Jump to content

[DESIGN] FlameGame


pr3d4t0r

Recommended Posts

Není to špatné, ale musíš mít trpělivost na detaily, všechno doladit do krásných věcí. Máš tam věci skvělé :v: ale i věci co vypadají jako :prase:, resp. nejsou dokončené "elephant"

 

Vyhraj si s tím a uvidíš, že to bude mnohem lepší. Za toho předpokladu bych ti byl ochoten dát i nějakou práci, samozřejmě za náležité finanční ohodnocení.

Link to comment
Share on other sites

Header je docela povedeny, ale potom je to teda hruza :wtf: Mas i lepsi dila, tak nevim co se tady stalo...

 

Nebudu to cele popisovat, jelikoz by to chtelo udelat znovu. Akorat jen text, zvol jinou čitelnější barvu ;)

 

 

Celkem: 3/10

Link to comment
Share on other sites

neupútalo ma to, mám z toho zmiešané pocity, pekné to neni ale škaredé tiež nie 2/10

 

vyhraj sa s tým viac, venuj sa detailom, stráv pri tom viac času, nemusíš hp ďokončiť hneď ale si to nechaj rozrobené aj na viac dní alebo hodín

Link to comment
Share on other sites

Docela pěkný, pokud by jsi měl zájem spolupracovat semnou na tvorbě nové browserové hry, napiš mi SZ. Btw, to co tam píšeš ty je historie Lorem Ipsum a má to stejný význam jako by jsi tam napsal jakýkoli jiný text. Lorem Ipsum se používá jako designerský výplněk části webu, kde má být textová informace.

 

Tady máš 5 odstavců Lorem Ipsum http://www.lipsum.com/feed/html'>http://www.lipsum.com/feed/html

 

Pokud by jsi chtěl víc, tak tady http://www.lipsum.com/ si jich můžeš vygenerovat kolik chces :)

Link to comment
Share on other sites

Nevím sleduju tvoje práce a zdají se mi všechny stejné myslím rozložení no prostě pohledově akorát vždy měníš (Header,barvy,text,....) a další podobné věci ale prostě rozložení PHP F. je hrozné skus udělat něco jiného jinak rozležené nějaké obrázky a zapoj tam svoje věci a bude to pěkné

 

Jinak k designu 3/10

Link to comment
Share on other sites

bolo to robene ZADARMO takže berte ohlad keby ho dam fréé tak by ste ho kazdy už mali

 

 

Na co mi je design který,se mi nelíbí a navíc si umím udělat svůj a podle svých představ.Tohle ti stáhne akorát ten kdo se učí Designy nebo amatéři na weby na free doméně.

Link to comment
Share on other sites

bolo to robene ZADARMO takže berte ohlad keby ho dam fréé tak by ste ho kazdy už mali

 

 

Na co mi je design který,se mi nelíbí a navíc si umím udělat svůj a podle svých představ.Tohle ti stáhne akorát ten kdo se učí Designy nebo amatéři na weby na free doméně.

 

ano ano ale nie zadarmo pre verejnosť myslím ale pre jedného človeka je to robené zadarmo

Link to comment
Share on other sites

Promin ale tvoje designy už jsou trochu stereotypní... stejne rozložení stránky... podobné rozložení barev.... nějak mě to neoslovilo... ale zas šeredné to není... takové nemastné,neslané 4/10

Link to comment
Share on other sites

Promin ale tvoje designy už jsou trochu stereotypní... stejne rozložení stránky... podobné rozložení barev.... nějak mě to neoslovilo... ale zas šeredné to není... takové nemastné,neslané 4/10

 

 

ale vo photoshopu niesu ani sladké ani mastné :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...