Jump to content

[HLEDAM]Nekoho kto ma nauci pwn


Randley

Recommended Posts

musis se ucit sám :d

 

ja sem taky jeste uplny novacek a ucim se to sam jeen kdyz obcas neco nevim tak se zeptam kamosu ale jinak se musis snazit :)

Link to comment
Share on other sites

no tak se uč tady na pawnu z tutů pak si stáhni např mtv2.pwn a tam zkoušej dělat různě věci a když nebudeš vědět něco tak si tu založ help ;)

Link to comment
Share on other sites

Bozee moj ja sa asi nikdy nenaucim pwn precital som si celu freedyho vyuku ale newiem to ak pochopil som tomu ale newiwm to :kun: aj ten kon je chytrejsi nez ja Bozee moj ja sa asi nikdy nenaucim pwn precital som si celu freedyho vyuku ale newiem to ak pochopil som tomu ale newiwm to :kun: aj ten kon je chytrejsi nez ja :prase: :zachod: ja sa to benauciiimmmmmm bozeee

Link to comment
Share on other sites

Bozee moj ja sa asi nikdy nenaucim pwn precital som si celu freedyho vyuku ale newiem to ak pochopil som tomu ale newiwm to :kun: aj ten kon je chytrejsi nez ja Bozee moj ja sa asi nikdy nenaucim pwn precital som si celu freedyho vyuku ale newiem to ak pochopil som tomu ale newiwm to :kun: aj ten kon je chytrejsi nez ja :prase: :zachod: ja sa to benauciiimmmmmm bozeee

 

Omg.. tak asi ze sa to nenaucis.. xD Sak sa uc podla tutov a pomaly.. si myslis ze to budes hned vediet.. ja napriklad sa to ucim uz pol roka.. nevysvetluje mi to nikto len sa ucim podla tutov a co mi poradia kamosi z pawna a viem akurat tak par zakladnych veci..xD na to thy treba cas kamo.. xD

 

A vobec, naco thy to je.. ?

Link to comment
Share on other sites

Bozee moj ja sa asi nikdy nenaucim pwn precital som si celu freedyho vyuku ale newiem to ak pochopil som tomu ale newiwm to :kun: aj ten kon je chytrejsi nez ja Bozee moj ja sa asi nikdy nenaucim pwn precital som si celu freedyho vyuku ale newiem to ak pochopil som tomu ale newiwm to :kun: aj ten kon je chytrejsi nez ja :prase: :zachod: ja sa to benauciiimmmmmm bozeee

 

1) Pawn tě nikdo nemůže naučit ... pawn se musíš naučit sám..

2) Nevím jak se chceš učit "pwn" (to je koncovka souboru pro scripty pawnu..)

3) Soudě podle tvého příspěvku nemáš šanci ..

Link to comment
Share on other sites

Noo ja wam to powiem takto chcem si vytvorit nejaku garaz nepotrebujem tam prikazy napr. /ogaraz /zgaraz atd. Proste len nejaku garaz ako je na RZE /driftlv nieco take si chcem spravit ziadne rampy nic ale newiem v akom programe si to mam spravit kamarat mi povedal ze v pawne ale tam asi nie ale mozno ano prosim HELP "alien"

Link to comment
Share on other sites

tady jde asi o to ze ti nikdo neumi vysvetlit zacatek...kdyz jsme se ja ptal na pawno psali mi uplne nejaky kraviny...proste nechapou to....psal jsem ze neumim vubec nic...proste vubec nic a nejakej idiot mi tam napsal at zkousim nejaky maly scripty kdyz jsem nic neumel :d proste jde o to ze si nikdo neumi predstavit uplny prazdno "king"

(proto jsme se na pawno vykaslal a zustal jsem radsi u map, ale musim uznat ze kdybych se o to stale zajimal tak bych to zvladl...zkus se zeptat bobana..ten mel pro me docela god tipy a rady na zacatek)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
tady jde asi o to ze ti nikdo neumi vysvetlit zacatek...kdyz jsme se ja ptal na pawno psali mi uplne nejaky kraviny...proste nechapou to....psal jsem ze neumim vubec nic...proste vubec nic a nejakej idiot mi tam napsal at zkousim nejaky maly scripty kdyz jsem nic neumel :d proste jde o to ze si nikdo neumi predstavit uplny prazdno "king"

(proto jsme se na pawno vykaslal a zustal jsem radsi u map, ale musim uznat ze kdybych se o to stale zajimal tak bych to zvladl...zkus se zeptat bobana..ten mel pro me docela god tipy a rady na zacatek)

 

Ono se totiž předpokládá, že jsi schopnej samouk... Já ve svých začátcích, jsem šprtal wikinu nazpaměť a zkoušel a kopíroval z MT2.. Nejdřív to byli úpravy MT2, pak vlastní FSka a nakonec i ostatní.. Jde o techniku..

Link to comment
Share on other sites

Hele pawno takjy patří k programovacím jazykům proto nelze se ho naučit! Ale musíš ho pochopit!!! Jak se to zapisuje co dělá každá funkce, jak psát kód přehledně (když se zeptáš nějakýho pawnaře tak se ti v tom hrabat nebude). Musíš proto mít vlohy, jí se pawno učím, ale základy mám zmáknuté proto se učím už sám, a to jen proto že jsem předtím už programoval, ale pawno se píše úplně jinak než můj bývalý jazyk, je to podobné C++ které se budu učit!!! :d Skus to jen to pochopit!!!

 

-- úte 18. led 2011 18:30:19 --

 

Hele pawno takjy patří k programovacím jazykům proto nelze se ho naučit! Ale musíš ho pochopit!!! Jak se to zapisuje co dělá každá funkce, jak psát kód přehledně (když se zeptáš nějakýho pawnaře tak se ti v tom hrabat nebude). Musíš proto mít vlohy, jí se pawno učím, ale základy mám zmáknuté proto se učím už sám, a to jen proto že jsem předtím už programoval, ale pawno se píše úplně jinak než můj bývalý jazyk, je to podobné C++ které se budu učit!!! :d Skus to jen to pochopit!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...