Jump to content

Novinky okolo fóra


cniry

Recommended Posts

Novinky tohoto týdne

 

Pokud jste dneska v 18:10 přišli na pawno, asi jste si všimli téhle zprávy.

 

Tímto děkujeme Multihostu za bezplatný webhosting, který nám rok poskytoval a i přes drobné výpadky v posledních dnech si stále myslíme, že je to jeden z nejlepších webhostingů pro náročné klienty.

multihost_logo.gif

 

Nicméně jsme dnes pawno přesunuli na vlastní server Triton.

 

Zároveň se omlouváme za výpadky v posledních dnech.

Pawno by mělo ve výsledku nabíhat trošku rychleji a se stoprocentní dostupností :)

Link to comment
Share on other sites

Taktéž znám Multihost nějaký ten pátek, no uvidíme ale teď pawno nešlo jen jeden den pořádně a pár menších problému ale to se sešlo nějak za poslední týden..

 

Jinak za celou dobu co sem tu, nebyl sebemenší problém.

Link to comment
Share on other sites

Taktéž znám Multihost nějaký ten pátek, no uvidíme ale teď pawno nešlo jen jeden den pořádně a pár menších problému ale to se sešlo nějak za poslední týden..

 

Jinak za celou dobu co sem tu nebyl sebemenší problém.

za ten všerejšek můžu z většinového podílu já. Snažil jsem se o přesun pawna, ale nečekal jsem, že přenést tak obrovské fórum bude tak složité :d

Link to comment
Share on other sites

Taktéž znám Multihost nějaký ten pátek, no uvidíme ale teď pawno nešlo jen jeden den pořádně a pár menších problému ale to se sešlo nějak za poslední týden..

 

Jinak za celou dobu co sem tu nebyl sebemenší problém.

za ten všerejšek můžu z většinového podílu já. Snažil jsem se o přesun pawna, ale nečekal jsem, že přenést tak obrovské fórum bude tak složité :d

Mužu mít otázku k tobě Cniry? kolik vůbec celkově forum má velikost? už jsi mě včera něco málo o tom psal ale určitě to nebyla jen tak nějaká prdel, přetáhnout tolik věcí souboru a dalších blbostech okolo..

Link to comment
Share on other sites

Mužu mít otázku k tobě Cniry? kolik vůbec celkově forum má velikost? už jsi mě včera něco málo o tom psal ale určitě to nebyla jen tak nějaká prdel, přetáhnout tolik věcí souboru a dalších blbostech okolo..

řeknu ti že bys s ním naplnil jedno cédéčko, ale velká část fóra je databáze a ta se hrozně blbě přenáší. Přenesení databáze mi trvalo skoro hodinu pomocí synchronizačního programu.

Link to comment
Share on other sites

Mužu mít otázku k tobě Cniry? kolik vůbec celkově forum má velikost? už jsi mě včera něco málo o tom psal ale určitě to nebyla jen tak nějaká prdel, přetáhnout tolik věcí souboru a dalších blbostech okolo..

řeknu ti že bys s ním naplnil jedno cédéčko, ale velká část fóra je databáze a ta se hrozně blbě přenáší. Přenesení databáze mi trvalo skoro hodinu pomocí synchronizačního programu.

Jak říkám já osobně bych na tohle neměl nervy, ale zase nechceš potopit pawno, aby skončilo dělal si to i částečně nebo z větší části pro nás..

 

Hlavní je že vše teď jede jak má, a to je dobrá zpráva.

Link to comment
Share on other sites

CD je CD, DVD je DVD. Co víc na tom nechápeš? To že nějaký hňupové označují DVD jako CD je už věc jiná. Jestli si myslíš, že cniry patří mezi ony hňupy, tak se ptej dál...

 

Forum je tvořeno z velké části pouze textem, pak obrázky, které jsou silně na forech limitovány právě z tohohle důvodu :)

Link to comment
Share on other sites

No jo a jeden den když jsem jí přenášel ručně kopírováním tabulek :d

Jaký tabulky?

v mysql máš tabulky víš :d

 

Nejen v mysql :d

Link to comment
Share on other sites

Nejen v mysql :d

Ano, jenže my se tu bavíme o přesunu fora, což je defakto jenom o přesouvání databáze (ta nejotravnější práce co je).

 

Ale ja to myslel že existujou i jiný databaze než mysql, teda pokud vim, ale nebudeme dělat offtopic "geek"

Link to comment
Share on other sites

Nejen v mysql :d

Ano, jenže my se tu bavíme o přesunu fora, což je defakto jenom o přesouvání databáze (ta nejotravnější práce co je).

 

Ale ja to myslel že existujou i jiný databaze než mysql, teda pokud vim, ale nebudeme dělat offtopic "geek"

By mě teda hodně zajímalo, jaké jiné databáze než mysql znáš. Já osobně neznám žádnou jinou, moje znalosti v tomhle směru nejsou velké takže se rád přiučím.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...