Jump to content

[MOD]Naruto


Itachi

Recommended Posts

Naruto mod

 

Zdravim uz pred casem me napadl takovy mod, ktery tu jeste nebyl....urcite vetsina z vas zna nejznamejsi anime na svete ''NARUTO''.

 

Skiny:

Do modu by se urcite nehodily zakladni skiny z GTAcka....spis skiny pres plugin...mam dost skinu z Naruta do GTAcka..tady je seznam:

 

Naruto

Naruto (Shippuden)

Sasuke

Sasuke (Shippuden)

Cursed seal Sasuke

Neji (Shippuden)

Gaara (Shippuden)

Itachi Uchiha

Hoshikage Kisame

Kakuzu

Hidan

Deidara

Yamato

Hozuki Suigetsu

Kakashi Hatake

Shikamaru Nara

Kakashi ANBU

Itachi ANBU

Rock Lee

Madara Uchiha

Asuma Sarutobi(S)

Iruka Umino

 

....a mnohem vic! (toto jsou vsechny na ktere jsme si vzpomnel :) )

 

Mod:

- Mod by se mel odehravat nekde v lese...plnily by se ruzne mise atd, napr.: Mise obtiznosti ''S'' chytit clena Akatsuki organizace apod.

- Kazda postava by mela nejakou schopnost cim by se lisila od ostatnich..napr. Rock Lee super rychlost.

- V arene by byli poradany souboje atd. ten kdo by vyhral turnaj by postoupil napr. z Genina na Chuunina apod. Zkousky by se mohli zucastnit hraci jednou za tyden.....

- Dale v modu: moznost chuze po stromech, moznost chuze po zdech, hazeni kunaiu a mnohem vice...

- Poskytnutí osobní straze max. dvou shinobiů.....

- Moznost vytvorit vlastni tym kde je zapotreba 3 genini a 1 jounin/chuunin.

- Chytani ryb za ktere by se dostavali ryou a za ne by sis mohl kupovat kunaie a dalsi zbrane...

- V ramen shopu moznost najist se a doplnit di tak HP

- Behani po vode

- Cteni knizek (diky tomu by ses mohl naucit nova bojova umeni)

- 3 vesnice(Skryta Listova,Skryta Pisecna,Skryta Mlzna

- Vyber vesnice

 

Zbrane:

- Kunai

- Katana

- Kourove kulicky

 

Mapa:

- Arena

- Ramen

- Stanek se zbranemi

- Treninkove misto v lese

- Hokage room

- Knihovna

(vsechny tyto stavby budou v kazde vesnici!)

 

toto zatim vse....jsem dost ospaly a vetsinu jsme uz zapomnel...NOVINKY BUDOU ZVYRAZNENY MODRE V TOPICU!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, každopádně oceňuju tvoje nadšení pro toto Anime Naruto, protože pro něj mám stejné nadšení.

Ale, nejsem si jistý jestli to půjde nějak efektivně implementovat do sa-mp.

Každopádně, nápad je to dobrý a doufám, že mód dokončíš i když tomu moc nevěřim :)

Mimochodem, je tam pár věcí z metinu a to se mi moc nelíbí.

Dále, peníze v Narutu jsou Ryou ;)

A nakonec, pracuju konec konců taky na Naruto Online hře (browserové - prohlížečové), takže ti klidně někdy pomůžu i s pawn (ne vždy a jen když si najdeš nějakej oříšek).

Link to comment
Share on other sites

To sem zvedav kdo ti to napawni.

a takovej mod by potreboval spousty pluginu takze bys nemel na co to dat

 

-- sob 29. led 2011 1:45:40 --

 

a SEM zvedav kdo mu nahodi global custom skins :d

Link to comment
Share on other sites

Takový mód bych rád uvítal. Ale uvidíme jak se s tím popereš. Jinak třeba ještě Orocimaru. Už jsem to dlouho neviděl a ten se mi líbil :d

Link to comment
Share on other sites

pár věcí mě inspirovalo třeba to běhaní po vodě si dokážu celkem relativně představit :d jinak to asi nedoděláš... jak už říkal patrik v naruto jsou penize ryou a neni to akarsuki ale akatsuki :d ... stejně .. BLEACH 4EVER

Link to comment
Share on other sites

mxco[":vffyi2gn]Takový mód bych rád uvítal. Ale uvidíme jak se s tím popereš. Jinak třeba ještě Orocimaru. Už jsem to dlouho neviděl a ten se mi líbil :d

skin Orochimara je nedostupny...musel bych premluvit modelare co to delaji (xnirvanitox, yuniwii atd.)

 

-- sob 29. led 2011 11:45:21 --

 

Hmm, každopádně oceňuju tvoje nadšení pro toto Anime Naruto, protože pro něj mám stejné nadšení.

Ale, nejsem si jistý jestli to půjde nějak efektivně implementovat do sa-mp.

Každopádně, nápad je to dobrý a doufám, že mód dokončíš i když tomu moc nevěřim :)

Mimochodem, je tam pár věcí z metinu a to se mi moc nelíbí.

Dále, peníze v Narutu jsou Ryou ;)

A nakonec, pracuju konec konců taky na Naruto Online hře (browserové - prohlížečové), takže ti klidně někdy pomůžu i s pawn (ne vždy a jen když si najdeš nějakej oříšek).

Jo díky :) ale ja jeste nevim ci to budu delat protoze z pawna umim jen zaklady...ale jsem docela krutej mapper ;) a jasne ze to jsou Ryu :d ja sem byl ospalej jak jsem psal na konci a uz mi to moc nemyslelo :d a u toho Akatsuki jak jsem napsal jaky si blabol tak to sem se trochu prepsal jinak vim jak se to jmenuje nejsem kkt :d videl jsem vsechny dily az do posledniho co vcera vysel

 

-- sob 29. led 2011 11:46:14 --

 

fuj zase naruto

presne tohle rika kazdej kdo nevidel alespon 1 řadu Naruta.. doporucuji zkouknout je to velice navykove

Link to comment
Share on other sites

good napad ale Stejne sa stavim ze nedodelas jak Hospoda u vocka :)

Mam taky proto duvody:

 

1. roman2325 (nebo jak) ktery semnou delal mod mi ho ukradl a vydaval ho za svuj...

2. [YKZ]Dominik kterej furt rika jakej je kral programatoru se na to vysral...

2. Dneska uz nenajdes dobre lidi co te nezradi :)

 

-- sob 29. led 2011 11:53:45 --

 

good napad ale Stejne sa stavim ze nedodelas jak Hospoda u vocka :)

 

bejt na jeho místě udělám tu hospodu u vočka bude to vypadat líp a naláká to hodně lidí naruto je kravina

hah to rikas ted...Naruto je hodne oblibenej jak uz muzes videt v komentech tak si nemyslim ze je to kravina....to spis na hospodu meli furt nejaky debilni keci xD

myslis si to jenom ty, Miki(mouse xD) a toxic....kterej neumi uznat dobrej napad a jenom leze adminum do pr****....kdyz admin udela nejakou blbost tak hned vscihni to je uplna pecka 10/10....

Link to comment
Share on other sites

omg naruto to je pičovina :d to radšej sprav pokémonov :d

ty se divas na pokemony? maly dite co? xD

PS: Naruto neni kreslena pohadka jak si mnoho z vas mysli....uz vidim jak v pohadce se triskaj jak blazni, lita tam krev apod.

 

-- sob 29. led 2011 11:59:59 --

 

1.ja nic neslohl ykz dominik mi to poslal!

2. nikde to nevydavam ze je to me!

3. Neponizuj sebe xD

 

no jasne nemam dukaz protoze ti to admini smazali (nebo sis to smazal sam)...ani se ti nedivim bylo tam na tebe spiny vic nez dost...a nwm cim se ponizuju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...