Jump to content

[MAP]FunnyMAP


xbliqx

Recommended Posts

Díky za hodnotenie :)

i kdyz nedokazu si poradne predstavit jak to vypada...pac si fotil skoro jenom schody :d

mohl bys i vyfotit jak vypada ostrov z ptaci perspektivy....jestli je hodne velkej...sel by z toho udelat mod Ztraceni (Lost) [jestli znas..velice popularni serial]

Link to comment
Share on other sites

Pěkná práce. Líbí se mi takovéhle plné mapy. Jen by mě zajímalo, k čemu bude využit.

 

-- sob 15. led 2011 21:23:17 --

 

Na to že máš dva příspěvky.. z toho jsou všechny tady v tomhle topicu je to naprosto užasný ;) dávám ti 10/10 jen tak dál ;)

nezáleží kolik máš počet příspěvků. V editoru jde vždy o fantazii a mít nějakou představu a chuť. Pak to jde samo... :)

Link to comment
Share on other sites

Díky za hodnotenie :)

i kdyz nedokazu si poradne predstavit jak to vypada...pac si fotil skoro jenom schody :d

mohl bys i vyfotit jak vypada ostrov z ptaci perspektivy....jestli je hodne velkej...sel by z toho udelat mod Ztraceni (Lost) [jestli znas..velice popularni serial]

 

 

no keď som to chcel z diaľky odfotiť tak to nebolo vidieť to bolo priesvitné

Link to comment
Share on other sites

no poznám ten serial .... díky za nápad idem robiť mapu

 

-- sob 15. led 2011 21:52:04 --

 

niektore objekty tam nepasuju mas to tam velku kopu zbytocnosti a viuzitie mapy je nulove

 

No Máš pravdu je využitie je na nule ale to bola moja prvá mapa číže len taký testík teraz idem robiť to lost :d

 

-- sob 15. led 2011 21:52:39 --

 

super mapa, krasa :thumbup: (mozna vim odkud si vzal inspiraci :d jestli sis to teda nevymyslel sam z hlavy...) :thumbup: je to super 10/10 mas dobry zacatek :)

 

No mám to z hlavy :d

Link to comment
Share on other sites

niektore objekty tam nepasuju mas to tam velku kopu zbytocnosti a viuzitie mapy je nulove

Já bych právě řekl, že kopa zbytečností právě do takových map patří, protože právě ty vytváří tu atmosféru kolem. Ano, využití mapy je nulová (možná bych ji použil na nějaký Deathmatch mod nebo tak nějak, to by se využít i docela dalo), ale je fajn na ní koukat :)

Link to comment
Share on other sites

Pěkná práce. Líbí se mi takovéhle plné mapy. Jen by mě zajímalo, k čemu bude využit.

 

-- sob 15. led 2011 21:23:17 --

 

Na to že máš dva příspěvky.. z toho jsou všechny tady v tomhle topicu je to naprosto užasný ;) dávám ti 10/10 jen tak dál ;)

nezáleží kolik máš počet příspěvků. V editoru jde vždy o fantazii a mít nějakou představu a chuť. Pak to jde samo... :)

 

Ne já to myslel tak že je v tomhle "oboru" asi novy a argumentoval jsem to těmi přispěvky

Link to comment
Share on other sites

Chlapče, máš moje uznanie, mapa je vážne perfektná, vyskúšal som ju aj dokonca, lebo som neodolal a je vážne good 100/10

 

Vidím že Ťa to baví, pokračuj v tom, si dobrý a máš predtavivosť aj fantáziu nato :)

 

 

//hodnotenie preto tak= veľké lebo je to tvoja prvá mapa a je perfektná ;), nieže si budeš teraz o sebe myslieť neviem čo :d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...