Jump to content

[Onlinovka] Realny Zivot... Pomuzete?


daniele_pvk

Recommended Posts

Zdarte , nejak nemam co hrát...

A nějak mě napadlo že mi mě lákala nějaka ONLINE HRA.

Prostě by se jednalo o Realny Zivot, kazdy hrac by mel povolání, svuj byt a tak prostě...

 

Neznáte nějakou? ONLINE HRU takovou?

Třeba na smyslu jako je GTA Mód WTLS.

 

Díky :)

Link to comment
Share on other sites

Myslis nieco na sposob travianu?

 

Ne prostě, nejaka Online Hra... (proste ze si to stahnes z netu , a paris s jinyma hracema) .... měl by si navyber povolani .. Policie,Autobusak,Hasic.. a prostě takovej Real Life..

Link to comment
Share on other sites

takze myslis hru na sposob gta.No real hier takychto cez net je viac no este mi povedz ci chces nieco zo stredoveku(real life akurat tam jazdis na konoch a tak) alebo z novsej doby ako je gta?

Link to comment
Share on other sites

takze myslis hru na sposob gta.No real hier takychto cez net je viac no este mi povedz ci chces nieco zo stredoveku(real life akurat tam jazdis na konoch a tak) alebo z novsej doby ako je gta?

 

Prostě se někde objevíš.. koupíš si svoje Auta , tim budes jezdit do sve prace ... A kdyz nemas auto tak si tam treba zajedes Autobusem ...... a ten autobus bude ridit zase jinej hrac.. proste Realny Zivot... kazdej ma svoje povolani .. a tim povolanim pomaha ostatnim .. a ONLINE aby to bylo

Link to comment
Share on other sites

Zkus Life That ale neikdo tam neni tak nevim no

 

46.28.108.66:7777

 

ale jinak je tam dost featur basketball,gang war, deathmatch souboje atd

Link to comment
Share on other sites

Guest ShooterCZ

Já onlinovky moc nehraju, jedině SA-MP :d

Ale takovou onlinovku jsem nikdy neviděl, ani o ní neslyšel, jediné co by so tomu podobalo je wester hra THE WEST, mohu doporučit, ale když jsi lvl 50, už to přestane bavit :d :D :d

Tam můžeš udělat město, jít do města, spát v hotelu, prodávat kupovat, při každé práci něco dostaneš, děláš úkoly, atd. ...

Je dobrá :)

http://www.the-west.cz/index.php

95 000 hráčů na 10 herních světech ;)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...