma nepozval :p

Link to comment
Share on other sites

v poriadku možme isť aj na suboj na nože mne to je jedno nikam si ma nepozval :p

to ne no sem te nepozval ale vyzval a ty si odmitl myslim ze je to v ty sekci maiami vice

Link to comment
Share on other sites

dajte si pawno suboj.taky ze dvaja budu porota a vy obidvaja budete mat za ulohu napavnit urcity mod(info o nom by ste dostali) a kto ho napawni lepsie,skor a bez errorov tak pwn daju porote a ta da vysledky :d

alebo nieco ine ako mod

Link to comment
Share on other sites

dajte si pawno suboj.taky ze dvaja budu porota a vy obidvaja budete mat za ulohu napavnit urcity mod(info o nom by ste dostali) a kto ho napawni lepsie,skor a bez errorov tak pwn daju porote a ta da vysledky :d

alebo nieco ine ako mod

tak bez erroru to je samozdrejmost ale u nas by se na errory nehralo :d

mod primo ne predstavoval bych si serii ruznych scriptu..

pak je este tezky kdo bude porota :d

Link to comment
Share on other sites

jj ale scripty skor lebo mod to je zdlhavejsie :d

ja nechcem byt porota (nakolko neviem dobre pawno) no mozem navrhnut o ake scripty by islo :d

 

P.S. pametas na jedneho cloveka (na skype sa vola martin gajdos)

vravel mi ze si ho ucil zamestnania cez pickupy a on vravel ze jeho kamos ta pozdravuje.

to som ta ja dal pozdravit :d (ja som ten jeho kamos)

Link to comment
Share on other sites

Sry že sa dotoho miešam ale keby ste neboli gmblerné deti tak viete že nemá každý 3piče času na neake trápne pawno :) taketo niečo sa nedá podniknúť pretože fAntomas by tu bol 24/7 aby niečo spravil kdežto speedna **** by tu bola cca 10 minut denne pretože ma inú robotu nie hrať sa... ale pokial sa pozrete na tu nekvalitnu RZE a Miami Vice tak podla mna je vítaz jasný...

Ps: neberte môj nazor s ohladom nato že miami vice som robil aj ja, ale proste kvalita sa vidí na prvý pohlad...

Link to comment
Share on other sites

Sry že sa dotoho miešam ale keby ste neboli gmblerné deti tak viete že nemá každý 3piče času na neake trápne pawno :) taketo niečo sa nedá podniknúť pretože fAntomas by tu bol 24/7 aby niečo spravil kdežto speedna **** by tu bola cca 10 minut denne pretože ma inú robotu nie hrať sa... ale pokial sa pozrete na tu nekvalitnu RZE a Miami Vice tak podla mna je vítaz jasný...

Ps: neberte môj nazor s ohladom nato že miami vice som robil aj ja, ale proste kvalita sa vidí na prvý pohlad...

tak tolik casu taky nemam ale zase kdyz se podivate na Miami Vice tak jasne prohrava protoze tam je 90% scriptu z WTLS samozdrejme RZE je nejlepsi uz podle hratelnosti :) Taky podle znamosti, rozsirreni. A je tak dobra ze se ji pokousely ukrast ty nejzkusenejsi hackeri proto se to povedlo :d za to za nejaky Miami Vice nikdo nehne prstem to si radsi zahrajou WTLS :d

K tomu ze nema cas se take potvrzuje to ze to v tom pripade nemohl stihnout napsat.. a proto se taky potvrzuje ze tam je vetsina scriptu z WTLS

Link to comment
Share on other sites

Ta tvoja realna ..... je v obehu už minimalne vyše roka čo viem Miami je v obehu asi tak polroka aj to s velkými prestavkamy + žiadnu reklamu neriešime + v tvojom mode nehra ani polovica stých 12 ročných rozmaznancov "mod" ale len sa strielaju a vozia ako prijebany.. s wtls má moj mod podobne neake veci, áno ale len preto že tzv pán škaredý si robil veci podobne ako my a to na zaklade SP takže toto nerieš.. a to že nemáme čas nato aby sme robily mod a kvoli tomu to spajať s neakym kopiractvom to si mi teraz len udelil kompliment že mod je dobry a rýchlo spravený..

Link to comment
Share on other sites

Ta tvoja realna ..... je v obehu už minimalne vyše roka čo viem Miami je v obehu asi tak polroka aj to s velkými prestavkamy + žiadnu reklamu neriešime + v tvojom mode nehra ani polovica stých 12 ročných rozmaznancov "mod" ale len sa strielaju a vozia ako prijebany.. s wtls má moj mod podobne neake veci, áno ale len preto že tzv pán škaredý si robil veci podobne ako my a to na zaklade SP takže toto nerieš.. a to že nemáme čas nato aby sme robily mod a kvoli tomu to spajať s neakym kopiractvom to si mi teraz len udelil kompliment že mod je dobry a rýchlo spravený..

 

neprechvaluj si miami vice :d

Jinak ten napad bych teda nevyuzil.

bylo by to dobre do nejakyho rpg ale jinak by se to asi nehodilo

Link to comment
Share on other sites

Ta tvoja realna ..... je v obehu už minimalne vyše roka čo viem Miami je v obehu asi tak polroka aj to s velkými prestavkamy + žiadnu reklamu neriešime + v tvojom mode nehra ani polovica stých 12 ročných rozmaznancov "mod" ale len sa strielaju a vozia ako prijebany.. s wtls má moj mod podobne neake veci, áno ale len preto že tzv pán škaredý si robil veci podobne ako my a to na zaklade SP takže toto nerieš.. a to že nemáme čas nato aby sme robily mod a kvoli tomu to spajať s neakym kopiractvom to si mi teraz len udelil kompliment že mod je dobry a rýchlo spravený..

reklamu neresite a to co mate v podpisech je co ?

tak pokud pro tebe je kompliment to ze nekdo odhalil vase metody tvoreni tak prosim..

jinak pul roku to je mozna mv ale pocitej to s wtls coz je neco okolo tri let protoze je to takova jeho predelavka. Jinak je to vase vec ze si vyhazujete lidi za blbosti pak neni divu kdyz ze zoufalosti vedete takoveto reci..

kvalitnich hracu je mene jak 5% a vetsina ani nehraje takze se musi pracovat s tim cim je jinak nema smysl aby se nejaky server tvoril..

 

Nič nechválim nič nezhadzujem len čisto pravdu konštatujem...

konstatujes svuj nazor coz je dulezite zminit protoze je mylny

Link to comment
Share on other sites

Ta tvoja realna ..... je v obehu už minimalne vyše roka čo viem Miami je v obehu asi tak polroka aj to s velkými prestavkamy + žiadnu reklamu neriešime + v tvojom mode nehra ani polovica stých 12 ročných rozmaznancov "mod" ale len sa strielaju a vozia ako prijebany.. s wtls má moj mod podobne neake veci, áno ale len preto že tzv pán škaredý si robil veci podobne ako my a to na zaklade SP takže toto nerieš.. a to že nemáme čas nato aby sme robily mod a kvoli tomu to spajať s neakym kopiractvom to si mi teraz len udelil kompliment že mod je dobry a rýchlo spravený..

reklamu neresite a to co mate v podpisech je co ?

tak pokud pro tebe je kompliment to ze nekdo odhalil vase metody tvoreni tak prosim..

jinak pul roku to je mozna mv ale pocitej to s wtls coz je neco okolo tri let protoze je to takova jeho predelavka. Jinak je to vase vec ze si vyhazujete lidi za blbosti pak neni divu kdyz ze zoufalosti vedete takoveto reci..

kvalitnich hracu je mene jak 5% a vetsina ani nehraje takze se musi pracovat s tim cim je jinak nema smysl aby se nejaky server tvoril..

 

Nič nechválim nič nezhadzujem len čisto pravdu konštatujem...

konstatujes svuj nazor coz je dulezite zminit protoze je mylny

 

 

Presne Atome.

Slo jim to tak rychle protoze to maj okopceny.

Ted si nevzpominam co vse je tam okopcene,v tuto chvili si pamatuju jen pozice aut z wtls

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...